Продаж будинку 105 м², Братів Шило, 25
Створено 31 грудня 2025, оновлено 16 березня
Код оголошення 22425742
Продаж будинку
| Тип | Будинок | |
| Загальна площа | 105 м² | |
| Кількість спалень | 3 | |
| Кількість санвузлів | 2 | |
| Площа ділянки | 5 Соток | |
| Поверхів в будинку | 1 | |
| Висота стель | 3 м | |
| Матеріал стін | Газоблок | |
| Площа кухні | 11 м² | |
| Житлова площа | 40 м² | |
| Ділянка кутова | Ні | |
| Додатково | Тераса, Тепла підлога | |
| Опалення | Електричне |
Інформація
Київська область, м. Бориспіль, вулиця братів Шило, новий будинок 105 м2 + терасса 10 м2, три спальні, приватизована ділянка 5 соток, розведена тепла підлога та електрика 15 кВ , чистова стяжка, машинна штукатурка, септик з переливом, свердловина 75 м, вартість 95000 у.о., торг. Ріелтор. Якщо не можете додзвонитися по мобільному зв’язку, як альтернатива є Вайбер та Телеграм, на цьому номері, вказаному під оголошенням.
Є інформація, яку ви хочете повідомити?
Розташування
АдресаКиївська обл., Бориспільський район, м. Бориспіль, Братів Шило, 25
Loading map...
Написати власнику
Продаж будинків поруч
Київська обл., Бориспільський район, м. Бориспіль, Котляревського вул., 112
$115 550 / $680 за м²
Будинок, 170 м²
1 місяць тому
Київська обл., Бориспільський район, м. Бориспіль, Травнева
$153 000 / $1 471 за м²
Будинок, 104 м²
1 тиждень тому
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше