Подати оголошення

Продаж ділянки під промисловість 220 соток

$⁠726 000 / $⁠3 300
Дивитися всі об'єкти
На доміку з 2014 року
+380 (97) 356 24 83Дзвонити
Створено 30 квітня, оновлено 30 квітня
Код оголошення 22433152
Продаж ділянки під промисловість 220 соток

Продаж ділянки під комерційну забудову

ТипПромисловість
Площа ділянки220 Соток

Інформація

ПРОДАЖ: Промислова ділянка 22 га на фасаді траси Київ–Житомир. Пропонуємо готовий актив із прямим виходом на одну з головних транспортних артерій України. Локація: Київська область, фасад траси Київ–Житомир (~50 км від метро «Житомирська»). Площа: 22 гектари (2 200 соток). Призначення: Промислове (склади, логістика, виробництво) — підтверджено, без необхідності перезонування. Інфраструктура: Можливість підключення мереж, відкрита площа під забудову. Чому це вигідно? Стратегічна позиція для логістики в напрямку Західної України. Конкурентна ціна для приміської зони Києва. Висока ліквідність та готовність до прямого продажу. Ціна: 330 $/сотка (~726 000 USD за весь об'єкт). Можливий торг. Контакти: +380973562483

Є інформація, яку ви хочете повідомити?

Розташування

АдресаКиївська обл., Макарівський район, смт Макарів
Сергей
Власник
+380 (97) 356 24 83Дзвонити
Дивитися всі об'єкти
На доміку з 2014 року

Написати власнику

Сергей
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx