Подати оголошення

Динаміка будівництва ЖК «Медовий-2» у серпні 2021 року

ЖК Медовый-2
ЖК Медовый-2
Динаміка будівництва ЖК «Медовий-2» у серпні 2021 року
ЖК «Медовий-2» будують у Солом’янському районі Києва на вулиці Петра Радченка, 27. У 10 хвилинах їзди на автомобілі розташована станція метро «Деміївська».

Компанія-забудовник «Київміськбуд» звітує, що роботи зі зведення житлового комплексу «Медовий-2» активно тривають. Порталу Domik.ua стало відомо, що саме у серпні фахівці виконували на об'єкті. 

Отже, у будинку № 1 завершено монолітні роботи, облаштування покрівлі й мурування стін. Наразі тривають сантехнічні й електромонтажні роботи. 

Що стосується будинку № 2, то у серпні будівельники виконували монолітно-каркасні роботи в усіх трьох секціях та розпочали мурування стін. 

Окрім того, забудовник повідомив, що у будинку № 3 наразі завершено облаштування фундаментної плити 2-ї секції. Також тут триває зведення моноліту паркінгу. 

Будівельний майданчик ЖК «Медовий-2» 
Перший будинок ЖК «Медовий-2» станом на серпень 2021 року  
Зведення моноліту паркінгу будинку № 3 ЖК «Медовий-2» 

Аби отримати додаткову інформацію щодо наявності та умов придбання квартир у новобудові, звертайтеся до консультантів відділу продажу за телефоном:  +38 (044) 379 46 97.

Стисло про житловий комплекс

Нагадаємо, що ЖК «Медовий-2» – це проєкт комфорт-класу, представлений 3-ма будинками на  26 поверхів кожен. Архітектура і дизайн будинків, вхідних груп і прибудинковий простір оформлені в єдиному концептуальному стилі — у вигляді бджолиних чарунків.  

Наразі інвестори можуть придбати 2-, 3- та 4+-кімнатні квартири вартістю від 20 579 грн/кв. м у розтермінування із першим внеском від 30% або у кредит від банків-партнерів. 

Слідкуйте за актуальними новинами про новобудову та дізнавайтеся більше про проєкт від його інвесторів на форумі ЖК «Медовий-2».

Новина від компанії «Київміськбуд»

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

11 грудня 2023 року відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023!

11 грудня 2023 року відбудеться UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023!

Black weeks – знижки, які шкода віддавати!

Black weeks – знижки, які шкода віддавати!

Доступна хімчистка: магія чистоти та комфорту в Одесі

Доступна хімчистка: магія чистоти та комфорту в Одесі

Поділіться вашою думкою
0 коментарів
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx