Подати оголошення

Стартував продаж квартир 4-ї черги ЖК «Шенген»

ЖК Шенген
ЖК Шенген
Стартував продаж квартир 4-ї черги ЖК «Шенген»
Дізнайтесь які квартири можна придбати в новій черзі комплексу.

Новина, на яку так чекали інвестори житлового комплексу «Шенген». Корпорація Нерухомості РІЕЛ офіційно оголосила про старт продажу квартир четвертої черги будівництва. 

Як дізнався портал Domik.ua, на вибір забудовник пропонує функціональні планування помешкань, можливість обрати поверхи та декілька варіантів купівлі нерухомості (на виплат або у кредит). 

Також девелопер проєкту нагадує, що на старті продажу у вас буде не лише найширший вибір квартир, але й найнижчі ціни на них. Тому покваптесь, щоб встигнути скористатися такою можливістю та обирайте своє помешкання у 4-й черзі новобудови. 

Прибудинковий простір ЖК «Шенген»

Нагадаємо, що ЖК «Шенген» зводять за сучасними технологіями з використанням надійних матеріалів. Комплекс об'єднує 12 будинків комфорт-класу заввишки до 12-ти поверхів кожен. 

Власна інфраструктура новобудови представлена торговельно-офісним центром і багаторівневим паркінгом на 185 машино-місць. 

Прибудинковий простір облаштують для потреб резидентів різного віку. Тут обладнають дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї та місця для відпочинку. 

Зручна локація ЖК «Шенген»

Перевагою проєкту стане і його розташування. До центру Львова резиденти комплексу зможуть дістатися автомобілем за 10-15 хвилин. Безпосередньо біля ЖК «Шенген» знаходяться школа, дитячий садок та інші об'єкти міської інфраструктури. 

Отримати більше інформації про наявність та умови придбання квартир у новій черзі новобудови ви зможете у відділі продажу за телефоном: +38 (032) 294 98 39.

Також слідкуйте за актуальними новинами про проєкт та долучайтеся до його обговорення з іншими інвесторами на  форумі ЖК «Шенген».

Новина від Корпорації Нерухомості РІЕЛ

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Жк Трояндовий у Броварах відновлює будівництво

Жк Трояндовий у Броварах відновлює будівництво

Відновлено будівництво ЖК HELLO HOUSE! Відділ продажу знову працює для вас

Відновлено будівництво ЖК HELLO HOUSE! Відділ продажу знову працює для вас

Спеціальні пропозиції в ЖК «Авторський район»

Спеціальні пропозиції в ЖК «Авторський район»

Поділіться вашою думкою
0 коментарів