Найдено:
306
Полнота объявления
Каменская ул., 127
Вырлица – 9 мин.
$32 000
/ $1 285 за м²
9 этаж из 11
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 24.9 м²
Продам 1кв, ЖК Метро Парк, метро Вирлиця, вул. Камянська 127, Дарницький район. Площа
Бориса Гмыри ул., 15
Позняки – 10 мин.
$89 000
/ $1 011 за м²
Жилая 49 м²
Кухня 18 м²
10 этаж из 11
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 88 м²
Держпрограми! Без комісії для покупця! У продажу простора видова 3-кімнатна квартира.
Урловская ул., 38А
Осокорки – 30 мин.
$92 998
/ $939 за м²
Жилая 46 м²
Кухня 12 м²
21 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 99 м²
Без%%%. Пропонується до продажу світла, простора та комфортна видова 3-кімнатна кварт
Днепровское шоссе, 15Д
Позняки
$171 000
/ $2 408 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 22 м²
8 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 71 м²
Без% Пропонується дизайнерська 2-кімнатна квартира в ЖК Great, Київ. Найпрактичніше п
Соломии Крушельницкой ул., 15В
Харьковская – 16 мин.
$72 000
/ $2 000 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 9 м²
24 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 36 м²
Без КОМІСІЇ! Усі ДЕРЖПРОГРАМИ + !! Пропонується 1кімн. видова квартира.10 хв. пішки в
Днепровское шоссе, 17К
Славутич – 30 мин.
$115 000
/ $1 513 за м²
Жилая 35 м²
Кухня 15 м²
13 этаж из 28
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 76 м²
Без%%% Пропонується унікально Видова 2х кімнатна квартира в ЖК Берег Дніпра, вул Дніп
Причальная ул., 14
Позняки
$103 998
/ $1 387 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 21 м²
15 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 75 м²
Без%. Пропонується затишна квартира з видом у двір та на Дніпро в новому сучасному ко
Днепровское шоссе, 15Д
Позняки
$180 000
/ $2 535 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 22 м²
8 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 71 м²
Привокзальная ул., 10
Новая Дарница
$53 990
/ $1 317 за м²
Жилая 23 м²
Кухня 7 м²
4 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 41 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається унікальна квартира в цегляному будинку за адресою
Архитектора Вербицкого ул., 4
Харьковская – 23 мин.
$46 500
/ $1 163 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 9 м²
4 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 40 м²
Без комісії для покупця! Продаж 1 кімнатної просторої квартири за адресою вулиця Архі
Бориса Гмыри ул., 15
Позняки – 12 мин.
$86 000
/ $956 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 15 м²
5 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 90 м²
Продається двохкімнатна квартира в Дарницькомі районі, за адресою Бориса Гмирі 15, по
Днепровское шоссе, 15Є
Позняки
$125 000
/ $1 786 за м²
Жилая 26 м²
Кухня 23 м²
3 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 70 м²
Без% Пропонується СУПЕР - ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great
Днепровское шоссе, 15К
Позняки
$112 500
/ $1 480 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 21 м²
12 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 76 м²
Без% Пропонується ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ.
Шевельова Юрія вулиця, 49/20
Новая Дарница
$82 000
/ $1 206 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 8 м²
3 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 68 м²
Без %, розглядаємо державні програмиПродається світла 3-кімнатна квартира у цегляному
Днепровское шоссе, 15К
Позняки
$129 998
/ $2 708 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 17 м²
21 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 48 м²
Без% Пропонується дизайнерська 1-кімнатна квартира в ЖК Great, Київ. Найпрактичніше п
Днепровское шоссе, 17В
Славутич – 30 мин.
$78 900
/ $1 547 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 16 м²
18 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 51 м²
Продаж однокімнатної квартири з комфортним плануванням в житловому комплексі Берег Дн
Николая Бажана просп., 16
Осокорки – 15 мин.
$185 000
/ $1 480 за м²
15 этаж из 23
Тип стен: керамический кирпич
4-комнатная, 125 м²
Продаж видової 4-ох кімнатної квартири на Осокорках на пр-т Бажана 16. Квартира знах
Николая Бажана просп., 24/1
Позняки – 13 мин.
$85 000
/ $1 049 за м²
9 этаж из 16
Тип стен: керамический кирпич
2-комнатная, 81 м²
Квартира у будинку з закритою територією біля метро. Пропонується квартира у цегляно
Николая Бажана просп., 7
Вырлица – 10 мин.
$155 000
/ $1 476 за м²
13 этаж из 25
Тип стен: керамзитобетонная панель
2-комнатная, 105 м²
Продается 3 - х комнатная квартира в ЖК Заречный , по ул Заречная, дом 7 , первой лин
Харьковское шоссе, 176В
Вырлица – 13 мин.
$39 000
/ $1 444 за м²
7 этаж из 9
Тип стен: керамический кирпич
1-комнатная, 27 м²
Без комісії! 1-к Харківське шосе 176В ТОП ціна 39000$ метро 10 хв! Продається однокі
Бориса Гмыри ул., 1/2
Позняки – 14 мин.
$106 000
/ $1 359 за м²
8 этаж из 16
Тип стен: керамзитобетонная панель
2-комнатная, 78 м²
Продаж 2-кімнатної квартири на Осокорках біля м.Позняки. Продається простора та зруч
Алимпия Галика (Малоземельная) ул., 75А
Славутич – 4 мин.
$190 000
/ $2 000 за м²
Жилая 50 м²
Кухня 19 м²
8 этаж из 10
3-комнатная, 95 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! простора 3-кімнатна квартира 95 кв.м. з чудовим краєвидом на Дніпро. Ком
Анны Ахматовой ул., 13Д
Позняки – 16 мин.
$95 000
/ $1 245 за м²
26 этаж из 28
Тип стен: керамический кирпич
2-комнатная, 76.3 м²
Продаж 2х кімнатної квартири з ремонтом. Є меблі, вся необхідна техніка: двоспальне
Заречная ул., 6
Славутич – 7 мин.
$180 000
/ $2 500 за м²
22 этаж из 26
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 72 м²
Продаж абсолютно нової !!! Вишуканої!!! Видової!!! 3 кімнатної квартири в сучасному Ж
Драгоманова ул., 12
Позняки – 26 мин.
$107 000
/ $947 за м²
14 этаж из 16
Тип стен: керамзитобетонная панель
4-комнатная, 113 м²
Предлагается 4к квартира по ул. Драгоманова 12. Дом 2002 г. ОСББ. На этаже 3 квартиры
Степана Олейника ул., 8
Харьковская – 21 мин.
$116 000
/ $1 333 за м²
7 этаж из 10
Тип стен: керамический кирпич
4-комнатная, 87 м²
4-кімнатна квартира з продуманим плануванням на вул. Олійника. Пропонується простора
Тростянецкая ул., 8Б
Харьковская – 26 мин.
$107 000
/ $1 466 за м²
9 этаж из 10
Тип стен: керамзитобетонная панель
3-комнатная, 73 м²
Продаж 3-кімнатної квартири з ремонтом, Дарницький район, вул. Тростянецька, 8Б. Пов
Михаила Гришко ул., 9
Позняки – 6 мин.
$90 000
/ $1 667 за м²
28 этаж из 32
Тип стен: керамический кирпич
1-комнатная, 54 м²
Можливо безготівковий розрахунок, за програмою !!! Однокімнатна квартира на вул. Гри
Урловская ул., 15
Осокорки – 23 мин.
$126 000
/ $1 326 за м²
10 этаж из 22
Тип стен: керамзитобетонная панель
3-комнатная, 95 м²
БЕЗ комісії!!! Продаж 3 кімнатної квартири по вул, Урлівська, 15, Дарницкий район.
Центральная ул., 21А
Славутич – 4 мин.
$73 000
/ $2 458 за м²
Жилая 12 м²
Кухня 6 м²
6 этаж из 10
1-комнатная, 29.7 м²
1-к квартира-студія в ЖК Рів’єра|Метро Славутич|генератор| якісний ремонт Без комісії
Loading map...
1
. . .
8
9
10
11
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Дарницкий район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера