Найдено:
306
Полнота объявления
Причальная ул., 11
Позняки
$63 000
/ $955 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 17 м²
10 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 66 м²
м.Київ, 2-х кімнатна квартира, Дарницький р-н, Позняки, ЖК Урлівський-1, вул. Причаль
Анны Ахматовой ул., 16Б
Позняки – 22 мин.
$85 000
/ $842 за м²
Жилая 56 м²
Кухня 13 м²
5 этаж из 18
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 101 м²
Простір для великої родини в самому центрі Позняків! Пропонується до продажу простор
Срибнокильская ул., 12
Осокорки – 16 мин.
$140 000
/ $1 636 за м²
Жилая 40.7 м²
Кухня 11.7 м²
2 этаж из 4
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 85.6 м²
Простора 2-кімнатна оселя біля метро Позняки! Пропонується до продажу велика 2-кімна
Петра Григоренко просп., 28
Позняки – 13 мин.
$145 000
/ $1 368 за м²
Жилая 62 м²
Кухня 14 м²
13 этаж из 17
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 106 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж 3 кімнатної квартири проспект Петра Григоренка, 28. Квартира має
Николая Бажана просп., 14
Осокорки – 11 мин.
$120 000
/ $1 091 за м²
Жилая 57 м²
Кухня 15 м²
17 этаж из 17
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 110 м²
Продається 3 -х кімнатна квартира по проспекту Миколи Бажана,15, Дарницький район. К
Петра Григоренко просп., 18А
Позняки – 28 мин.
$68 000
/ $1 600 за м²
14 этаж из 22
Тип стен: керамзитобетонная панель
1-комнатная, 42.5 м²
Простора 1-кімнатна квартира в зручній локації на Позняках Адреса: пр-т Григоренка,
Сортировочная ул., 4
Осокорки – 30 мин.
$80 000
/ $889 за м²
Жилая 45 м²
Кухня 11 м²
15 этаж из 18
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 90 м²
Продаж 3к квартири. Сортувальна 4. Без %. Продається 3 кімнатна квартира в Дарницьком
Петра Григоренко просп., 5
Позняки – 29 мин.
$110 000
/ $1 019 за м²
Жилая 76 м²
Кухня 15 м²
13 этаж из 16
Тип стен: керамзитобетонная панель
4-комнатная, 108 м²
Без комісії Можливо під іпотечне кредитування! Продаж затишної 4 кімнатної квартири
Светлая ул.
Бориспольская – 17 мин.
$22 000
/ $1 000 за м²
16 этаж из 25
1-комнатная, 22 м²
Продам студию, общая площадь 22кв.м., 16/25 этажного дома. ЖК Схидна Брама г.Киев
Урловская ул., 23Б
Осокорки – 25 мин.
$84 000
/ $955 за м²
Жилая 44 м²
Кухня 14 м²
25 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 88 м²
Без%%%. Пропонується до продажу світла, простора та комфортна видова 3-кімнатна кварт
Причальная ул., 14
Позняки
$67 500
/ $1 929 за м²
Жилая 11 м²
Кухня 12 м²
22 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 35 м²
Без% 1-кімнатна квартира у ЖК Great.Адреса: Причальна, б. 14 (будівельний №2), Дарниц
Днепровское шоссе, 17К
Славутич – 30 мин.
$110 000
/ $1 447 за м²
Жилая 37 м²
Кухня 19 м²
14 этаж из 28
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 76 м²
Без%%% Пропонується унікально Видова 2х кімнатна квартира в ЖК Берег Дніпра, вул Дніп
Причальная ул., 14
Позняки
$205 000
/ $2 697 за м²
Жилая 21 м²
Кухня 20 м²
3 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 76 м²
Без% Пропонується дизайнерська 2-кімнатна квартира в ЖК Great, Київ. Планування в буд
Причальная ул., 8
Позняки
$117 000
/ $1 286 за м²
Жилая 36 м²
Кухня 28 м²
25 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 91 м²
Без% Пропонується унікальний ВИДОВИЙ пентхаус/дворівнева квартира з висотою стелі 3,3
Полесская ул.
Красный Хутор – 25 мин.
$43 000
/ $896 за м²
Жилая 21 м²
Кухня 14 м²
18 этаж из 25
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 48 м²
Продам однокомнатную квартиру (хазяин) ЖК Вудстория Застройщик ДБК-4 Житлобуд хорошая
Причальная ул., 14
Позняки
$116 999
/ $1 481 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 21 м²
18 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 79 м²
Без% Пропонується ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ.
Причальная ул., 8
Позняки
$96 999
/ $1 426 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 18 м²
20 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 68 м²
Петра Григоренко просп., 38А
Позняки – 11 мин.
$58 000
/ $1 526 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 8 м²
1 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 38 м²
Без комісії для покупця! Ідеальний старт для бізнесу або життя: Григоренка 38а Шукаєт
Причальная ул., 8
Позняки
$118 998
/ $1 587 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 17 м²
25 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 75 м²
Без% Пропонується унікальна ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамними вікнами у ЖК Gre
Днепровское шоссе, 15Є
Позняки
$150 000
/ $3 125 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 18 м²
21 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 48 м²
Без% Пропонується Супер-ВИДОВА 1-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great,
Днепровское шоссе, 17К
Славутич – 30 мин.
$72 200
/ $1 536 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 14 м²
24 этаж из 28
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 47 м²
Без% Продається СУПЕР ВИДОВА квартира у ЖК Берег Дніпра. Загальна площа 47 кв. м. Жит
Причальная ул., 10
Позняки
$125 000
/ $1 389 за м²
Жилая 41 м²
Кухня 20 м²
9 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 90 м²
Без% Пропонується ВИДОВА 3-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ.
Петра Григоренко просп., 1Б
Позняки
$130 000
/ $1 688 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 16 м²
16 этаж из 17
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 77 м²
Без комісії для покупця ! Продаж шикарної двокімнатної квартири за адресою: проспект
Петра Григоренко просп., 25В
Позняки – 13 мин.
$56 000
/ $1 697 за м²
Жилая 14 м²
Кухня 8 м²
6 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 33 м²
Без комісії! Продаж укомплектованої 1 кімн. квартири на проспекті Григоренка 25В. Заг
Причальная ул., 10
Позняки
$75 197
/ $1 635 за м²
Жилая 14 м²
Кухня 16 м²
19 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 46 м²
Без%%% для покупця! Пропонується чудова 1-кімнатна квартира в ЖК Great, Київ. Практич
Причальная ул., 10
Позняки
$116 500
/ $1 294 за м²
Жилая 41 м²
Кухня 20 м²
9 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 90 м²
Без%%% для покупця! Пропонується ВИДОВА 3-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в Ж
Причальная ул., 14
Позняки
$87 498
/ $1 786 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 18 м²
22 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 49 м²
Причальная ул., 10
Позняки
$121 997
/ $1 743 за м²
Жилая 26 м²
Кухня 17 м²
3 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 70 м²
Канальная ул., 8Г
Позняки
$177 998
/ $2 697 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 18 м²
16 этаж из 24
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 66 м²
Без% Пропонується дизайнерська 2-кімнатна квартира в ЖК Причал 8, Київ. Найпрактичніш
Николая Бажана просп., 5Г
Харьковская – 8 мин.
$83 000
/ $1 627 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 13 м²
16 этаж из 18
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 51 м²
Без комісії для покупця! Розгдянемо державні програми. Пропонуємо купити видову 1кімн
Loading map...
1
. . .
7
8
9
. . .
11
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Дарницкий район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера