Аренда
Продажа
Новостройки
Новости
Форум
Подать объявление
Продажа квартир в Киеве, Шевченковский район
Найдено:
187
Полнота объявления
Дегтяревская ул., 25А К1
Шулявская – 20 мин.
$52 000
/ $1 163 за м²
Жилая 15.1 м²
Кухня 15 м²
21 этаж из 27
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 44.7 м²
Видова квартира бізнес-класу в ЖК Poetica біля парку! Пропонується до продажу 1-кімн
Салютная ул., 2
Нивки – 23 мин.
$105 000
/ $2 333 за м²
Жилая 12 м²
Кухня 19 м²
16 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 45 м²
БЕЗ % для покупця! !!Стелі 3,5 метра! Тераса 15 кв. м! Унікальна квартира з власною т
Николая Пимоненко ул., 3
Лукьяновская – 17 мин.
$90 000
/ $1 607 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 7.5 м²
12 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 56 м²
Затишна квартира в історичному центрі! Пропонується до продажу світла 2-кімнатна ква
Сечевых Стрельцов ул., 58/2
Лукьяновская – 26 мин.
$235 000
/ $1 865 за м²
Жилая 85 м²
Кухня 18 м²
3 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
5+ комнат, 126 м²
Без комісії для покупця!Можна заїхати та жити, можемо залишити майже всї меблі,технік
Стеценко ул., 13
Нивки
$52 000
/ $1 209 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 6 м²
1 этаж из 5
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 43 м²
Світла 2-кімнатна квартира в Шевченківському районі заїжджай і живи! м. Київ, Шевче
Герцена ул., 17-25
Лукьяновская – 30 мин.
$220 000
/ $1 777 за м²
Жилая 75 м²
Кухня 24 м²
8 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
4-комнатная, 123.8 м²
Ексклюзивна дворівнева квартира для великої родини! До продажу пропонується простора
Берестейський, 5
Шулявская – 3 мин.
$69 000
/ $1 221 за м²
Жилая 39 м²
Кухня 5.8 м²
5 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 56.5 м²
3-кімнатна квартира з панорамним виглядом в центрі Києва! До продажу пропонується 3-
Берестейський, 55а
Шулявская – 7 мин.
$150 000
/ $2 344 за м²
6 этаж из 19
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 64 м²
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Берестейський" з паркінгом! Пропонуємо придбати чуд
Дегтяревская ул., 25
Шулявская – 23 мин.
$82 000
/ $1 822 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 13 м²
17 этаж из 25
Тип стен: керамический кирпич
1-комнатная, 45 м²
Прямий продаж від Власника 1-кімнатної квартири в ЖК «Poetica. Друга колекція» на вул
Аллы Горской пер., 8
Университет – 13 мин.
$190 000
/ $2 000 за м²
Жилая 61 м²
Кухня 12 м²
1 этаж из 4
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 95 м²
3-кімнатна квартира в історичному центрі Києва. Пропонується простора 3-кімнатна к
Януша Корчака ул., 20А
Берестейская – 13 мин.
$50 000
/ $1 190 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 8 м²
5 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 42 м²
Продаж 1-кімнатної квартири за адресою вулиця Януша Корчака 20-АМетро Нивки або метро
Владимира Сальского ул., 25
Сырец – 10 мин.
$58 000
/ $2 071 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 7 м²
1 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 28 м²
Без комісії для покупця! Ексклюзивний продаж квартири з якісним дизайнерським ремонто
Парково-Сырецкая ул., 4А
Сырец – 22 мин.
$73 000
/ $1 521 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 7 м²
4 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 48 м²
Продаж 2-к квартири за адресою вулиця Парково-Сирецька 4а4 поверх /948 м2 загальна пл
Дегтяревская ул., 17 К1
Политехнический институт – 21 мин.
$150 000
/ $2 174 за м²
Жилая 32 м²
Кухня 22 м²
19 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 69 м²
Без комісії для покупця. ЖК Creator City бізнес-класу. Найкращий вид на центр Києва.
Багговутовская ул., 25
Лукьяновская – 15 мин.
$98 000
/ $1 420 за м²
Жилая 34 м²
Кухня 19 м²
19 этаж из 24
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 69 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається простора квартира у ЖК Багговутівський по вулиці
Бакинская ул., 37Г
Дорогожичи – 19 мин.
$118 000
/ $1 311 за м²
Жилая 47 м²
Кухня 14 м²
10 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 90 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Розглядаємо БЕЗГОТІВКОВИЙ розрахунок! Продається простора 3-
Олеся Гончара ул., 79
Вокзальная – 16 мин.
$129 500
/ $1 904 за м²
Жилая 36 м²
Кухня 9 м²
3 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 68 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! Центр столиці, цегляний будинок 1962 року з високими стелями. Комфортний
Салютная ул., 2
Нивки – 23 мин.
$260 000
/ $2 203 за м²
Жилая 47 м²
Кухня 34 м²
6 этаж из 7
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 118 м²
БЕЗ % для покупця! Ключі на руках! Продається чудова повноцінна 3-кімнатна квартира з
Багговутовская ул., 25
Дорогожичи – 30 мин.
$65 000
/ $1 413 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 14 м²
15 этаж из 21
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 46 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! !!Продаж просторої 1-кімнатної квартири у Житловому комплекс
Парково-Сырецкая ул., 21
Шулявская – 21 мин.
$55 500
/ $1 734 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 5 м²
6 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32 м²
Твоя перша квартира біля метро зайшов і живеш. Ще й БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Уяви: р
Игоря Турчина ул., 12Г
Нивки
$63 000
/ $1 400 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 7 м²
1 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 45 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! РОЗГЛЯДАЄМО БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК! Продається 2-кімнатна
Дегтяревская ул., 17 К1
Шулявская – 20 мин.
$175 000
/ $1 923 за м²
Кухня 30 м²
3 этаж из 24
Тип стен: монолитный железобетон
3-комнатная, 91 м²
Без % пропонується квартира ЖК Креатор Сіті,Дегтярівська,17.ЖК бінес-класу з дуже гар
Симона Петлюры ул., 8
Университет – 12 мин.
$128 000
/ $2 327 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 6 м²
3 этаж из 4
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 55 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Піша доступність до МЕТРО! Розглядаємо БЕЗГОТІВКОВИЙ розраху
Николая Пимоненко ул., 19
Лукьяновская – 17 мин.
$96 500
/ $1 892 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 20 м²
19 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 51 м²
БЕЗ КОМІСІЇ. Продається простора однокімнатна квартира площею 50,3 м у сучасному ЖК G
Ирининская ул., 5/24
Золотые ворота – 8 мин.
$2 500 000
/ $4 545 за м²
Жилая 346 м²
Кухня 21 м²
12 этаж из 12
Тип стен: керамический кирпич
4-комнатная, 550 м²
Кирп. спец.. Элитный дом. Видовая, 4 с/у, лифт в квартиру, 1 квартира на этаже, парко
Татарская ул., 18Б
Лукьяновская – 10 мин.
$55 276
/ $849 за м²
1 этаж из 5
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 65.1 м²
500м до Метро метро Лук'янівська Площа кожної кімнати, м.кв. кімната - 12,4 кв.м. кім
Академика Ромоданова ул.
Лукьяновская – 26 мин.
$46 000
/ $1 000 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 6 м²
5 этаж из 5
2-комнатная, 46 м²
Продам 2 ку в Шевченківському районі. 40500 Квартира в жилому стані. Кімнати суміж
Елены Телиги ул.
Дорогожичи – 27 мин.
$86 000
/ $1 911 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 7 м²
2 этаж из 5
2-комнатная, 45 м²
2-кімнатна квартира біля метро Дорогожичі — заходь і живи. Поверх: 2 / 5 Площа: заг
Лукьяновский пер.
Тараса Шевченко – 17 мин.
$575 000
/ $3 108 за м²
3 этаж из 5
4-комнатная, 185 м²
Продаж 4х кімнатної мебльованої і готової для проживання квартири площею 185м2 в еліт
Салютная ул.
Нивки – 25 мин.
$85 355
/ $2 189 за м²
Жилая 11 м²
Кухня 14 м²
6 этаж из 7
1-комнатная, 39 м²
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Файна Таун вул. Салютна, 2Б, Шевченківський район,
Loading map...
1
. . .
4
5
6
7
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Шевченковский район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера