Подати оголошення

Продаж квартир у Києві, Шевченківський район

Знайдено: 188
Деревлянська вул., 16/18 К3, К3, К3
Деревлянська вул., 16/18 К3, К3, К3
 Політехнічний інститут – 25 хв. 
$⁠67 000 / $⁠1 463 за м²
  • Житлова 29.4 м²
  • Кухня 7.9 м²
  • 2 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 45.8 м²
🏠 Продаж 2-кімнатної квартири, вул. Деревлянська, 16/18, корпус 3 🏡 Опис квартири
Багговутівська вул., 25
Багговутівська вул., 25
 Лук'янівська – 15 хв. 
$⁠81 800 / $⁠1 221 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 12 м²
  • 22 поверх із 24
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Продається простора 2-кімнатна квартира в новому ЖК "Багговутівський"! Будинок вве
Глибочицька вул., 32В
Глибочицька вул., 32В
 Лук'янівська – 24 хв. 
$⁠460 000 / $⁠2 308 за м²
  • Житлова 93.4 м²
  • Кухня 23.7 м²
  • 22 поверх із 23
  • Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 199.3 м²
Продаж видового дворівневого пентхауса 199,3 кв.м у ЖК Покровський Посад Пропонуєтьс
Берестейський, 42А
Берестейський, 42А
 Шулявська – 12 хв. 
$⁠452 000 / $⁠2 409 за м²
  • Житлова 84.6 м²
  • Кухня 59.6 м²
  • 13 поверх із 23
  • Тип стін: керамічна цегла
5+ кімнат, 187.6 м²
ПРОДАЖ ЦІЛОГО ПОВЕРХУ, 2 видові квартири 187,6 м² у Crystal Park Tower, Берестейський
Золотоустівська вул., 4
Золотоустівська вул., 4
 Вокзальна – 13 хв. 
$⁠125 000 / $⁠1 953 за м²
  • Житлова 32 м²
  • Кухня 9 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 64 м²
Вул. Золотоустівська, 4. Центр, історична місцевість Солдатська слобідка, поруч із Га
Багговутівська вул., 25
Багговутівська вул., 25
 Лук'янівська – 15 хв. 
$⁠83 000 / $⁠1 376 за м²
  • Житлова 22 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 24
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 60.3 м²
Двокімнатна квартира, вул.Багговутівська(Загорівська) 25, ЖК "Багговутівський". 2 сек
Багговутівська вул., 25
Багговутівська вул., 25
 Лук'янівська – 15 хв. 
$⁠99 000 / $⁠1 478 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 14 м²
  • 18 поверх із 24
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Тургенівська вул., 64/68
Тургенівська вул., 64/68
 Лук'янівська – 20 хв. 
$⁠108 000 / $⁠1 862 за м²
  • Житлова 29 м²
  • Кухня 9 м²
  • 2 поверх із 8
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 58 м²
Продам 2-кімнатну квартиру на Кониського, 64-68 Кониського вул., 64-68 (колишня вулиц
Алли Горської пров., 8
Алли Горської пров., 8
 Університет – 13 хв. 
$⁠380 000 / $⁠1 818 за м²
  • Житлова 99 м²
  • Кухня 39 м²
  • 4 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 209 м²
Без комісії продам, здам 4 кімн кварт 209 м2, 2 рівня, ремонт, Алли Горської 8 (Чесла
Глибочицька вул.
Глибочицька вул.
 Лук'янівська – 24 хв. 
$⁠129 000 / $⁠1 985 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 13 м²
  • 4 поверх із 22
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 65 м²
м. Київ. вул. Глибочицька, 13. Новобудова 2021 р. 4/22 поверх. Закрита територія, від
Малопідвальна вул., 12/10
Малопідвальна вул., 12/10
 Золоті ворота – 7 хв. 
$⁠385 000 / $⁠3 812 за м²
  • Житлова 62 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 101 м²
Продам 3к квартиру 101м2, Малопідвальна 12/10, Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті
Обсерваторна вул., 7
Обсерваторна вул., 7
 Університет – 18 хв. 
$⁠430 000 / $⁠2 139 за м²
  • Житлова 115 м²
  • Кухня 23 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 201 м²
Від власника продається дворівнева квартира 201 м² у центрі Києва, вул. Обсерваторна
Січових Стрільців вул., 59А
Січових Стрільців вул., 59А
 Лук'янівська – 22 хв. 
$⁠155 000 / $⁠1 722 за м²
  • Житлова 47 м²
  • Кухня 14 м²
  • 3 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 90 м²
Січових стрільців 59А. Будинок у дворі. Тихе місце у центрі. Цегляний будинок. 3/16к,
Білоруська вул., 3
Білоруська вул., 3
 Лук'янівська – 6 хв. 
$⁠220 000 / $⁠2 340 за м²
  • Житлова 58 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 22
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 94 м²
Ул. Белорусская, 3. Метро Лукьяновка 3-5 минут пешком. Продажа великолепной квартиры
Багговутівська вул., 25
Багговутівська вул., 25
 Лук'янівська – 15 хв. 
$⁠108 000 / $⁠1 394 за м²
  • Житлова 42 м²
  • Кухня 15 м²
  • 8 поверх із 24
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 77.5 м²
Дмитриевская вул., 75
Дмитриевская вул., 75
 Лук'янівська – 12 хв. 
$⁠350 000 / $⁠1 955 за м²
  • Житлова 100 м²
  • Кухня 18 м²
  • 12 поверх із 21
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 179 м²
Шевченковский район г.Киева, ул.Дмитриевская 75,12 єт-21 єт. монолитно-каркасного дом
Академіка Туполєва вул., 15Б
Академіка Туполєва вул., 15Б
Нивки
$⁠65 000 / $⁠1 140 за м²
  • Житлова 39 м²
  • Кухня 6 м²
  • 4 поверх із 5
  • Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 57 м²
Продаю 3-хкімнатну квартиру. вул. Туполева (Мрії) 15 Б. Загальна площа 57.2 м". 4 пов
В'ячеслава Чорновола вул., 29А
В'ячеслава Чорновола вул., 29А
 Лук'янівська – 14 хв. 
$⁠179 000 / $⁠2 295 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 18 м²
  • 6 поверх із 14
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 78 м²
Квартира на вул. В. Чорновола 29А споруди 2013 р. в ЖК Златоустівський. Побудований з
Мала Житомирська вул., 7
Мала Житомирська вул., 7
 Майдан Незалежності – 8 хв. 
$⁠183 000 / $⁠3 025 за м²
  • Житлова 36 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 3
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 60.5 м²
Продаж унікальної 2-кімнатної квартири в самому серці Києва! 📍 Майдан Незалежності, в
Річна вул., вул.4
Річна вул., вул.4
 Вокзальна – 19 хв. 
$⁠208 000 / $⁠1 778 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 27 м²
  • 18 поверх із 23
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 117 м²
ЖК КАМЕРТОН, вул.Річкова (Річна), 4. Будинок бізнес рівня, розташований у Шевченківсь
Річна вул., 4
Річна вул., 4
 Лук'янівська – 16 хв. 
$⁠225 000 / $⁠1 777 за м²
  • Житлова 85.1 м²
  • Кухня 15.3 м²
  • 18 поверх із 23
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 126.6 м²
ЖК КАМЕРТОН, вул.Річкова (Річна), 4. Продаж ВИДОВА двостороння 3к квартира. Будинок б
Академіка Туполєва вул., 15Б
Академіка Туполєва вул., 15Б
Нивки
$⁠65 000 / $⁠1 136 за м²
  • Житлова 39 м²
  • Кухня 6 м²
  • 4 поверх із 5
  • Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 57.2 м²
Салютна вул., 1Б
Салютна вул., 1Б
 Нивки – 25 хв. 
$⁠160 000 / $⁠2 286 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 11 м²
  • 2 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 70 м²
Пропонується затишна, світла доволі простора і дуже гарна за плануванням та розташува
Парково-Сирецька вул., 12Б
Парково-Сирецька вул., 12Б
 Сирець – 23 хв. 
$⁠88 000 / $⁠1 930 за м²
  • Житлова 29.8 м²
  • Кухня 7 м²
  • 1 поверх із 5
  • Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 45.6 м²
ТЕРМІНОВО! Продам 2-кімнатну квартиру Мебльована Готова до заселення — заходь і живи!
Гоголівська вул., 15
Гоголівська вул., 15
 Вокзальна – 20 хв. 
$⁠175 000 / $⁠1 549 за м²
  • Житлова 53 м²
  • Кухня 30 м²
  • 4 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 113 м²
Квартира, 4 кімнати, центр Києва, євроремонт, з меблями та технікою Продаю чотирикімм
Юрія Іллєнко вул., 9
Юрія Іллєнко вул., 9
 Лук'янівська – 6 хв. 
$⁠85 000 / $⁠1 604 за м²
  • Житлова 29 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 16
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 53 м²
Продаж 2к квартири ул. Иллєнка, 9, метро Лук"янівка. Поверх 9 з 16 цегляного будинку.
Золотоустівська вул., 50
Золотоустівська вул., 50
 Вокзальна – 16 хв. 
$⁠285 000 / $⁠1 781 за м²
  • Житлова 90 м²
  • Кухня 30 м²
  • 6 поверх із 15
  • Тип стін: керамічна цегла
5+ кімнат, 160 м²
Шевченковский район г.Киева, ул. Златоустовская д. 50, кирпичній дом 2009 года постро
Татарська вул.
Татарська вул.
 Лук'янівська – 11 хв. 
$⁠145 000 / $⁠1 000 за м²
  • Житлова 110 м²
  • Кухня 30 м²
  • 5 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 145 м²
ул.Богговутовская40 4с\р 145м2+гараж 35м2 во дворе.
Глибочицька вул., 13
Глибочицька вул., 13
 Лук'янівська – 24 хв. 
$⁠160 000 / $⁠2 105 за м²
  • Кухня 21 м²
  • 9 поверх із 22
  • Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 76 м²
160 000 $ Від ТМ DEVISTONE ексклюзивна пропозиція до вашої уваги — простора та сучасн
Жамбіла Жабаєва вул., 2
Жамбіла Жабаєва вул., 2
 Сирець – 21 хв. 
$⁠102 000 / $⁠2 237 за м²
  • Житлова 29.8 м²
  • Кухня 6 м²
  • 1 поверх із 5
  • Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 45.6 м²
ТЕРМІНОВО! Продам 2-кімнатну квартиру м. Київ, Шевченківський район, вул. Жамбила Жаб
Loading map...
234. . .7