Подать объявление

Міські парки «на шару»

Міські парки «на шару»
У Чернівцях до бюджетів недоотримано 311 тисяч гривень доходів унаслідок того, що у 2005-2007 роках суб’єкти підприємницької діяльності використовували земельні ділянки двох найбільших комунальних парків без укладання договорів оренди та сплати до бюджету орендної плати. Такий висновок ревізії, проведеної КРУ у Чернівецькій області. Про це повідомив ЗІК.
Як виявила ревізія КРУ у Чернівецькій області, на території Чернівецького центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка 9 суб’єктів підприємницької діяльності земельні ділянки використовують безоплатно, без укладання відповідних договорів оренди. Внаслідок цього міським та обласним бюджетами впродовж 2005-2007 років було недоотримано 139,5 тис. грн. доходів у формі плати за землю.
 
Аналогічна ситуація мала місце у парку «Жовтневий», де без укладання договорів та без внесення до бюджетів плати за землю 3 суб’єкти підприємницької діяльності використовували земельні ділянки, що призвело до недоотримання бюджетами за 2005-2007 роки 74,6 тис. грн. Ще з 4 суб’єктами підприємницької діяльності, що працюють на території парку „Жовтневий” все ж таки були укладені договори про передачу їм земельних ділянок у користування. Однак укладено ці договори адміністрацією парку та названо їх договорам про співпрацю. Відповідно і плата за користування земельним ділянками, сума якої становила 96,9 тис. грн, потрапила не до бюджетів, а до самого комунального підприємства „Парк Жовтневий”.
 
КРУ у Чернівецькій області в ході ревізії звернуло увагу на те, що укладання договорів на оренду земельних ділянок у м. Чернівцях здійснюється Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, однак факти безоплатного користування землями парків міста декілька років не знаходили належного реагування з боку цього Департаменту. На думку ревізорів, представники департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин при бажанні могли отримати відповідну інформацію про суб’єктів, які здійснюють підприємницьку діяльність у місті, в тому числі на території парків, у Департаменті економіки, який видавав дозволи на розміщення об’єктів торгівлі. Однак чомусь між цими департаментами не налагоджено належної взаємодії, яка б дала можливість не допустити вказані порушення.
 
Загалом, внаслідок зазначених порушень, бюджети недоотримали 311 тис. грн доходів. Матеріли проведених контрольних заходів передано до правоохоронних органів, які вже нададуть висновок про наявність чи відсутність складу злочину у діях чи бездіяльності відповідних посадових осіб.
Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее