Подать объявление

Песимісти очікують у грудні курс 33 грн/дол. та інфляцію 28%, - Мінекономіки

Песимісти очікують у грудні курс 33 грн/дол. та інфляцію 28%, - Мінекономіки
Згідно з оновленим консенсус-прогнозом, який підготувало Мінекономрозвитку на базі оцінок урядових та неурядових організацій, реальний ВВП України в 2016 році зросте на 1,1% (найбільш песимістична оцінка – скорочення на 1,2%; найбільш оптимістична – зростання на 1,7%).

Раніше Domik.ua повідомляв про те, у кого в Україні виросла зарплатня .

Споживча інфляція в 2016-му прогнозується на рівні 15,4% в середньому за рік та 13,5% на кінець грудня (найбільш песимістичні оцінки – 20% та 28% відповідно; найбільш оптимістичні – 12,4% та 7,9%).

Згідно з консенсус-прогнозом, у середньому за 2016 рік курс складе 26,7 грн/дол. (найбільш песимістична оцінка – 28,5 грн/дол., найбільш оптимістична – 24,94 грн/дол). На кінець грудня – 28 грн/дол. (найбільш песимістичний прогноз – 33 грн/дол.; найбільш оптимістичний – 24 грн/дол.).

Читайте також: Як банкам будуть допомагати відновлювати доходи

Консенсус-прогноз розраховано на базі матеріалів експертів Мінекономрозвитку, НБУ, Інституту економіки та прогнозування НАН, «Райффайзен Банку Аваль», Dragon Capital, CASE Ukraine, Bleyzer Foundation, Міжнародного центру перспективних досліджень, Інстутуту економічних досліджень та політичних консультацій, Інституту еволюційної економіки, Інституту демографії та соціальних досліджень імені Птухи НАН, КНУ ім. Т. Шевченка, Агентства індустріального маркетингу.

Оцените статью
0 голосов

Читайте также

В Броварах стартовали продажи квартир финального дома жилого комплекса «Лесной квартал»

В Броварах стартовали продажи квартир финального дома жилого комплекса «Лесной квартал»

Выбираем ламинат для дома

Выбираем ламинат для дома

В Киеве приобрели HutJet «с витрины» — экспозиционный образец превратился в жилище

В Киеве приобрели HutJet «с витрины» — экспозиционный образец превратился в жилище

Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее