Подать объявление

Працівників БТІ уже починають звільняти? Адвокатам вони вже поскаржилися

Працівників БТІ уже починають звільняти? Адвокатам вони вже поскаржилися
Працівників БТІ змушують писати заяви про звільнення. Вони розповіли про це юристам, які працюють на ринку нерухомості. Кажуть: із 28 липня бюро мають припинити роботу.

Тому з документами на житло можуть виникнути великі проблеми. Адже функції оформлення прав на помешкання мають передати Укрдержреєстру. А за законом, він почне працювати тільки з 2013-го. Через це існує ризик, що до кінця року люди не матимуть змоги продати квартири легально.

Андрій Бегменко,  юрист: "Можливо, будуть писатися якісь розписки, укладатися попередні договори, але це все може бути достатньо ризиковою практикою, яку потім можна буде оскаржити в судовому порядку.  Тому може з’явитися широке поле для зловживань, для певних чорних брокерів, як їх називають, для певних махінацій на ринку нерухомості"

У БТІ ж виправдовуються, що лише попередили людей про можливі скорочення. Бо в Раді зареєстровано законопроект, згідно з яким уже влітку бюро мають позбавити функцій реєстрації.

Дмитро Мартиш, заступник начальника київського міського БТІ (телефоном): " Якщо закон буде прийнятий, розумієте, то у нас не буде роботи такої. І буде реорганізація БТІ, і буде скорочення. Ми про скорочення маємо попередити за 2 місяці, що ми і зробили. Закон можуть прийняти і день у день, за тиждень його підписати. А ми маємо ще 150 чоловік якось платити їм зарплатню. Ми не можемо цього робити"

Тому цілком можливо, що біля БТІ знову виникатимуть величезні черги, як було на початку зими. Окрім того не факт, що Укрдержреєстр, який перебере на себе функції бюро,  повноцінно запрацює саме з нового року

Наталия Андрейчук

Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
+34624407828xxxx