Шантаж «Львівводоканалу»: або нові тарифи, або вода 2 години на добу
Усе залежить від того, чи підтримає збільшення тарифів на водопостачання міська влада Львова. Якщо ні, ми будемо повертатися до такого водопостачання, яке мали раніше, – про це під час брифінгу повідомив директор ЛМКП «Львівводоканал» Мирослав Заплатинський.
За словами Заплатинського, у «Львівводоканалу» значно збільшились витрати на електроенергію – у зв’язку із розширенням подачі води до 18 годин на добу у певних районах Львова. Ці витрати не враховані в чинному тарифі.
«Зокрема, в листопаді за електроенергію ми маємо заплатити на 300 тис грн. більше, ніж платили раніше. Тому розраховуємо на затвердження нового тарифу. Якщо сьогодні на засіданні виконкому приймуть це рішення, то новий тариф увійде в дію з 1 січня 2008 року і становитиме 2, 59 грн зі 1 куб.м», – зазначив пан Заплатинський.
Як запевнив директор «Львівводоканалу», подорожчання електроенергії для підприємства відбувається через зростання тарифу на електроенергію щомісяця. Наприклад, у листопаді він зріс на 1-1,5% порівняно із жовтнем. У жовтні «Львівтеплоенерго» спожило електроенергії на 4 млн грн. У листопаді – приблизно на 1 млн 400 тис грн.
Довідка ЗІКу.
У Львові тариф на водопостачання востаннє перглядався три роки тому. Зараз він становить 1,84 грн.