Подать объявление

Тернопіль потребує капремонту

Тернопіль потребує капремонту
За інформацією заступника міського голови Тернополя з питань житлово-комунального господарства Миколи Марценюка, 60% житлового фонду та 70% доріг обласного центру потребують комплексного капітального ремонту, - повідомив власкор ЗІКу.
Щоб вирішити ці питання, необхідно вкласти у житлове господарство 87 мільйонів гривень, а в дорожньо-мостове - 97,2 мільйона гривень.
 
Із міського бюджету, сказав Микола Марценюк, таких коштів виділити не має можливості. Тому пріоритет у наданні допомоги для ремонту житлових будинків матимуть мешканці, котрі створять товариства співвласників. У таких будинках люди слідкують за порядком. А в будинках, де відсутні товариства співвласників, через 3-4 місяці зробленого ремонту практично не видно.
 
Микола Марценюк наголосив, що цьогоріч передбачено на ремонт покрівель 2,5 млн. грн. Це - уперше за останніх понад десяток років. Така ж сума запланована на ремонт внутрібудинкових проїздів. Близько мільйона гривень виділено на ремонт ліфтів та інженерного обладнання.
 
Стосовно ж доріг, то, за словами Миколи Марценюка, фірми, які виграли тендери і взяли відповідні зобов’язання, виконають необхідні роботи.
Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Окна в квартире: на что смотреть при покупке или ремонте жилья в Одессе

Окна в квартире: на что смотреть при покупке или ремонте жилья в Одессе

М2 real estate запустило CRM систему для агентств недвижимости Leads

М2 real estate запустило CRM систему для агентств недвижимости Leads

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Розміщення оголошень на ТОП 30 сайтів нерухомості
Заощаджуйте час на подачу оголошень та аналіз результатів
Подробнее