Подать объявление

Утеплення будинків у Києві

Утеплення будинків у Києві
У Києві розслідують «ремонтні» махінації фірми, що взяли гроші у КМДА і не відпрацювала їх.

Справа в тім, що підрядна компанія взяла гроші, що були виділені з бюджету на утеплення будинків, а роботи такі не провела.

Ще у 2013 році, коли планували бюджет 2014 року, були виділені кошти на утеплення кількох київських будинків. За словами активістів Антикорупційного Штабу Києва, КМДА розпорядилася про утеплення 283 кв. м будинків. Роботи з утеплення повинно було провести комунальне підприємство «Київбудреконструкція». Тоді організували тендер, на якому перемогла фірма ООО «ГОВ Дивелопмент», створена за 3 місяці до розпорядження КМДА.

Цікаво, що де-юре підрядник виконав усі роботи, проте ані мешканці, ані голова ОСББ ніяких оновлень на будинках не побачили.

Читайте також: У скільки обійдеться ремонт столичних будинків у 2015 році

У зв'язку з цим директора КП «Київбудреконструкція» звільнили, а мерія вимагає у фірми-підрядника повернення грошей або виконання утеплювальних робіт.

Domik.ua з'ясував, що прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом можливого розкрадання коштів на ремонтах житлових будинків посадовими особами КП «Київбудреконтсрукція».

Оцените статью
0 голосов

Читайте также

В Броварах стартовали продажи квартир финального дома жилого комплекса «Лесной квартал»

В Броварах стартовали продажи квартир финального дома жилого комплекса «Лесной квартал»

Выбираем ламинат для дома

Выбираем ламинат для дома

В Киеве приобрели HutJet «с витрины» — экспозиционный образец превратился в жилище

В Киеве приобрели HutJet «с витрины» — экспозиционный образец превратился в жилище

Поделитесь вашим мнением

Комментарии посетителей

1 комментарий
Света• 
КМДА своїм же дала, вони і вкрали! тепер будуть шукати власника фірми десь у Голандії, бомжа якогось знайдуть і повісять на нього усе.
-9+0
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
+34624407828xxxx