Подать объявление

У Луцьку визначилися, із центральною площею

У Луцьку визначилися, із центральною площею
Містобудівна рада визначилася з переможцем конкурсу проектів на реконструкцію Театрального майдану Луцька. Це під час прес-конференції оприлюднив міський голова Богдан Шиба, - повідомив власкор ЗІКу.
Як розповів міський голова, переможцем став проект “Магніт”, підготовлений групою підприємців. Не пощастило іншим двом учасникам конкурсу - фірмі “Континіум” та ТзОВ “Нектар”, проекти яких видалися містобудівній раді менш вдалими.
 
Вартість проекту “Магніт” ще не остаточно прорахована, однак реконструкція майдану за ним обійдеться 40-200 мільйонів гривень.
 
Згідно проекту реконструкції Театрального майдану планується звести підземний комплекс з переходами від проспекту Волі до вулиць Винниченкка і Словацького, згодом - від проспекту волі до вулиці Паркової і наступний етап - розвиток підземки в напрямку вулиця Словацького-вулиця Шевченка-вулиця Богдана Хмельницького.
Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее