Подать объявление

У яких випадках може припинитися газопостачання в будинки споживачів

У яких випадках може припинитися газопостачання в будинки споживачів
Чиновники закликають українців зменшувати обсяги використання природного газу. Проте цей енергоресурс залишається основним як для приготування їжі, так і для опалення житла.

Споживачі, укладаючи договір із газопостачальною компанією, сподіваються на безперебійне постачання газу, бо така норма прописується в договорі на поставку газу .

Проте постачання газу може бути припинено. Портал Domik.ua з'ясував, у яких випадках може бути припонено газопостачання житла.

1. У разі проведення газопостачальними компаніями планово-профілактичних робіт та ремонту систем газопостачання. У такому випадку організація повинна повідомити точну дату та час відключення. Наприклад, розмістити оголошення на інформаційних дошках поруч із під'їздами.

2. Блакитне паливо відключається, якщо компанія усуває поламки, викликані аварією техногенного або природного характеру, а також ліквідовує витік газу та здійснює ремонтно-відновлювальні роботи.

3. У разі несвоєчасної сплати або несплати за газ. Боржник отримує письмове попередження та має погасити заборгованість протягом 10 днів після його отримання.

4. Якщо споживач самовільно підключив газ або відновив постачання палива чи приєднував газові прилади (наприклад, котли) до системи газопостачання, не узгоджуючи дії з газовим господарством. У такому разі постачання газу припиняють без попередження.

5. У разі зривання пломб або їх пошкодження на лічильниках, якщо споживач зняв інвентарні заглушки.

Читайте також: Ціна на газ для населення може підвищитись: cкільки буде коштувати паливо в 2016 році

6. У разі порушення правил безпеки систем газопостачання України або створення загрози для виникнення аварійної ситуації.

7. За бажанням споживача (надання заяви про припинення газопостачання).

8. Якщо у квартирі або будинку немає лічильника (якщо громадянин відмовився від підключення безкоштовного і не встановлював прилад обліку за свій рахунок, то компанія, яка постачає газ, не зможе його підключити).

Детальніше дізнатися про вартість газу для побутових споживачів, а також висловити свою думку щодо цього приводу, можна на форумі порталу Domik.ua в розділі «Тарифи на газ».

Оцените статью

Читайте также

Актуальный отчет со строительной площадки ЖК Illinsky House
Актуальный отчет со строительной площадки ЖК Illinsky House
Ход строительства ЖК Montreal House в сентябре 2021
Ход строительства ЖК Montreal House в сентябре 2021
Инвесторы секций № 13 и 14 Orange Park получили ключи от квартир
Инвесторы секций № 13 и 14 Orange Park получили ключи от квартир
Поделитесь вашим мнением
0 комментариев