Подать объявление

Усі комунальні розрахунки – за однією квитанцією

Усі комунальні розрахунки – за однією квитанцією
Львівський міський центр інформаційних технологій розробляє програмне забезпечення для єдиного загальноміського розрахункового центру, який мають створити до кінця 2008 року. Нову систему сплати реалізували поки лише у чотирьох ЛКП, які обслуговують більше як 45 тис. львів’ян.
Зараз у Львові за єдиною квитанцією оплачують комунальні послуги 45 тисяч львів’ян. Сихівський район, у якому мешкають 149 тис. мешканців, також переходить на сплату комунальних послуг за єдиною квитанцією. Решта комунальних підприємств перебувають на стадії доопрацювання.
 
Як йдеться у повідомленні із посиланням на начальника відділу житлового господарства Сихівської районної адміністрації Львова Миколу Павлеса, львів’яни дуже задоволені спрощенням розрахунків за комунальні послуги. Основна перевага такої сплати полягає у тому, що кожен може прийти у відділення банків, які працюють у Львові, а також на пошту, і за єдиною квитанцією здійснити всі комунальні платежі.
Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Насосы для бассейна: как выбрать надежное устройство

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
+34624407828xxxx