Подать объявление

Увага! Збір фактів про незаконні забудови

Увага! Збір фактів про незаконні забудови
Збираються документи щодо незаконних забудов для спільного подання в Генеральну прокуратуру України.

Також помічник народного депутата Гнаткевича обіцяє зробити депутатське звернення по усіх точках, що нададуть документи. Хто такий Гнаткевич я не знаю, як і багато жителів, але нам все-одно - хто хоче - помагає, ми тіки вдячні й раді. Коли є ще бажаючі допомогти - звертайтесь.

Після подачі документів в ГПУ будуть збори ініціативних груп з приводу координації подальших союзних дій.

Тому:

1. Бажаючі доєднатися до подання скарги в ГПУ збирають перелік документів:

1) Відписки з місцевих прокуратур, і взагалі документи які надсилали прокуратури і влада.

2) Документи чи відомості що підтвердують незаконність захоплення тої чи іншої ділянки.

3) Короткий-титульний ЛИСТ-звернення, де ви описуєте суть ситуації, а також вказуєте КІЛЬКІСТЬ І ЯКІ документи долучаєте в ДОДАТКУ(щоб в ГПУ не викинули їх попросту і сказали “не було таких”!).

2. Бажаючі того, щоб по вашій точці зробив запит той депутат - робите ЩЕ ОДНУ копію пакету документів, яку вказано у пункті “1?.

3. Телефонуєте на 066 нуль сорок вісім 66 нуль три, Євген і домовляєтеся про передачу документів.

Також можна прийти і здати завтра документи практично в будь-який час на протязі дня на Майдан Незалежності, де під Стеллою коло сцени бунтуючих підприємців буде стояти намет “націонал-екологів” з написом “Збережи природу”. Також можете нас там чимось годувати.

Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

Потолочные плиты: скрытый потенциал модульных систем

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

SFERALINE: комплексный подход к электроинфраструктуре объектов «под ключ»

Рынок недвижимости Украины 2025: тенденции и возможность купить квартиру в Alliance Novobud

Рынок недвижимости Украины 2025: тенденции и возможность купить квартиру в Alliance Novobud

1
Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
+34624407828xxxx