Подать объявление

ХК «Київміськбуд» щодо об’єктів корпорації «УКРБУД»

ХК «Київміськбуд» щодо об’єктів корпорації «УКРБУД»
ХК «Київміськбуд» повідомила, що має у своєму розпорядженні лист від ФК «Житло-Капітал» до довірителів стосовно передавання об’єктів корпорації «УКРБУД».

Процес передавання-приймання об’єктів корпорації «УКРБУД» до ПАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» триває. Як стало відомо порталу Domik.ua, холдинг повідомив про лист від ФК «Житло-Капітал», в якому останній звітує про стан справ.

Зокрема, у листі перелічені всі 23 об’єкти, а також йдеться про ті, що вже до середини березня 2020 року мають передати для будівництва та введення в експлуатацію.

Лист від ФК «Житло-Капітал» до довірителів щодо передавання об’єктів корпорації «УКРБУД»

Цитуємо: «Проводиться фінансовий аналіз та інвентаризація..., проводиться юридичний супровід всієї дозвільної та проектної документації, узгоджуються терміни будівництва та строки введення об’єктів будівництва в експлуатацію. Командою кваліфікованих фахівців, котрі приймають участь у даному процесі, докладається максимум зусиль, щодо відновлення будівельних робіт…

Жодна із сторін котра приймає участь у даному процесі не стоїть осторонь, та намагається, як найшвидше провести всі необхідні юридичні та фінансово-аналітичні роботи за для розпочатку будівництва та введення в експлуатацію всіх 23 (двадцяти трьох) житлових комплексів, аби кожен інвестор, що вклав кошти в спорудження об’єкта будівництва отримав своє житло.»

Зі своєї сторони ХК «Київміськбуд» запевняє, що докладає всіх зусиль, аби процес передачі об’єктів відбувався максимально швидко.

Новина від ХК «Київміськбуд»

Оцените статью

Читайте также

Течение строительства ЖК Creator City в октябре 2021
Течение строительства ЖК Creator City в октябре 2021
График работы отделов продаж BudCapital на выходные
График работы отделов продаж BudCapital на выходные
Старт продаж квартир в новых секциях ЖК «Оптимисто»
Старт продаж квартир в новых секциях ЖК «Оптимисто»
Поделитесь вашим мнением

Комментарии посетителей

4 комментария
николай• 
А чего только 23 жк от Укрбуда? Вроде бы 25 было. За какие деньги КГС достраивать будет?
0+0
Vlad• 
Кгс думаю пойдёт вслед за укрбудом...
0+0