Подать объявление

Як повинно виглядати посвідчення працівника ПАТ «Київгаз»: інфографіка

Як повинно виглядати посвідчення працівника ПАТ «Київгаз»: інфографіка
Щоб не стати жертвою шахраїв, споживачі можуть дізнатися про візит працівника «Київгаз» зателефонувавши до компанії.

Як стало відомо Domik.ua , у ПАТ «Київгаз» є три групи працівників, яким може знадобитися доступ до оселі споживача: контролери, слюсарі та аварійні бригади.

Контролерам необхідно отримувати доступ до помешкання, оскільки вони здійснюють перевірку фактичних показань індивідуальних пристроїв обліку газу. Не всі контролери вдягнені у спецодяг, але кожен обов’язково має посвідчення працівника газової компанії.

Слюсарям необхідно отримувати доступ до помешкання абонента у разі здійснення планових технічних оглядів. Про такі огляди мешканців будинку попереджують завчасно, розміщуючи оголошення та письмово повідомляючи організацію, яка обслуговує будинок. Перевірити достовірність візиту можна, зателефонувавши до контакт-центру за номером телефону (044) 495-04-04. Оператор надасть інформацію чи дійсно даний слюсар закріплений за дільницею.

Читайте також: Як дізнатися в яких будинках встановлять загальнобудинкові лічильники газу в 2017 році

Аварійні бригади приїжджають відповідно до заявок на предмет можливого витоку газу. Зазвичай таку заявку залишає сам абонент або його сусіди. Усі працівники аварійних бригад обов’язково одягнені у спецодяг із логотипом компанії, а також мають посвідчення.

Дізнатися більше про нововведення в сфері житлово-комунальних послуг можна на форумі порталу Domik.ua в розділі «Все про ЖКГ в Україні ».

Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Публичное обращение инвесторов и владельцев
Комплекса апартаментов в Пуще Водице

Публичное обращение инвесторов и владельцев Комплекса апартаментов в Пуще Водице

Рассрочка без удорожания в августе

Рассрочка без удорожания в августе

Дому 4-й очереди ЖК «Новая Англия» присвоен адрес

Дому 4-й очереди ЖК «Новая Англия» присвоен адрес

Поделитесь вашим мнением
0 комментариев