Тиск води у багатоповерхівках
Наприклад, не допускається, аби тиск води у помешканнях був слабким. Часто з такою проблемою стикаються мешканці останніх поверхах у багатоповерхівках.
Згідно з правилами користування централізованим водопостачанням і водовідведенням від 2008 року, тиск холодної і гарячої води у помешканнях українців повинен розраховуватися під час проектування для кожної споруди по-різному. Діаметр комунікацій та правила користування ними регулюються під час складання проекту.
Читайте також: Тисячі кілометрів водопровідних труб у Києві абсолютно непридатні
Згідно з державними нормами будівництва, визначені вимоги до планувань споруд відповідно до санітарно-гігієнічних вимог.
У проектній документації житлового будинку вказується норма тиску води у квартирах мешканців. У випадку, якщо тиск води слабкий, існує вірогідність того, що вода просто не доходить з належним тиском до верхніх поверхів багатоповерхівки.
Читайте також: Бутильована вода: пити чи не пити?
Якщо тиск недостатній і з мережі централізованого водопостачання не доходить до квартир на найвищих поверхах, можна ініціювати налаштування насосів для покращення тиску води. Самовільно встановлювати водонапірні баки у домах забороняється.
Комментарии посетителей