Подати оголошення

Результат пошуку

Знайдено: 164
Маршала Красовського вул.
Маршала Красовського вул.
Сад Григорія Сковороди – 10 хв. 
$⁠36 000 / $⁠537 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Продаж 2к квартири 67 кв. м на пров. Гетьмана Мазепи 67, Хмельницький 🤩36 000 $ за о
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠65 000 / $⁠985 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 66 м²
Продаж 3к квартири 66 кв. м на вул. Зарічанська, Хмельницький 🤩65 000 $ за об'єкт 📲
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠42 857 / $⁠640 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 16
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Продаж 2к квартири 67 кв. м на вул. Озерна 6/1, Хмельницький 🤩42 857 $ за об'єкт 📲
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠50 370 / $⁠748 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67.3 м²
Продаж 2к квартири 67.3 кв. м на вул. Озерна 16Б, Хмельницький 🤩50 370 $ за об'єкт
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠38 320 / $⁠835 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 15 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 45.9 м²
Продаж 1к квартири 45.9 кв. м на вул. Панаса Мирного 9, Хмельницький 🤩38 320 $ за об
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠48 500 / $⁠1 032 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 47 м²
Продаж 1к квартири 47 кв. м на вул. Лісогринівецька, Хмельницький 🤩48 500 $ за об'єк
Миру просп.
Миру просп.
Парк Заріччя – 10 хв. 
$⁠40 600 / $⁠883 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46 м²
Продаж 1к квартири 46 кв. м на просп. Миру 96, Хмельницький 🤩40 600 $ за об'єкт 📲 0
Січових Стрільців вул.
Січових Стрільців вул.
Дендропарк – 18 хв. 
$⁠50 000 / $⁠906 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 10 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 55.2 м²
Продаж 1к квартири 55.2 кв. м на вул. Січових Стрільців, Хмельницький 🤩50 000 $ за о
Йосипа Лапушкіна пров.
Йосипа Лапушкіна пров.
Центральний продуктовий ринок – 11 хв. 
$⁠95 800 / $⁠1 000 за м²
  • Житлова 67 м²
  • Кухня 17 м²
  • 2 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 95.8 м²
Продаж 2к квартири 95.8 кв. м на пров. Лапушкіна Йосипа 12, Хмельницький 🤩95 800 $ з
Проскурівського Підпілля вул.
Проскурівського Підпілля вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 3 хв. 
$⁠36 500 / $⁠873 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 41.8 м²
Продаж 1к квартири 41.8 кв. м на вул. Проскурівського Підпілля, Хмельницький 🤩36 500
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠175 000 / $⁠1 108 за м²
  • Житлова 88 м²
  • Кухня 25 м²
  • 11 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
Дворівнева, 157.9 м²
Продаж 4к квартири 157.9 кв. м на шосе Львівське 55/1, Хмельницький 🤩175 000 $ за об
Подільська вул.
Подільська вул.
Парк Шевченко – 4 хв. 
$⁠56 000 / $⁠1 016 за м²
  • Житлова 35 м²
  • Кухня 11 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 55.1 м²
Продаж 1к квартири 55.1 кв. м на вул. Подільська 10/1, Хмельницький 🤩56 000 $ за об'
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠72 000 / $⁠886 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 81.3 м²
Продаж 3к квартири 81.35 кв. м на вул. Степана Бандери, Хмельницький 🤩72 000 $ за об
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дачне селище "Олешкінське"
$⁠52 000 / $⁠650 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 80 м²
Продаж 2к квартири 80 кв. м на вул. Кармелюка 3/2, Хмельницький 🤩52 000 $ за об'єкт
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠35 000 / $⁠864 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 12 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40.5 м²
Продаж 1к квартири 40.5 кв. м на вул. Панаса Мирного 9, Хмельницький 🤩35 000 $ за об
Вінницьке шосе
Вінницьке шосе
Лезневе
$⁠56 000 / $⁠831 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 10 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67.4 м²
Продаж 2к квартири 67.4 кв. м на вул. Вінницька 1/3А, Хмельницький 🤩56 000 $ за об'є
Кам'янецька вул.
Кам'янецька вул.
Кам'янецький сквер – 7 хв. 
$⁠116 000 / $⁠1 198 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 1 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 96.8 м²
Продаж 3к квартири 96.8 кв. м на вул. Кам'янецька 145А, Хмельницький 🤩116 000 $ за о
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠52 000 / $⁠968 за м²
  • Житлова 37 м²
  • Кухня 13 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 53.7 м²
Продаж 1к квартири 53.7 кв. м на вул. Зарічанська 3/2В, Хмельницький 🤩52 000 $ за об
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠56 000 / $⁠676 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 20 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 82.9 м²
Продаж 2к квартири 82.9 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/3Б, Хмельницький 🤩56 0
Михайла Грушевського вул.
Михайла Грушевського вул.
Парк Шевченко
$⁠85 000 / $⁠1 214 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 20 м²
  • 2 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 70 м²
Продаж 2к квартири 70 кв. м на вул. Грушевського Михайла 40, Хмельницький 🤩85 000 $
Довженка вул.
Довженка вул.
Ринок "Ракове" – 8 хв. 
$⁠36 999 / $⁠791 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46.8 м²
Продаж 1к квартири 46.8 кв. м на вул. Довженка 4, Хмельницький 🤩36 999 $ за об'єкт
Володимирська вул.
Володимирська вул.
Парк Шевченко – 5 хв. 
$⁠86 000 / $⁠1 172 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 5 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 73.4 м²
Продаж 2к квартири 73.4 кв. м на вул. Володимирська 1/2, Хмельницький 🤩86 000 $ за о
Молодіжна вул.
Молодіжна вул.
Ботанічний сад ХНУ – 15 хв. 
$⁠74 000 / $⁠763 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 97 м²
Продаж 3к квартири 97 кв. м на вул. Молодіжна 2/3В, Хмельницький 🤩74 000 $ за об'єкт
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠47 000 / $⁠643 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 73.1 м²
Продаж 2к квартири 73.1 кв. м на вул. Степана Бандери 30А, Хмельницький 🤩47 000 $ за
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дачне селище "Олешкінське"
$⁠64 080 / $⁠859 за м²
  • Житлова 50 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 74.6 м²
Продаж 2к квартири 74.6 кв. м на вул. Кармелюка 4/1, Хмельницький 🤩64 080 $ за об'єк
Свободи вул.
Свободи вул.
Сквер Скорботи – 11 хв. 
$⁠50 000 / $⁠803 за м²
  • Житлова 41 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 16
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 62.3 м²
Продаж 2к квартири 62.3 кв. м на вул. Свободи 12А, Хмельницький 🤩50 000 $ за об'єкт
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠55 000 / $⁠1 250 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Продаж 1к квартири 44 кв. м на вул. Панаса Мирного 11, Хмельницький 🤩55 000 $ за об'
Довженка вул.
Довженка вул.
Ринок "Ракове" – 8 хв. 
$⁠67 000 / $⁠753 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 89 м²
Продаж 3к квартири 89 кв. м на вул. Довженка, Хмельницький 🤩67 000 $ за об'єкт 📲 09
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠59 000 / $⁠910 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 64.8 м²
Продаж 3к квартири 64.8 кв. м на вул. Степана Бандери 5, Хмельницький 🤩59 000 $ за о
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠61 289 / $⁠742 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 82.6 м²
Продаж 2к квартири 82.6 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/8, Хмельницький 🤩61 28
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
124. . .6
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx