Подати оголошення

Результат пошуку

Знайдено: 164
Народної Волі вул.
Народної Волі вул.
Ринок "Ракове" – 5 хв. 
$⁠115 000 / $⁠1 045 за м²
  • Житлова 75 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 6
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 110 м²
Продаж 3к квартири 110 кв. м на вул. Народної Волі 1А, Хмельницький 🤩115 000 $ за об
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠27 000 / $⁠614 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Продаж 1к квартири 44 кв. м на шосе Старокостянтинівське, Хмельницький 🤩27 000 $ за
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠75 000 / $⁠1 248 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 60.1 м²
Продаж 1к квартири 60.1 кв. м на шосе Львівське 12/1, Хмельницький 🤩75 000 $ за об'є
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠60 000 / $⁠714 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 84 м²
Продаж 2к квартири 84 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/8, Хмельницький 🤩60 000
Героїв Крут вул.
Героїв Крут вул.
Залізнична станція "Гречани" – 31 хв. 
$⁠41 900 / $⁠998 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 13 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 42 м²
Продаж 1к квартири 42 кв. м на вул. Героїв Крут 4/1Б, Хмельницький 🤩41 900 $ за об'є
Подільська вул.
Подільська вул.
Парк Шевченко – 4 хв. 
$⁠160 000 / $⁠1 265 за м²
  • Житлова 85 м²
  • Кухня 20 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 126.5 м²
Продаж 2к квартири 126.5 кв. м на вул. Подільська 102, Хмельницький 🤩160 000 $ за об
Миру просп.
Миру просп.
Парк Заріччя – 10 хв. 
$⁠21 767 / $⁠1 088 за м²
  • Житлова 10 м²
  • Кухня 5 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 20 м²
Продаж 1к квартири 20 кв. м на просп. Миру 61/2, Хмельницький 🤩21 767 $ за об'єкт 📲
Свободи вул.
Свободи вул.
Сквер Скорботи – 11 хв. 
$⁠110 000 / $⁠1 189 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 20 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 92.5 м²
Продаж 3к квартири 92.5 кв. м на вул. Свободи 14/1, Хмельницький 🤩110 000 $ за об'єк
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠38 000 / $⁠974 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 10 м²
  • 2 поверх
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 39 м²
Продаж 1к квартири 39 кв. м на вул. Панаса Мирного, Хмельницький 🤩38 000 $ за об'єкт
Ранковий пров.
Ранковий пров.
Філармонівський сквер – 14 хв. 
$⁠75 000 / $⁠1 212 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 1 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 61.9 м²
Продаж 2к квартири 61.9 кв. м на вул. Ранкова 2А, Хмельницький 🤩75 000 $ за об'єкт
Тернопільська вул.
Тернопільська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 17 хв. 
$⁠37 000 / $⁠768 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 10 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 48.2 м²
Продаж 1к квартири 48.2 кв. м на вул. Тернопільська 12А, Хмельницький 🤩37 000 $ за о
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дачне селище "Олешкінське"
$⁠64 000 / $⁠1 034 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 61.9 м²
Продаж 2к квартири 61.9 кв. м на вул. Кармелюка 5, Хмельницький 🤩64 000 $ за об'єкт
Тернопільська вул.
Тернопільська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 17 хв. 
$⁠53 900 / $⁠898 за м²
  • Житлова 40 м²
  • Кухня 15 м²
  • 5 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 60 м²
Продаж 3к квартири 60 кв. м на вул. Тернопільська 34/3, Хмельницький 🤩53 900 $ за об
Водопровідна вул.
Водопровідна вул.
Стадіон "Поділля" – 8 хв. 
$⁠118 000 / $⁠983 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 120 м²
Продаж 3к квартири 120 кв. м на вул. Водопровідна 42/1, Хмельницький 🤩118 000 $ за о
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠87 000 / $⁠1 033 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 20 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 84.2 м²
Продаж 3к квартири 84.2 кв. м на вул. Степана Бандери 40/1А, Хмельницький 🤩87 000 $
Вінницька вул.
Вінницька вул.
Лезневе
$⁠60 000 / $⁠740 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 3 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 81.1 м²
Продаж 2к квартири 81.1 кв. м на вул. Вінницька 1/8А, Хмельницький 🤩60 000 $ за об'є
Трудова вул.
Трудова вул.
Залізничний вокзал – 14 хв. 
$⁠48 000 / $⁠690 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 10 м²
  • 4 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 69.6 м²
Продаж 2к квартири 69.6 кв. м на вул. Трудова 5/1А, Хмельницький 🤩48 000 $ за об'єкт
Івана Франка вул.
Івана Франка вул.
Сквер ім. Івана Франко – 7 хв. 
$⁠25 999 / $⁠650 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40 м²
Продаж 1к квартири 40 кв. м на пров. Франка Івана, Хмельницький 🤩25 999 $ за об'єкт
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠43 000 / $⁠838 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 51.3 м²
Продаж 1к квартири 51.3 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/8, Хмельницький 🤩43 00
Нижня Берегова вул.
Нижня Берегова вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 13 хв. 
$⁠79 000 / $⁠763 за м²
  • Житлова 75 м²
  • Кухня 20 м²
  • 9 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 103.6 м²
Продаж 3к квартири 103.6 кв. м на вул. Нижня Берегова 2/2Д, Хмельницький 🤩79 000 $ з
Шевченка вул.
Шевченка вул.
Залізничний вокзал – 12 хв. 
$⁠54 000 / $⁠614 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 88 м²
Продаж 3к квартири 88 кв. м на вул. Шевченка, Хмельницький 🤩54 000 $ за об'єкт 📲 09
Інститутська вул.
Інститутська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 2 хв. 
$⁠41 000 / $⁠865 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 47.4 м²
Продаж 1к квартири 47.4 кв. м на вул. Інститутська, Хмельницький 🤩41 000 $ за об'єкт
Водопровідна вул.
Водопровідна вул.
Стадіон "Поділля" – 8 хв. 
$⁠118 000 / $⁠983 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 120 м²
Лісовий пров.
Лісовий пров.
Дегтярка
$⁠35 000 / $⁠761 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46 м²
Продаж 1к квартири 46 кв. м на пров. Лісовий, Хмельницький 🤩35 000 $ за об'єкт 📲 09
Січових Стрільців вул.
Січових Стрільців вул.
Дендропарк – 18 хв. 
$⁠35 500 / $⁠807 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Продаж 1к квартири 44 кв. м на вул. Січових Стрільців 8Б, Хмельницький 🤩35 500 $ за
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠91 999 / $⁠1 278 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 72 м²
Продаж 2к квартири 72 кв. м на шосе Львівське 20/1Б, Хмельницький 🤩91 999 $ за об'єк
Січових Стрільців вул.
Січових Стрільців вул.
Дендропарк – 18 хв. 
$⁠30 000 / $⁠893 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 33.6 м²
Продаж 1к квартири 33.69 кв. м на вул. Січових Стрільців 4, Хмельницький 🤩30 000 $ з
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠33 500 / $⁠670 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 10 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 50 м²
Продаж 2к квартири 50 кв. м на вул. Озерна, Хмельницький 🤩33 500 $ за об'єкт 📲 0981
Повстанська вул.
Повстанська вул.
Залізничний вокзал – 10 хв. 
$⁠30 000 / $⁠1 107 за м²
  • Житлова 15 м²
  • Кухня 8 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 27.1 м²
Продаж 1к квартири 27.1 кв. м на вул. Повстанська 36, Хмельницький 🤩30 000 $ за об'є
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠26 290 / $⁠626 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 42 м²
Продаж 1к квартири 42 кв. м на вул. Озерна 6/1, Хмельницький 🤩26 290 $ за об'єкт 📲
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
1. . .356
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx