Знайдено:
306
Повнота оголошення
Кам’янська вул., 127
Вирлиця – 9 хв.
$32 000
/ $1 285 за м²
9 поверх із 11
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 24.9 м²
Продам 1кв, ЖК Метро Парк, метро Вирлиця, вул. Камянська 127, Дарницький район. Площа
Бориса Гмирі вул., 15
Позняки – 10 хв.
$89 000
/ $1 011 за м²
Житлова 49 м²
Кухня 18 м²
10 поверх із 11
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 88 м²
Держпрограми! Без комісії для покупця! У продажу простора видова 3-кімнатна квартира.
Урлівська вул., 38А
Осокорки – 30 хв.
$92 998
/ $939 за м²
Житлова 46 м²
Кухня 12 м²
21 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 99 м²
Без%%%. Пропонується до продажу світла, простора та комфортна видова 3-кімнатна кварт
Дніпровське шосе, 15Д
Позняки
$171 000
/ $2 408 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 22 м²
8 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 71 м²
Без% Пропонується дизайнерська 2-кімнатна квартира в ЖК Great, Київ. Найпрактичніше п
Соломії Крушельницької вул., 15В
Харківська – 16 хв.
$72 000
/ $2 000 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 9 м²
24 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 36 м²
Без КОМІСІЇ! Усі ДЕРЖПРОГРАМИ + !! Пропонується 1кімн. видова квартира.10 хв. пішки в
Дніпровське шосе, 17К
Славутич – 30 хв.
$115 000
/ $1 513 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 15 м²
13 поверх із 28
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 76 м²
Без%%% Пропонується унікально Видова 2х кімнатна квартира в ЖК Берег Дніпра, вул Дніп
Причальна вул., 14
Позняки
$103 998
/ $1 387 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 21 м²
15 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 75 м²
Без%. Пропонується затишна квартира з видом у двір та на Дніпро в новому сучасному ко
Дніпровське шосе, 15Д
Позняки
$180 000
/ $2 535 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 22 м²
8 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 71 м²
Привокзальна вул., 10
Нова Дарниця
$53 990
/ $1 317 за м²
Житлова 23 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 41 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається унікальна квартира в цегляному будинку за адресою
Архітектора Вербицького вул., 4
Харківська – 23 хв.
$46 500
/ $1 163 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 9 м²
4 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 40 м²
Без комісії для покупця! Продаж 1 кімнатної просторої квартири за адресою вулиця Архі
Бориса Гмирі вул., 15
Позняки – 12 хв.
$86 000
/ $956 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 15 м²
5 поверх із 10
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 90 м²
Продається двохкімнатна квартира в Дарницькомі районі, за адресою Бориса Гмирі 15, по
Дніпровське шосе, 15Є
Позняки
$125 000
/ $1 786 за м²
Житлова 26 м²
Кухня 23 м²
3 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 70 м²
Без% Пропонується СУПЕР - ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great
Дніпровське шосе, 15К
Позняки
$112 500
/ $1 480 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 21 м²
12 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 76 м²
Без% Пропонується ВИДОВА 2-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ.
Шевельова Юрія вулиця, 49/20
Нова Дарниця
$82 000
/ $1 206 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 8 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 68 м²
Без %, розглядаємо державні програмиПродається світла 3-кімнатна квартира у цегляному
Дніпровське шосе, 15К
Позняки
$129 998
/ $2 708 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 17 м²
21 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 48 м²
Без% Пропонується дизайнерська 1-кімнатна квартира в ЖК Great, Київ. Найпрактичніше п
Дніпровське шосе, 17В
Славутич – 30 хв.
$78 900
/ $1 547 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 16 м²
18 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 51 м²
Продаж однокімнатної квартири з комфортним плануванням в житловому комплексі Берег Дн
Миколи Бажана просп., 16
Осокорки – 15 хв.
$185 000
/ $1 480 за м²
15 поверх із 23
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 125 м²
Продаж видової 4-ох кімнатної квартири на Осокорках на пр-т Бажана 16. Квартира знах
Миколи Бажана просп., 24/1
Позняки – 13 хв.
$85 000
/ $1 049 за м²
9 поверх із 16
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 81 м²
Квартира у будинку з закритою територією біля метро. Пропонується квартира у цегляно
Миколи Бажана просп., 7
Вирлиця – 10 хв.
$155 000
/ $1 476 за м²
13 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 105 м²
Продается 3 - х комнатная квартира в ЖК Заречный , по ул Заречная, дом 7 , первой лин
Харківське шосе, 176В
Вирлиця – 13 хв.
$39 000
/ $1 444 за м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 27 м²
Без комісії! 1-к Харківське шосе 176В ТОП ціна 39000$ метро 10 хв! Продається однокі
Бориса Гмирі вул., 1/2
Позняки – 14 хв.
$106 000
/ $1 359 за м²
8 поверх із 16
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 78 м²
Продаж 2-кімнатної квартири на Осокорках біля м.Позняки. Продається простора та зруч
Алімпія Галіка (Малоземельна) вул., 75А
Славутич – 4 хв.
$190 000
/ $2 000 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 19 м²
8 поверх із 10
3-кімнатна, 95 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! простора 3-кімнатна квартира 95 кв.м. з чудовим краєвидом на Дніпро. Ком
Анни Ахматової вул., 13Д
Позняки – 16 хв.
$95 000
/ $1 245 за м²
26 поверх із 28
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 76.3 м²
Продаж 2х кімнатної квартири з ремонтом. Є меблі, вся необхідна техніка: двоспальне
Зарічна вул., 6
Славутич – 7 хв.
$180 000
/ $2 500 за м²
22 поверх із 26
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 72 м²
Продаж абсолютно нової !!! Вишуканої!!! Видової!!! 3 кімнатної квартири в сучасному Ж
Драгоманова вул., 12
Позняки – 26 хв.
$107 000
/ $947 за м²
14 поверх із 16
Тип стін: керамзитобетонна панель
4-кімнатна, 113 м²
Предлагается 4к квартира по ул. Драгоманова 12. Дом 2002 г. ОСББ. На этаже 3 квартиры
Степана Олійника вул., 8
Харківська – 21 хв.
$116 000
/ $1 333 за м²
7 поверх із 10
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 87 м²
4-кімнатна квартира з продуманим плануванням на вул. Олійника. Пропонується простора
Тростянецька вул., 8Б
Харківська – 26 хв.
$107 000
/ $1 466 за м²
9 поверх із 10
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 73 м²
Продаж 3-кімнатної квартири з ремонтом, Дарницький район, вул. Тростянецька, 8Б. Пов
Михайла Гришка вул., 9
Позняки – 6 хв.
$90 000
/ $1 667 за м²
28 поверх із 32
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 54 м²
Можливо безготівковий розрахунок, за програмою !!! Однокімнатна квартира на вул. Гри
Урлівська вул., 15
Осокорки – 23 хв.
$126 000
/ $1 326 за м²
10 поверх із 22
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 95 м²
БЕЗ комісії!!! Продаж 3 кімнатної квартири по вул, Урлівська, 15, Дарницкий район.
Центральна вул., 21А
Славутич – 4 хв.
$73 000
/ $2 458 за м²
Житлова 12 м²
Кухня 6 м²
6 поверх із 10
1-кімнатна, 29.7 м²
1-к квартира-студія в ЖК Рів’єра|Метро Славутич|генератор| якісний ремонт Без комісії
Loading map...
1
. . .
8
9
10
11
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Дарницький район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера