Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Знайдено:
280
Повнота оголошення
Дніпровська наб., 15К
Березняки
$140 000
/ $1 429 за м²
Житлова 43 м²
Кухня 23 м²
22 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 98 м²
Пропонується унікальна квартира! Без комісії! Дніпровська набережна 15-К (3 буд)
ЖК Дніпровська Мрія, Будинок 1
Березняки
$110 000
/ $1 279 за м²
Житлова 36 м²
Кухня 15 м²
4 поверх із 35
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 86 м²
Silver Breeze - житловий будинок навпроти річки Дніпро з власним торговим та бізнес-ц
Регенераторна вул., 4, корпус 6
Соцмістечко
$134 999
/ $1 626 за м²
Кухня 40 м²
4 поверх із 8
Тип стін: силікатна цегла
3-кімнатна, 83 м²
УВАГА! КОМІСІЯ 0% ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Наша квартира те, що ви давно шукали! Безумовно
Каховська вул., 62
Лівобережна – 25 хв.
$47 000
/ $1 347 за м²
Житлова 16.3 м²
Кухня 10.6 м²
26 поверх із 26
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 34.9 м²
Вид, за який у Києві зазвичай платять значно більше Продаж 1-кімнатної квартири Дніп
Азербайджанська вул., 16/1
Стара Дарниця
$110 000
/ $1 392 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 22 м²
13 поверх із 18
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 79 м²
Дніпровський р-н, вул. Азербайджанська, буд. 16/1, індивідуальний проєкт 1995 р, 13/1
Ентузіастів вул., 21
Лівобережна – 17 хв.
$48 000
/ $941 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 51 м²
Продам двокімнатну квартиру з окремими кімнатами та роздільним санвузлом. Квартира з
Перова бул., 10А
Воскресінка
$92 000
/ $1 467 за м²
Житлова 24 м²
Кухня 15 м²
11 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 62.7 м²
Продаж просторої 1-кімнатної квартири в ЖК Перовський Пропонується світла та тепла 1
Ентузіастів вул., 9/2
Лівобережна – 17 хв.
$56 000
/ $1 167 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 6.7 м²
4 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 48 м²
Продаж 2-кімнатної квартири на Русанівці - одному з найкращих районів Лівого берега К
Дніпровська наб., 9
Березняки
$63 000
/ $1 313 за м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 48 м²
Супер пропозиція:Двокімнатна квартира вул. Дніпровська набережна, 9. Квартира в гарно
Юрія Шумського вул., 1Б
Березняки
$135 000
/ $1 915 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 11 м²
11 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 70.5 м²
вул. Юрія Шумського, 1-Б Видова 2-кімнатна квартира з панорамою на озеро Тельбін Заг
Юрія Шумського вул., 1Б
Березняки
$125 000
/ $1 786 за м²
Житлова 37 м²
Кухня 11 м²
11 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 70 м²
вул. Юрія Шумського, 1-Б 2-кімнатна квартира з видом на озеро Тельбін Загальна площа
Березняківська вул., 10
Березняки
$37 000
/ $1 111 за м²
Кухня 5.1 м²
1 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 33.3 м²
Продається 1- но кімн. кв. вул. Березняківська. Розташоване на лівому березі Києва в
Митрополита Андрея Шептицького вул., 1/2
Лівобережна – 16 хв.
$57 000
/ $1 676 за м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 34 м²
Поопонується до продажу квартира в пішій доступності до метро Лівобережна. Зручний пе
Анатолія Солов'яненко вул., 2/6
Чернігівська – 18 хв.
$80 000
/ $1 013 за м²
7 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
4-кімнатна, 79 м²
Продаж 4к квартири по вул. Соловяненка, 2/6. Метро Дарниця. Косметичний ремонт, житло
Верховної Ради бул., 14
Дарниця – 21 хв.
$61 000
/ $1 386 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 6 м²
3 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 44 м²
Продам 2 кімнатну. БВР БВС Бульвар верховної ради 14. Метро Дарниця пішки. Соцмістеч
Дарницький бул., 8
Дарниця – 15 хв.
$114 000
/ $1 562 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 12 м²
11 поверх із 19
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 73 м²
Продаж двокімнатної квартири за адресою Дарницький бульвар, метро Дарниця. Квартира
Города Шалетт вул., 3
Дарниця – 21 хв.
$47 000
/ $1 343 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 9
1-кімнатна, 35 м²
1-кімнатна квартира на вул. Міста Шалетт, будинок 3 5/9 поверхового будинку 35/17/7 В
Туманяна вул., 3
Лівобережна – 11 хв.
$140 000
/ $1 647 за м²
14 поверх із 22
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 85 м²
Продаж 3-кімнатної квартири з видом на правий берег. Пропонується трикімнатна кварти
Плеханова вул., 4А
Лівобережна – 9 хв.
$80 000
/ $1 290 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 7 м²
2 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 62 м²
3-кімнатна квартира біля метро «Лівобережна». Пропонується квартира у житловому буди
Володимира Сосюри вул., 6
Чернігівська – 29 хв.
$41 000
/ $1 090 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 14 м²
20 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 37.6 м²
Видова квартира у ЖК Дніпровська мрія: панорамний 20-й поверх та автономність у самом
Верховної Ради бул., 1А
Дарниця – 15 хв.
$55 000
/ $1 247 за м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44.1 м²
#10806 Актуально Продаж 2-кімнатної квартири в цегляному будинку біля метро Дарниця
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$71 000
/ $917 за м²
Житлова 46 м²
Кухня 7 м²
15 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 77.4 м²
Світла та простора квартира в ЖК Флагман! Пропонується до продажу велика 3-кімнатна
Дніпровська наб., 18а
Березняки
$220 000
/ $1 279 за м²
Житлова 92 м²
Кухня 13.7 м²
25 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 172 м²
Пропонується ВИДОВА 6 кімнатна, двохрівнева квартира в ЖК Севен, Дарницький р-н., О
Райдужна вул., 17А
Райдужний
$33 000
/ $971 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 8.1 м²
16 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 34 м²
Перспективна 1-кімнатна квартира біля озера Радунка! До продажу пропонується 1-кімна
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$53 000
/ $1 060 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
17 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 50 м²
Видова та затишна євродвушка з ремонтом у ЖК Флагман! Пропонується до продажу сучасн
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$53 000
/ $1 058 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
26 поверх із 27
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 50.1 м²
Видова квартира з новим ремонтом у центрі Лівого берега! Пропонується до продажу суч
Дніпровська наб., 15Ж
Березняки
$159 900
/ $2 104 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 10 м²
4 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 76 м²
3-кімнатна ВИДОВА квартира в ЖК Great ПЕРША ЛІНІЯ ДНІПРА Перша лінія лише 100150
Ованеса Туманяна вул., 15А
Лівобережна – 11 хв.
$315 000
/ $2 218 за м²
Кухня 17 м²
20 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 142 м²
4 кімнатна. Русанівка. Туманяна 15-А. Дизайнерський Ремонт VIP класу. ЖК Лазурний бри
Павла Тичини просп., 8
Березняки
$108 800
/ $1 532 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 10 м²
16 поверх із 18
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 71 м²
Розглядаємо державні програми. Продається простора 3-х кімнатна квартира на Березняка
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$70 000
/ $1 400 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7.5 м²
17 поверх із 27
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 50 м²
Сучасна оселя з дизайнерським ремонтом біля Дарницької площі! Пропонується до продаж
Loading map...
1
. . .
5
6
7
. . .
10
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера