Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Знайдено:
280
Повнота оголошення
Ігоря Шамо бул., 20
Лівобережна – 22 хв.
$55 000
/ $1 129 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 9
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 48.7 м²
Продається 2 кімнатна, Дніпровський район, бул. Шамо 20. Квартира знаходиться в найкр
Верховної Ради бул., 1А
Дарниця – 15 хв.
$55 000
/ $1 247 за м²
4 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44.1 м²
#10806 Актуально Продаж 2-кімнатної квартири в цегляному будинку біля метро Дарниця
Дніпровська наб., 18а
Березняки
$220 000
/ $1 279 за м²
Житлова 92 м²
Кухня 13.7 м²
25 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 172 м²
Пропонується ВИДОВА 6 кімнатна, двохрівнева квартира в ЖК Севен, Дарницький р-н., О
Райдужна вул., 17А
Райдужний
$33 000
/ $971 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 8.1 м²
16 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 34 м²
Перспективна 1-кімнатна квартира біля озера Радунка! До продажу пропонується 1-кімна
Дніпровська наб., 15Ж
Березняки
$159 900
/ $2 104 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 10 м²
4 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 76 м²
3-кімнатна ВИДОВА квартира в ЖК Great ПЕРША ЛІНІЯ ДНІПРА Перша лінія лише 100150
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$70 000
/ $1 400 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7.5 м²
17 поверх із 27
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 50 м²
Сучасна оселя з дизайнерським ремонтом біля Дарницької площі! Пропонується до продаж
Микільсько-Слобідська вул., 28
Гідропарк – 28 хв.
$97 800
/ $1 417 за м²
Житлова 34 м²
Кухня 12 м²
9 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 69 м²
Без комісії для покупця! Торг присутній! Квартира продається за переуступкою яку спла
Макаренка вул., 1А
ДВРЗ
$45 000
/ $957 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 12 м²
15 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 47 м²
Сучасна квартира з новим ремонтом у тихому мікрорайоні! Пропонується до продажу 1-кі
Калачівська вул., 9
Стара Дарниця
$52 000
/ $703 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 7.9 м²
4 поверх із 10
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 74 м²
Простора квартира у зеленому кварталі Лівого берега! Продаж 3-кімнатної квартири за
Дарницький бул., 8
Дарниця – 12 хв.
$110 000
/ $1 507 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 11.5 м²
1 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 73 м²
Сучасна та комфортна оселя біля парку Перемога! До продажу пропонується простора 2-к
Ентузіастів вул., 25/1
Лівобережна – 23 хв.
$41 800
/ $1 306 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 6 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 32 м²
Без %! Продається 1 кімнатна квартира на Русанівці, знаходиться на 8-му поверсі 9-пов
Дніпровська наб., 17к
Березняки
$85 000
/ $2 319 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 16 м²
14 поверх із 28
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 36.66 м²
Панорама Дніпра та преміальний затишок: євродвійка з новим ремонтом у ЖК Берег Дніпра
Амвросія Бучми вул., 7
Березняки
$49 000
/ $1 043 за м²
Житлова 31.5 м²
Кухня 6.9 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 47 м²
Ваша майбутня оселя біля озера Тельбін! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира
Регенераторна вул., 4, корпус 6
Соцмістечко
$134 900
/ $2 141 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 11 м²
4 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 63 м²
КОМІСІЯ для покупця 0%! !!Пропонується в продаж відмінна 2-кімнатна квартира з дороги
Празька вул., 3
Стара Дарниця
$38 000
/ $844 за м²
Житлова 29 м²
Кухня 6.2 м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45 м²
Перспективна квартира на Дарницькій площі: ваш ідеальний проєкт у найтеплішому цеглян
Володимира Сосюри вул., 6б
Чернігівська – 29 хв.
$67 000
/ $1 093 за м²
Житлова 31 м²
Кухня 11 м²
6 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 61.3 м²
Простір для ваших ідей у ЖК Дніпровська мрія: простора двокімнатна квартира з найкращ
Соборності просп., 1А
Березняки
$58 000
/ $1 186 за м²
Житлова 32 м²
Кухня 6.4 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 48.9 м²
Простір з безмежними можливостями біля ТЦ Дарниця! Пропонується до продажу 3-кімнатн
Микільсько-Слобідська вул., 3Б
Лівобережна – 12 хв.
$85 000
/ $1 563 за м²
Житлова 19.8 м²
Кухня 20 м²
6 поверх із 30
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 54.4 м²
Сучасна квартира на березі Дніпра у ЖК Сонячна Рівєра! Пропонується до продажу прост
Микільсько-Слобідська вул., 3Б
Гідропарк – 18 хв.
$250 000
/ $3 049 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 25 м²
4 поверх із 30
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 82 м²
Без комісії для покупця! Продається простора, світла квартира з неймовірним панорамни
Челябінська, 11
Лівобережна – 14 хв.
$62 000
/ $1 292 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 8.2 м²
16 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 48 м²
Стильна та затишна квартира з ремонтом біля Дніпра! Пропонується до продажу 2-кімнат
Хорольська вул., 10
Стара Дарниця
$51 500
/ $757 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 8 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 68 м²
В продажу квартира по вулиці Хорольській. Район між Харківським шоссе і вулицею Празь
Русанівська наб., 16
Лівобережна – 25 хв.
$59 000
/ $1 372 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 10 м²
3 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 43 м²
Дизайнерський лофт: новий капітальний ремонт, газ та повна автономність! Пропонуєтьс
Ярослава Гашека бул., 10
Соцмістечко
$33 000
/ $1 222 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 27 м²
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Розглядаємо продаж за всіма Державними програмами! В продажу
Березняківська вул., 20
Березняки
$45 500
/ $1 422 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 5 м²
4 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 32 м²
Продається 1-кімнатна квартира на Березняках за адресою вулиця Березняківська 20. Ква
Каховська вул., 56
Лівобережна – 25 хв.
$67 000
/ $1 841 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 11.9 м²
10 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 36.4 м²
Стильне дизайнерське рішення для вашого комфорту біля метро Лівобережна. Максимально
Дніпровська наб., 20б
Березняки
$185 000
/ $2 056 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 36 м²
16 поверх із 24
Тип стін: силікатна цегла
2-кімнатна, 90 м²
Дніпровська набережна 20б. Дарницький район. ЖК бізнес-класу Seven. Станція метр
Ярослава Гашека бул., 20
Соцмістечко
$60 000
/ $1 412 за м²
Житлова 18.6 м²
Кухня 10.5 м²
5 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 42.5 м²
Затишна однокімнатна квартира у ЖК Родинний затишок! Пропонується до продажу сучасна
Верховної Ради бул., 22
Дарниця – 21 хв.
$100 000
/ $1 779 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 5.5 м²
2 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 56.2 м²
Комфортне життя в парковій зоні Лівого берега! Пропонується до продажу 3-кімнатна кв
Новаторів вул., 22В
Стара Дарниця
$86 000
/ $1 059 за м²
Житлова 48 м²
Кухня 9 м²
12 поверх із 18
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 81.2 м²
Простора сімейна оселя з меблями та технікою! Пропонується до продажу велика та світ
Лобачевського пров., 7а
Соцмістечко
$42 000
/ $1 077 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 13 м²
2 поверх із 10
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 39 м²
Житло в серці Старої Дарниці: комфорт і спокій поруч із міською інфраструктурою! Буд
Loading map...
1
. . .
6
7
8
. . .
10
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера