Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Знайдено:
280
Повнота оголошення
Алішера Навої просп., 69
Воскресінка
$73 000
/ $1 377 за м²
Житлова 20 м²
Кухня 12 м²
13 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 53 м²
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! В продажу ексклюзивна 1 кімнатна квартира з ремонтом. Розташ
Воскресенська вул., 12А
Дарниця – 29 хв.
$82 000
/ $1 577 за м²
12 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 52 м²
Без %, 1к квартира, 52 кв.м, ЖК Паркові Озера, Воскресенська, 12А Простора, світла
Валентина Сєрова вул.
Воскресінка
$48 000
/ $960 за м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 50 м²
Продам 2 х кімнатну квартиру Київ, вул. Сірожупанників 36, 5/5, 50/28/7 Ціна 48000 у
Павла Тичини просп., 22А
Березняки
$72 500
/ $1 543 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 8 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 47 м²
Продається затишна, світла та повністю укомплектована 2-кімнатна квартира. Квартира г
Юрія Липи вул., 6
Соцмістечко
$59 900
/ $1 872 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 6 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 32 м²
Без % та без додаткових витрат! Ціна під ключ. Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Комфо
Райдужна вул., 21А
Райдужний
$64 300
/ $919 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 9 м²
5 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 70 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Розглядаємо продаж по всім Державним програмам! В продажу ек
Митрополита Андрея Шептицького вул., 7
Лівобережна – 20 хв.
$57 000
/ $1 332 за м²
4 поверх із 16
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 42.8 м²
Продаж 1к квартири в зручній локації на Лівобережній Адреса: Митрополита Шептицького
Дарницький бул., 8
Дарниця – 15 хв.
$110 000
/ $1 507 за м²
11 поверх із 19
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 73 м²
Продаж двокімнатної квартири за адресою Дарницький бульвар, метро Дарниця. Квартира
Березняківська вул., 34Б
Березняки
$31 900
/ $1 450 за м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 22 м²
Продається однокімнатна квартира (гостінка) в вул.Березняківська 34Б, 7/9 Загальна пл
Празька вул., 21/2
Стара Дарниця
$55 000
/ $982 за м²
9 поверх із 9
Тип стін: керамзитобетонна панель
2-кімнатна, 56 м²
Продається 2-кімнатна квартира у Дніпровському районі, вул. Празька 21/2. Світла ква
Генерала Жмаченка вул., 26
Дарниця – 22 хв.
$80 000
/ $1 509 за м²
Житлова 21 м²
8 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 53 м²
Сучасна 1-кімнатна квартира в ЖК «Новий Автограф». Поверх: 8/25 Площа: Загальна – 5
Митрополита Андрея Шептицького вул., 3Б
Лівобережна – 19 хв.
$113 000
/ $1 413 за м²
7 поверх із 12
Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 80 м²
Чотирикімнатна квартира з видом на Дніпро — простір, у який хочеться повертатися. Пр
Юрія Липи вул., вул.6
Соцмістечко
$56 000
/ $1 789 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 5.7 м²
3 поверх із 9
1-кімнатна, 31.3 м²
1-кімнатна квартира в ЖК "Комфорт-Таун" вулиця Юрія Липи 6 3/9 поверхового будинку За
Євгена Маланюка вул.
Райдужний
$70 000
/ $1 489 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 13 м²
25 поверх із 25
1-кімнатна, 47 м²
Видова 1-кімнатна квартира в ЖК «Русанівська Гавань», Лівобережна. Поверх: 25/25 П
Андрія Малишко вул., 3
Дарниця – 5 хв.
$70 000
/ $1 061 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 7 м²
7 поверх із 12
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 66 м²
Одна з головних переваг цієї квартири — локація. До метро Дарниця всього 5 хвилин піш
Євгена Маланюка вул.
Райдужний
$120 000
/ $2 034 за м²
Житлова 25 м²
Кухня 13 м²
21 поверх із 26
1-кімнатна, 59 м²
Продается видовая 1 комнатная квартира в ЖК Русановская Гавань по ул. Маланюка 101( д
Генерала Жмаченка вул., 26
Дарниця – 22 хв.
$144 000
/ $1 500 за м²
5 поверх із 25
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 96 м²
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК «Новий Автограф». Світла, простора квартира з чу
Миколи Кібальчича вул., 1В
Райдужний
$62 000
/ $1 378 за м²
18 поверх із 26
Тип стін: газоблок
1-кімнатна, 45 м²
Простора 1-кімнатна квартира з видом на правий берег у ЖК «Райдужний». Квартира розт
Сиваська вул., 12/2
Стара Дарниця
$24 888
/ $622 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 12 м²
25 поверх із 25
1-кімнатна, 40 м²
Продается Дарница Новострой Без Комиссии ! 1 ком. 40 кв.м -- 24888$ Без Комиссии ! Но
Микільсько-Слобідська вул.
Лівобережна – 15 хв.
$108 000
/ $1 714 за м²
9 поверх із 26
1-кімнатна, 63 м²
Від Власника. ЖК "Русанівська Гавань" вул. Микілсько-Слобідська 17. Продається велика
Генерала Жмаченка вул., 26
Дарниця – 22 хв.
$149 500
/ $1 557 за м²
24 поверх із 26
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 96 м²
Предлагаю вашему вниманию 3 комнатную квартиру в ЖК Новый Автограф 1, по ул. Жмаченко
Чернігівська вул., 8а
Лівобережна – 5 хв.
$60 000
/ $984 за м²
Житлова 24 м²
Кухня 21 м²
18 поверх із 26
2-кімнатна, 61 м²
ЖК Terracotta вул. Чернігівська ( Братів Чибінєєвих ) 8а, 18/ 26пов, площа 61/
Регенераторна вул.
Соцмістечко
$185 000
/ $2 313 за м²
16 поверх із 16
2-кімнатна, 80 м²
Продаж 2-кімнатної двоповерхової мансардної видової квартири. Видова двоповерхова ма
Євгена Маланюка вул.
Райдужний
$225 000
/ $1 940 за м²
20 поверх із 25
3-кімнатна, 116 м²
В продаже 3 х комнатная квартира по ул. Никольсько-Слободская 8, в ЖК "Русановская га
Павла Тичини просп.
Березняки
$45 000
/ $1 500 за м²
3 поверх із 9
1-кімнатна, 30 м²
Продається 1- кімнатна квартира біля мальовничого озера Тельбін! Проспект Тичини 11/
Євгена Маланюка вул.
Райдужний
$165 000
/ $1 701 за м²
11 поверх із 25
3-кімнатна, 97 м²
Предлагаю вашему вниманию 3 комнатную квартиру в ЖК Русановская Гавань, Маланюка (Саг
Генерала Жмаченка вул., 26
Дарниця – 22 хв.
$80 000
/ $1 363 за м²
Житлова 24.1 м²
8 поверх із 26
Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 58.7 м²
1-кімнатна квартира в ЖК «Новий Автограф», вул. Генерала Жмаченко, Дарниця. Поверх:
Павла Тичини просп.
Березняки
$72 000
/ $1 586 за м²
8 поверх із 9
2-кімнатна, 45.4 м²
Продається затишна двокімнатна квартира площею 45,4 м² на 8 поверсі 9-поверхового буд
Харківське шосе, 19
Соцмістечко
$65 000
/ $1 062 за м²
27 поверх із 30
1-кімнатна, 61.2 м²
Продається стильна квартира у ЖК «Мега Сіті» з неймовірним панорамним видом на Дніпро
Ярослава Гашека бул.
Соцмістечко
$89 000
/ $1 435 за м²
1 поверх із 26
2-кімнатна, 62 м²
Тепла, тиха та затишна 2-кімнатна квартира з окремим входом. Високий перший поверх н
Loading map...
1
. . .
7
8
9
10
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера