Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Знайдено:
280
Повнота оголошення
Сулеймана Стальського вул., 8Б
Воскресінка
$28 000
/ $1 162 за м²
Житлова 12 м²
Кухня 3.5 м²
1 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 24.1 м²
Затишна 1-кімнатна квартира біля парку! Пропонується до продажу компактна 1-кімнатна
Сосницька вул., 19
Стара Дарниця
$45 000
/ $974 за м²
Житлова 17.3 м²
Кухня 14 м²
14 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 46.2 м²
Простора оселя поруч з Дарницькою площею! Пропонується до продажу затишна 1-кімнатна
Ентузіастів вул., 41
Лівобережна – 17 хв.
$68 000
/ $1 176 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 6 м²
1 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 57.8 м²
Дизайнерська оселя в квітучому центрі Русанівки! Пропонується до продажу затишна 3-к
Шумського Юрія вул., 3Г
Березняки
$90 500
/ $2 155 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 11 м²
23 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 42 м²
Пропонується до продажу світла та затишна квартира-студія з неймовірним видом на озер
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$53 000
/ $1 058 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
26 поверх із 27
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 50.1 м²
Видова квартира з новим ремонтом у центрі Лівого берега! Пропонується до продажу суч
Лобачевського пров., 7
Соцмістечко
$53 000
/ $1 060 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
17 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 50 м²
Видова та затишна євродвушка з ремонтом у ЖК Флагман! Пропонується до продажу сучасн
Ованеса Туманяна вул., 15А
Лівобережна – 11 хв.
$315 000
/ $2 218 за м²
Кухня 17 м²
20 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 142 м²
4 кімнатна. Русанівка. Туманяна 15-А. Дизайнерський Ремонт VIP класу. ЖК Лазурний бри
Павла Тичини просп., 8
Березняки
$108 800
/ $1 532 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 10 м²
16 поверх із 18
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 71 м²
Розглядаємо державні програми. Продається простора 3-х кімнатна квартира на Березняка
Алма-Атинська вул., 39
ДВРЗ
$63 000
/ $1 370 за м²
12 поверх із 13
Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 46 м²
Продається унікальна квартира площею 46 м², де кожен куточок створювався з думкою про
Харківське шосе, 50А
Соцмістечко
$53 242
/ $1 331 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 9 м²
19 поверх із 29
Тип стін: піноблок
2-кімнатна, 40 м²
Без Комиссии Новострой с Ремонтом и Мебелью 40м2--56998$ метро Дарница.
Ярослава Гашека бул., 20/3
Соцмістечко
$54 000
/ $1 227 за м²
Житлова 17.7 м²
Кухня 11 м²
23 поверх із 25
1-кімнатна, 44 м²
Продам 1к квартиру на Ярослава Гашека 20/3, 23/25 поверхового будинку загальна площ
Будівельників вул., 27А
Дарниця – 11 хв.
$60 000
/ $1 017 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 7 м²
9 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 59 м²
Простора 3к. квартира, вул. Будівельників 27А. Загальна площа 59 кв.м., кухня 7 кв.м.
Євгена Сверстюка вул., 6Е
Лівобережна – 16 хв.
$119 000
/ $1 608 за м²
Житлова 33 м²
Кухня 21 м²
21 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 74 м²
Без комісії. Продається двокімнатна квартира в ЖК Галактика з готовим дизайн-проєктом
Євгена Сверстюка вул., 6Е
Лівобережна – 16 хв.
$110 000
/ $1 486 за м²
Житлова 33 м²
Кухня 21 м²
21 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 74 м²
Валентина Сєрова вул., 30
Воскресінка
$36 000
/ $1 286 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 28 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! В продажу ексклюзивна 1-кімнатна квартира в Дніпровському ра
Дениса Рачінського, 25А
Лівобережна – 28 хв.
$75 000
/ $1 667 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 10 м²
8 поверх із 17
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 45 м²
Без комісії для покупця 0%Продається однокімнатна квартира в Дніпровському районі, ЖК
Харківське шосе, 19Б
Соцмістечко
$48 500
/ $2 205 за м²
Житлова 14 м²
Кухня 5 м²
27 поверх із 36
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 22 м²
Без% для покупця! !! Пропонується до продажу світла та затишна смарт-квартира з неймо
Воскресенська вул., 16Б
Дарниця – 27 хв.
$177 000
/ $1 924 за м²
Житлова 46 м²
Кухня 35 м²
12 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 92 м²
Держпрограми! Без КОМІСІЇ! Ексклюзив! Продається 3кімн. квартира в сучасному ЖК Дніпр
Райдужна вул., 41
Райдужний
$36 000
/ $1 161 за м²
Житлова 15 м²
Кухня 7 м²
2 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 31 м²
Без комісії для покупця! Продається квартира 2-й поверх є газ, що зараз дуже актуальн
Євгена Сверстюка вул., 6Г
Лівобережна – 15 хв.
$113 000
/ $1 662 за м²
6 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
2-кімнатна, 68 м²
Без %, 2к квартира, 68 м2, Пегас, Сверстюка 6Г, ЖК Галактика Нова квартира як вродли
Воскресенська вул., 16Б
Дарниця – 27 хв.
$177 000
/ $1 924 за м²
Житлова 46 м²
Кухня 35 м²
12 поверх із 25
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 92 м²
Без комісії для покупця! Ексклюзив! Продається 3кімн. квартира в сучасному ЖК Дніпров
Воскресенська вул., 2А
Дарниця – 29 хв.
$137 000
/ $1 473 за м²
14 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 93 м²
Без %, 3к квартира, 93 м2, ЖК Паркові Озера 2, Воскресенська 2А З документами! Податк
Вифлеємська вулиця, 12
Дарниця – 19 хв.
$55 000
/ $1 122 за м²
Житлова 38 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 49 м²
БЕЗ КОМІСІІ! Продається 3-х к квартира за адресою вул. Вифлеємська 12, Дніпровський р
Дарницький бул., 21
Дарниця – 13 хв.
$62 000
/ $1 378 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Готові розглянути держ програми! Продаж 2к квартири поряд з
Павла Тичини просп., 22А
Березняки
$71 498
/ $1 521 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 8 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 47 м²
Продається затишна, світла та повністю укомплектована 2-кімнатна квартира. Квартира г
Ватутіна вул., Генерала, 26В
Воскресінка
$70 000
/ $1 129 за м²
Житлова 42 м²
Кухня 8 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 62 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! РОЗГЛЯДАЄМО БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК! Підходить під программ
Краківська вул., 27
Чернігівська – 4 хв.
$110 000
/ $1 618 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 26 м²
21 поверх із 26
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 68 м²
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! В продажу ексклюзивна новинка! Панорамна 2-кімнатна квартира
Хорольська вул., 10
Стара Дарниця
$50 000
/ $735 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 8 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 68 м²
В продажу квартира по вулиці Хорольській. Район між Харківським шоссе і вулицею Празь
Воскресенська вул., 18
Дарниця – 29 хв.
$170 000
/ $1 889 за м²
16 поверх із 25
Тип стін: монолітний залізобетон
3-кімнатна, 90 м²
Без %, 3к квартира, 90 м2, ЖК Паркові Озера, Воскресенська 18 Квартира, в якій достат
Генерала Карбишева вул., 22
Воскресінка
$45 000
/ $1 000 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 8 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45 м²
Продаж 2 кімнатної квартири з косметичним ремонтом в житловому стані, що знаходиться
Loading map...
1
. . .
7
8
9
10
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Дніпровський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера