Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Полтаві, Октябрський район
Знайдено:
39
Повнота оголошення
Затишна вул.
Центральний ринок – 10 хв.
$93 000
/ $1 292 за м²
Житлова 54 м²
Кухня 14 м²
5 поверх із 9
2-кімнатна, 72 м²
У продажу двокімнатна квартира площею 70м.кв,5/9 поверх цегляного будинку, не кутова,
Європейська вул.
Ринок "Алмазний" – 10 хв.
$48 500
/ $1 183 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 9 м²
8 поверх із 9
1-кімнатна, 41 м²
У продажу однокімнатна квартира в новобудові площею 41/19/9м.кв, 8/9 поверх, не куто
Віктора Андрієвського вул., 29
Октябрський
$63 000
/ $1 260 за м²
2 поверх із 10
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 50 м²
Код:88355/3030 Продається двокімнатна квартира на Боженка Будинок цегляний. Площа 50
В’ячеслава Чорновола вул., 33
Парк ім. Котляревського – 4 хв.
$80 000
/ $1 143 за м²
Житлова 40 м²
Кухня 13.4 м²
1 поверх із 3
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 70 м²
Продається 3-кімнатна квартира в районі Конкорду. Площа 70/41/13.4. Перший поверх. Кв
Репіна вул., 16
Парк Незалежності – 4 хв.
$43 900
/ $987 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 5.2 м²
3 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 44.5 м²
Продам гарну затишну 2к. квартиру в центрі на 5-й школі за адресою Репіна 16, поруч з
Богдана Хмельницького вул.
Парк Перемога – 3 хв.
$57 000
/ $851 за м²
Житлова 38 м²
Кухня 9 м²
2 поверх із 9
3-кімнатна, 67 м²
Левада, у продажу простора трикімнатна квартира площею 69.20/38.30/9.10 м.кв, зручний
Європейська вул.
Парк ім. Павла Кулакова – 13 хв.
$46 500
/ $894 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 7 м²
6 поверх із 9
2-кімнатна, 52 м²
У продажу двокімнатна квартира площею 52/28.20/6.80 м.кв, 6/9 поверх. Квартира у житл
Героїв АТО вул.
Ринок "Станіславський" – 8 хв.
$65 000
/ $730 за м²
7 поверх із 9
4-кімнатна, 89 м²
код:87889/3030 У продажу простора квартира на чотири кімнати площею 89 м.кв, 7/9 по
ЖК на вул. Сінна, 19, Будинок 1
Парк Воїнів-афганців
$84 422
/ $870 за м²
Житлова 49 м²
Кухня 18 м²
4 поверх із 8
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 97 м²
ЖК на СІННІЙ це сучасна архітектура та новітні технології.В комплексі своя обслуговую
Шевченка вул., 11
Березовий сквер – 2 хв.
$83 000
/ $1 038 за м²
Житлова 39 м²
Кухня 12.2 м²
1 поверх із 2
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 80 м²
Є квартири звичайні. А є такі, в які заходиш і відчуваєш атмосферу. Високі стелі, тов
Сінна вул., 21
Парк Воїнів-афганців
$35 176
/ $838 за м²
Житлова 22 м²
Кухня 14 м²
4 поверх із 8
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 42 м²
Велика однокімнатна квартира, типу "євродвушка" продається в новобудові в центрі Полт
ЖК на вул. Сінна, 19, Будинок 1
Парк Воїнів-афганців
$38 116
/ $908 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 14 м²
3 поверх із 8
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 42 м²
В центрі міста у комфортабельному та сучасному житловому комплексі на Сінній продаєть
Європейська вул., 183
Парк ім. Павла Кулакова – 27 хв.
$78 210
/ $899 за м²
Житлова 35 м²
Кухня 16 м²
9 поверх із 11
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 87 м²
Двокімнатна квартира 87 кв.м у ЖК Європейський це простір, світло і панорамний балко
Європейська вул., 183
Парк ім. Павла Кулакова – 25 хв.
$141 432
/ $832 за м²
Житлова 88 м²
Кухня 16 м²
10 поверх із 11
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
5+ кімнат, 170 м²
Дворівнева квартира в ЖК `Європейський` - це формат життя рівня будинку, але з усіма
Європейська вул., 183
Парк ім. Павла Кулакова – 27 хв.
$123 338
/ $828 за м²
Житлова 64 м²
Кухня 27.7 м²
10 поверх із 11
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
4-кімнатна, 149 м²
Дворівнева квартира 149 кв.м - це розумний баланс між простором, функціональністю та
Європейська вул., 183
Парк ім. Павла Кулакова – 26 хв.
$83 972
/ $831 за м²
Житлова 56 м²
Кухня 12 м²
5 поверх із 11
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 101 м²
Квартира з панорамним та просторовим настроєм! Ціни нижчі ніж у забудовника! Пропону
Європейська вул., 183
Октябрський
$76 170
/ $828 за м²
Житлова 49 м²
Кухня 14 м²
6 поверх із 11
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
3-кімнатна, 92 м²
Трикімнатна квартира 92 кв.м у ЖК Європейський - це поєднання видової панорами на міс
Небесної Сотні вул.
Студентський парк – 3 хв.
$120 000
/ $1 463 за м²
6 поверх із 9
3-кімнатна, 82 м²
Код 82755/3030 Поділ. У продажу простора трикімнатна квартира площею 82 м2. Поверх 6
Дмитрія Коряка вул.
Каштанова алея – 7 хв.
$54 000
/ $1 149 за м²
4 поверх із 9
2-кімнатна, 47 м²
Код 87530/3030 Центр. У продажу 2-х кімнатна квартира площею 47 м2, 4/9 поверх цеглян
Європейська вул.
Октябрський
$45 000
/ $682 за м²
7 поверх із 9
3-кімнатна, 66 м²
.Код 88441/3030 У продажу трикімнатна квартира в районі Макдональдса * загальна площа
Героїв Сталінграду вул.
Парк Воїнів-афганців – 7 хв.
$46 000
/ $920 за м²
7 поверх із 9
2-кімнатна, 50 м²
Код:88081/3030 У продажу двокімнатна квартира покращеного планування. Площа 50 м.кв.,
Героїв Сталінграду вул.
Парк Воїнів-афганців – 7 хв.
$73 000
/ $1 106 за м²
8 поверх із 9
3-кімнатна, 66 м²
код:87771/3030 У продажу трикімнатна квартира площею 66м.кв, 8/9 поверх. Квартира про
Красіна пров.
Ринок "Станіславський" – 6 хв.
$50 000
/ $962 за м²
5 поверх із 9
2-кімнатна, 52 м²
код:81264/3030 У продажу світла та простора двокімнатна квартира 52 кв.м на Садах-2.
Гоголя вул.
Березовий сквер – 5 хв.
$80 000
/ $920 за м²
3 поверх із 3
4-кімнатна, 87 м²
код:87705/3030 Історичний центр. У продажу простора квартира площею 87м.кв, 3/3 повер
Пушкіна вул.
Каштанова алея – 8 хв.
$65 000
/ $1 083 за м²
3 поверх із 5
3-кімнатна, 60 м²
код:86013/3030 Район ДК ПТК Продам трикімнатну квартиру площею 60 кв.м на 3/5 поверс
Соборності вул.
Корпусний сад – 1 хв.
$63 000
/ $1 125 за м²
5 поверх із 5
3-кімнатна, 56 м²
код:87415/3030 У продажу трикімнатна квартира по вул.Соборності. Площа 56 м2, поверх
В’ячеслава Чорновола вул.
Центральний ринок – 4 хв.
$65 900
/ $891 за м²
1 поверх із 5
3-кімнатна, 74 м²
код:88054/3030 Продам 3-кімнатну квартиру біля Корпусного парку * загальна площа 74 м
Соборності вул., 30А К2, К2
Студентський сквер – 4 хв.
$165 000
/ $1 833 за м²
3 поверх із 5
4-кімнатна, 90 м²
код:88350/ 3030 Центр,у продажу квартира на чотири кімнати, площею 90м.кв, 3/5 поверх
Європейська вул.
Парк ім. Павла Кулакова – 13 хв.
$53 000
/ $964 за м²
5 поверх із 5
3-кімнатна, 55 м²
код:87656/3030 У продажу трикімнатна квартира площею 55м.кв, 5/5 поверх, утеплена по
Раїси Кириченко вул.
Парк ім. Котляревського – 7 хв.
$51 500
/ $1 051 за м²
2 поверх із 3
2-кімнатна, 49 м²
код:88099/3030 У продажу двокімнатна квартира площею 49/30.90/8.50 м.кв , 2/3 поверх.
Loading map...
1
2
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Полтаві
Продаж квартир у Полтаві, Октябрський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера