Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Полтаві, Октябрський район
Знайдено:
39
Повнота оголошення
Нікитченка вул.
Парк Сади – 3 хв.
$55 000
/ $753 за м²
5 поверх із 5
3-кімнатна, 73 м²
88267/3030 Сади 2. Продам простору 3-кімнатну квартиру загальною площею 73кв.м., кухн
Ветерінарна вул.
Октябрський
$36 000
/ $900 за м²
7 поверх із 9
1-кімнатна, 40 м²
Код 88510/3030 У продажу однокімнатна квартира покращеного планування в районі Меблев
Панянка вул.
Сонячний парк – 6 хв.
$58 000
/ $1 318 за м²
3 поверх із 8
1-кімнатна, 44 м²
код:86493/3030 У продажу 1кiмнатна квартира 44м.кв 3/8 поверх новобудови в самому Цен
Панянський бул.
Сонячний парк – 3 хв.
$40 000
/ $1 250 за м²
1 поверх із 1
1-кімнатна, 32 м²
код:86060/3030 Продам затишну однокімнатну квартиру в центрі міста неподалік Сонячног
Монастырская вул.
Ботанічний сад ПНПУ ім. Короленко – 2 хв.
$21 000
/ $404 за м²
2 поверх із 2
2-кімнатна, 52 м²
Код 87607/3030 Центр, у продажу двокімнатна квартира площею 52 м2, поверх 2/2 цегляно
Гоголя вул.
Березовий сквер – 5 хв.
$48 900
/ $1 019 за м²
2 поверх із 2
2-кімнатна, 48 м²
Код:86820/3030 У продажу двокімнатна квартира в Центрі. Площа 48 м2, індивідуальне о
Маяковского вул.
Парк ім. Павла Кулакова – 24 хв.
$38 000
/ $1 086 за м²
9 поверх із 10
1-кімнатна, 35 м²
код:88027 У продажу однокімнатна квартира площею 35/19/11м.кв, 9/10 поверх цегляного
Першотравневий просп.
Парк Перемога – 1 хв.
$35 000
/ $921 за м²
1 поверх із 5
1-кімнатна, 38 м²
Код 88478/3030 У продажу однокімнатна квартира у престижному, центральному районі міс
Токарний пров.
Ринок "Станіславський" – 27 хв.
$35 000
/ $593 за м²
1 поверх із 5
3-кімнатна, 59 м²
код:88249/3030 Мотель. У продажу простора трикімнатна квартира площею 59 м.кв, 1/5 по
Loading map...
1
2
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Полтаві
Продаж квартир у Полтаві, Октябрський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера