Подати оголошення

Антон Мирончук: Як «MOLODIST» увійшла в ТОП забудовників Київщини та яке житло шукають українці

Molodist
Molodist
Антон Мирончук: Як «MOLODIST» увійшла в ТОП забудовників Київщини та яке житло шукають українці
Ринок первинної нерухомості зараз переживає зміни, як і всі інші сфери української економіки. Проте українці все одно продовжують не просто жити, а й будувати плани на майбутнє.

За 2022-2023 роки сформувався відкладений попит на нове житло. Відновлення ринку нерухомості розпочалося у другій половині 2023 року та поступово прямує до довоєнних показників. Про те, як трансформувався попит на нове житло та, як компанії «MOLODIST» вдалося стати одним з лідерів будівельного ринку Київщини, обговорили з СЕО ІГ «MOLODIST» Антоном Мирончуком.

Інвестиційна група «MOLODIST» увійшла до десятки найактивніших забудовників Київщини за рейтингом ЛУН. Компанія від початку повномасштабного вторгнення ввела в експлуатацію 116 883 тис. кв.м житла в Київському регіоні, а це – 1 816 квартир у чотирьох житлових комплексах («Атмосфера», «Молодість», «Олімп», «Irpin City»), ще 2 920 квартир перебувають на стадії будівництва.
«Компанія «MOLODIST» ні на день не збавляє темпів своєї роботи. Цього року в перший день літа вже понад тисячу родин отримали ключі від своїх нових квартир у житлових комплексах «Молодість» та «Олімп» в Ірпені. Новосели вже розпочали ремонт у своїх квартирах, а бізнес в комерційних приміщеннях. Велика кількість людей вклали кошти в квартири в цих комплексах ще до повномасштабного вторгнення, тому без хвилювань не обійшлося. Проте, зведені комплекси перевершили очікування, новосели кажуть, що це «десять з десяти»», — розповідає СОЕ Інвестиційної групи «MOLODIST» Антон Мирончук.
Попри повномасштабну війну компанія ІГ «MOLODIST» однією з перших на Київщині відновила будівництво, знаходячи способи та шляхи продовжувати працювати. Минулого року ЖК «Молодість» отримав відзнаку «UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2023» у номінації «Житловий комплекс 2023». Цей комплекс має дуже вдале місце розташування, адже знаходиться одразу на виїзді до столиці та має окремий виїзд на Новоірпінську трасу. Тут же поряд набережна, річка, ліс та мальовнича природа.
Сьогодні велика кількість інвесторів нового житла на Київщині віддає перевагу природі та спокою невеликих міст, в обмін на раніше актуальну мобільність столиці. Беручи до уваги тенденцію переїзду людей з окупованих територій, або ж міст, що знаходяться поруч із територією бойових дій, велику роль почала відігравати держава. Кількість людей, які купують житло за державними програмами «єОселя» та «єВідновленя» постійно зростає.

Державні програми «єВідновлення» та «єОселя» — гарний приклад справедливої участі держави у відбудові та розвитку країни, а також підтримки ринку нерухомості. Люди, які отримали житловий сертифікат, самі обирають, куди вони направлять кошти. А з державним іпотечним кредитуванням власне житло для багатьох українців стало не мрією, а реальністю. Ці програми дають можливість розвиватися будівельній сфері та економіці. Це справедливий підхід, на якому мають базуватися і всі майбутні державні програми, вважають в компанії ІГ «MOLODIST».
«Інвестиційна група «MOLODIST» також є активним учасником державних програм «єВідновлення» та «єОселя», а  ЖК «Молодість» — лідер по зацікавленості у клієнтів, які купують житло за державними програмами. І не даремно, адже крім вдалого розташування, комплекс має багато переваг. Він збудований за концепцією «Місто в місті», тут двір без авто, прогулянкова алея через всю територію, облаштовані зони для відпочинку, спортивні та дитячі майданчики, гарний ландшафтний дизайн, передбачено власний великий паркінг та будівництво дитячого садка», — прокоментував Антон Мирончук. 

ЖК Молодість

Українці сьогодні шукають житло, яке б відповідало їх темпу життя, естетичним вподобанням і в той же час забезпечувало всі їх потреби. Поряд має бути все: магазини, аптеки, банкомати, кав’ярні, поштові відділення, салони краси, школи, дитячі садочки і щоб природа була поруч. Місце для життя та відпочинку з рекреаційною складовою – ось, що шукають.

«Житловий комплекс «Молодість» — це без сумнівів ідеальне місце для комфортного та щасливого життя. За проєктом в комплексі передбачено вісім п’ятиповерхових будинків з ліфтами, об’єднаних спільною ідеєю, інфраструктурою та територією. Поряд з комплексом знаходиться набережна, річка Ірпінь та ліс. Тому його мешканці щодня зможуть виходити на прогулянку чи пробіжку, кататися на велосипеді чи роликах, або займатися йогою на свіжому повітрі», — розповідає Антон Мирончук. 

Місця загального користування ЖК Молодість

Ірпінська міська набережна – це одне з найулюбленіших місць відпочинку мешканців та гостей міста. У будь-яку пору року тут можна провести дозвілля з сім’єю чи друзями. Для цього є все: облаштовані пляжні території та спеціальні місця для рибалок, широка пішохідна зона, велодоріжки, альтанки, столики, мангали, лавки, дитячі майданчики, декілька кафе, оренда велосипедів та байдарок. Також тут є спортивний комплекс тренувальних майданчиків — поля для футболу, баскетболу, волейболу, комплекс для силових тренувань з рингом, а також один з найкращих в Україні скейт-парків. Справжньою родзинкою цього місця є легендарний місток через річку Ірпінь, який веде до лісу.

Інвестиційна група «MOLODIST» — це саме та компанія, яка встановлює вектор розвитку на ринку нерухомості Київського регіону. Адже в коло її інтересів входять не тільки новітні проєкти з будівництва сучасних, зручних, естетично гармонійних житлових комплексів у найкращих локаціях Ірпеня та Вишневого, а й інфраструктурні проєкти, метою яких є зробити життя містян максимально комфортним. 

#АнтонМирончук #ІГ Молодість #Нерухомість Ірпінь #Квартири Ірпінь

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

1
Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Спеціальна пропозиція на квартири бізнес-класу у ЖК DELREY

Спеціальна пропозиція на квартири бізнес-класу у ЖК DELREY

Поділіться вашою думкою
0 коментарів
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше