Подати оголошення

City One Development допомагає армії, лікарням та громадянам Київщіни

City One Development
City One Development
City One Development допомагає армії, лікарням та громадянам Київщіни
Столична девелоперська компанія City One Development у співпраці із Благодійним фондом «УНІТА», забезпечують громади Київщини гуманітарною допомогою, підрозділи ЗСУ та тероборони необхідним для оборони, а лікарні – медикаментами та матеріалами.

З початку війни, City One Development  та Фонд УНІТА, яким опікується Валерій Кодецький, координують свою спільну роботу та допомагають в таких напрямках:

- фінансова допомога. Перераховано на потреби ЗСУ 5 млн гривень, виділено 30 млн гривень допомоги на гуманітарні цілі для найбільш постраждалих внаслідок воєнних дій у областеях України

- допомога у обороні столиці. Йде робота по облаштуванню блок-постів у столиці та області. Вже було виготовлено 130 одиниць захисних «іжаків» для третього кільця оборони столиці. Обладнані колючим дротом та захисними матеріалами опорні пункти захисту столиці.На потреби тероборони  області в компанії передали 2 великовантажні автівки MAN та DAF.   

- закупівля та доставка гуманітарних товарів та медикаментів з-за кордону.Вже було придбано за власні кошти гуманітарних товарів на суму 1,7 млн. грн. Також доставлено  110 тон гуманітарних товарів з-за кордону та західних областей країни до міста Києва, населених пунктів - Білогородка (Бучанський р-н, Київської області), Березань (Броварський р-н, Київської області). Серед товарів – продукти харчування, крупи, дитяче харчування, товари першої необхідності . Також для столичних  та обласних лікарень  була закуплена та доставлена партія медикаментів та перев’язочних матеріалів, інфузійних систем.  Зокрема, допомогу отримали: Київська клінична лікарня №7, Міська клінична лікарня м. Боярка, Перша міська лікарня міста Києва, Вишнівська міська лікарня та  Білогородська сільська амбулаторія.  Для потреб військових ЗСУ та тероборони було доставлено за призначенням військового вантажу більш ніж 30 тон.

Працюємо далі , до Перемоги, та пропонуємо українському бізнесу  об’єднувати зусилля заради майбутнього України    !

Інформаційна довідка:

City One Development - інвестиційно-девелоперська компанія, що реалізує комплекс послуг в області створення та розвитку об'єктів нерухомості. Серед проєктів компанії у столиці "Новопечерські Липки", "Бульвар Фонтанів", "Святобор". Портфель реалізованих проєктів налічує понад 900 тис.кв.м , на етапі будівництва – 600 тис. кв. м. Фонд «Громадянської солідарності УНІТА» був сторений у 2015 році, за ініціативи Валерія Кодецького, власника та президента компанії City One Development. Місія фонду – цільова допомога людям та громадам України, реалізація проєктів медичної та соціальної підтримки.

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Жк Трояндовий у Броварах відновлює будівництво

Жк Трояндовий у Броварах відновлює будівництво

Відновлено будівництво ЖК HELLO HOUSE! Відділ продажу знову працює для вас

Відновлено будівництво ЖК HELLO HOUSE! Відділ продажу знову працює для вас

Спеціальні пропозиції в ЖК «Авторський район»

Спеціальні пропозиції в ЖК «Авторський район»

Поділіться вашою думкою
0 коментарів