Подати оголошення

До уваги інвесторів УкрБуду

ПрАТ ХК Київміськбуд
ПрАТ ХК Київміськбуд
До уваги інвесторів УкрБуду
ПрАТ «ХК «Київміськбуд» повідомляє інвесторам житлових комплексів «Укрбуду» про припинення перерахунків коштів на добудову об’єктів від «Фінансової компанії «Житло-Капітал».

Як стало відомо Domik.ua, після неспроможності корпорації «Укрбуд» виконати зобов’язання перед інвесторами, більшість недобудованих об’єктів будівництва була передана до «Київміськбуду» для їх завершення.

Дефіцит грошових коштів, які були потрібні на їхню добудову складав близько 2 млрд. грн. Але за рахунок надходжень від ще не сплачених коштів за розстрочками через «ФК «Житло-Капітал», непроданих площ та нових черг, цей мінусовий баланс планувалося подолати.

Незважаючи на всі складнощі, за цей час «Київміськбуд» ввів в експлуатація цілком та частково 10 із 17-ти недобудов «Укрбуда», на яких були відновлені роботи. Ще два житлових комплекси готуються до здачі.

ПрАТ «ХК «Київміськбуд» приєдналось до існуючих правовідносин шляхом укладання відповідних додаткових угод до договорів між організаціями, задіяними в будівництві об’єктів «Укрбуду». У тому числі з ТОВ «ФК «Житло-Капітал», яка зобов’язалась перераховувати кошти, що отримує від інвесторів, «Київміськбуду» для добудови вказаних об’єктів.  

Однак останнє перерахування коштів відбулося 22 лютого. Вже майже 6 місяців «ФК «Житло-Капітал» відмовляється виконувати свої зобов’язання, незважаючи на те, що інвестори продовжують сплачувати на їхні рахунки щомісячні платежі за розстрочками згідно укладених договорів.

ПрАТ «ХК «Київміськбуд» надав відповідні звіти до «ФК «Житло-Капітал» й звернувся з вимогами, але згідно чинного законодавства «Київміськбуд» немає механізмів впливу на фінансову компанію та не має інформації про суми коштів, які накопичились на рахунках фондів фінансування будівництва.

У надскладних умовах воєнного часу таке невиконання ТОВ «ФК «Житло-Капітал»  своїх зобов’язань створює додаткове напруження серед інвесторів та унеможливлює відновлення будівельних робіт.

З’ясувати строки перерахування коштів можна у «ФК «Житло-Капітал» (тел.: (044) 374-03-08, м. Київ, вул. Протасів Яр, 2д,) або звернувшись до контролюючих органів, зокрема до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яка має повноваження з перевірки діяльності фінансових компаній.

Почитати обговорення проектів Київміськбуду та прийняти участь у них, а також надати свій відгук про діяльність компанії ви можете на форумі Київміськбуду.

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Спеціальна пропозиція на квартири бізнес-класу у ЖК DELREY

Спеціальна пропозиція на квартири бізнес-класу у ЖК DELREY

Поділіться вашою думкою

Коментарі відвідувачів

1 комментар
николай• 

Автор выдает желаемое (инвестиции) за действительность!  "Возобновление" строительства 70 % компаний -  PR акция для успокоения рассрочников. Задачка для первоклассников: сколько лет нужно строить 25 -эт.дом, если заливать этаж за 3 месяца?  

0+0
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx