Подати оголошення

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

ЖК Delrey
ЖК Delrey
Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY
Шукаєте ідеальну нерухомість для інвестицій у новому, безпечному житловому комплексі? Тоді вам варто звернути увагу на ЖК DELREY, де пропонуються найвигідніші умови для інвесторів просто зараз

Зараз — найкращий час робити правильний вибір, і ЖК DELREY готовий стати вашим ідеальним партнером у цьому процесі. Ось лише деякі з переваг, які ви можете отримати:

  • Перший внесок лише від 30%: Зниження початкового внеску робить інвестування в нерухомість ще доступнішим.
  • Можливість розстрочки до 24 місяців під 0%: Гнучкі фінансові умови дозволяють розподілити витрати на довший період часу, зменшуючи фінансове навантаження.
  • Широкий вибір квартир і пентхаусів: Від невеликих однокімнатних квартир до розкішних дворівневих пентхаусів — у ЖК DELREY ви знайдете відповідний варіант для своїх інвестиційних цілей.
  • Планове введення в експлуатацію - II квартал 2025 року: Із точними термінами введення в експлуатацію ви можете планувати свої інвестиції заздалегідь.
  • Високий потенційний прибуток: Очікуваний прибуток до 59% при перепродажу або 12% річних доходу від оренди робить ЖК DELREY вигідним вибором для інвесторів.

ЖК DELREY пропонує вам не лише квартиру, але і власне укриття за всіма нормами ДБН України. Safe Zone, де ви можете насолоджуватися безпекою та комфортом безпосередньо в межах будівлі. Монолітне залізобетонне перекриття, панорамне скління, спеціально посилені конструкції в стінах санвузлів, щоб захистити мешканців від небезпеки осколкових ударів ракет або дронів — ці всі аспекти безпеки забезпечує ЖК DELREY з турботою про своїх мешканців.

У ЖК DELREY вас очікує закрита територія, де ви можете насолоджуватися прогулянками в зелених зонах та дитячими майданчиками, не хвилюючись за безпеку своєї сім'ї.

Критий паркінг — це не просто зручність, це також безпека вашого автомобіля. У ЖК DELREY ви зможете скористатися критим, дворівневим паркінгом, який забезпечить надійний захист вашого транспорту від небезпеки.

Інтер'єри квартир в ЖК DELREY

Внутрішня інфраструктура в ЖК DELREY створена так, щоб забезпечити ваш комфорт та зручність. Ви знайдете все необхідне для повноцінного життя без виходу за межі комплексу.

Важливим аспектом життя в сучасному місті є енергонезалежність та автономність. У ЖК DELREY ви будете мати ці переваги, що дозволить вам насолоджуватися життям навіть у випадку можливих перебоїв у міських мережах.


Не втрачайте час — заповніть форму на нашому вебсайті, і наші експерти допоможуть вам знайти оптимальне рішення для вашого успішного інвестування в нерухомість. Інвестуйте розумно, і ЖК DELREY буде вашим надійним партнером у досягненні ваших фінансових цілей.

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Спеціальна пропозиція на квартири бізнес-класу у ЖК DELREY

Спеціальна пропозиція на квартири бізнес-класу у ЖК DELREY

Демонтаж металоконструкцій у Києві та області

Демонтаж металоконструкцій у Києві та області

1
Поділіться вашою думкою
0 коментарів
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx