Подати оголошення

«Подовжуємо будувати та створювати сучасне місто, попри всі зовнішні виклики»

City One Development
City One Development
«Подовжуємо будувати та створювати сучасне місто, попри всі зовнішні виклики»
Команда компанії City One Development з початку 2022 року системно та послідовно реалізує плани, які намічені на рік. Всі проекти, які заявлені в портфелі компанії, розвиваються згідно графіку, на будівельних майданчиках тривають планові роботи.

Ми, як представники девелоперського бізнесу вважаєм, що саме зараз дуже важливо показати консолідацію бізнесу, держави та армії, підтримувати економічні показники країни, фокусуватись на щоденній роботі та виконанні своїх зобов’язань.

Команда компанії більше 15 років працює на ринку країни й, незважаючи на різні виклики, які країна проходила за цей період, жоден з наших проектів не був призупинений або невиконаний.

Ми віримо у процвітаючу Україну, у людський потенціал, єднання людей, держави та бізнесу. З 2014 року не зупиняємось допомагати армії, волонтерам та суспільству. Працюємо далі!

Інформаційна довідка:

City One Development — інвестиційно-девелоперьска компанія, що реалізує комплекс послуг у сфері створення та розвитку об’єктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії розпочала в 2006 році, а в 2010 р. була офіційно зареєстрована компанія під ім’ям City One Development. В компанії працюють понад 150 співпрацівників, портфель проектів налічує понад 900 000 кв. м. вже реалізованого будівельного обсягу, а також 600 000 кв. м. нового будівництва, серед яких у місті Києві: житловий квартал бізнес-класу «Новопечерські Липки», ЖК преміум-класу «Бульвар Фонтанів», житловий комплекс комфорт-класу «Святобор Park Resort».

Новина від компанії City One Development

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Публічне звернення інвесторів та власників
Комплексу апартаментів у Пущі Водиці

Публічне звернення інвесторів та власників Комплексу апартаментів у Пущі Водиці

Розстрочка без здорожчання у серпні

Розстрочка без здорожчання у серпні

Будинку4-ї черги ЖК «Нова Англія» присвоєно адресу

Будинку4-ї черги ЖК «Нова Англія» присвоєно адресу

Поділіться вашою думкою
0 коментарів