Подати оголошення

SENSAR – надійно. Як компанія добудувала ЖК KVARTAL в 40 км від лінії фронту

ЖК Kvartal
ЖК Kvartal
SENSAR – надійно. Як компанія добудувала ЖК KVARTAL в 40 км від лінії фронту
12 тис. кв.м, майже 200 квартир, 11 поверхів у висоту... Реалізувати такий проєкт непросто у звичайних умовах. То що можна казати про таке будівництво під час війни в 40 км від фронту?

В цьому випадку ми говоримо про SENSAR Development. Бо на днях компанія провела свято з нагоди відкриття ще одного свого проєкту в Запоріжжі – ЖК KVARTAL .

Історія цього житлового комплексу розпочалася в листопаді 2020 року. Будівництво просувалося в турборежимі, аж поки 24 лютого 2022 року не сталося те, що сталося.

Прийняти рішення продовжувати будувати, коли інші забудовники заморожують всі процеси, доволі складно. Особливо тоді, коли третина робіт ще попереду. Але на святі відкриття ми довідались, що допомогло у прийнятті такого сміливого рішення.

Засновник, CEO SENSAR Development Марк Марченко у своїй промові підкреслив:

«Дякую ЗСУ за те, що можемо стояти тут. Тому що завдяки цим хлопцям та дівчатам, які боронять державу, місто, ми маємо можливість в найближчі тижні заселяти перших мешканців KVARTAL-у. Бо частина квартир вже стоять з ремонтом».

Також представники компанії дякували за плідну роботу власній команді та інвесторам, які продовжували довіряти попри нестабільність та песимістичні настрої на ринку нерухомості.

Відмітимо, що компанія SENSAR Development родом із Запоріжжя. А тому її працівники чудово розуміють, як довго в історії міста були недобудови, і як важко було зруйнувати стереотип, що забудовникам не можна довіряти. Тому не дивлячись на частковий релокейт компанії та нові інвестиційні проєкти у Львові  та Яремче , ці люди продовжують вболівають за долю рідного міста та реалізовувати розпочаті проєкти.

Наразі ЖК KVARTAL готовий до життя. Через кілька тижнів новобудова в центрі міста з ідеальною інфраструктурою та краєвидами на Дніпро почне приймати своїх мешканців. Але вільні квартири на продаж та під оренду все ще є. А для бізнесу є можливість орендувати комерційні приміщення з вигідним розташуванням.

Для тих, хто хоче скористатися такою можливістю залишаємо контактний номер телефону, за яким ви зможете отримати консультацію та вичерпну інформацію щодо нерухомості, що вас зацікавила: (066) 089 60 06, (098) 089 60 06.

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Антон Мирончук: Як «MOLODIST» увійшла в ТОП забудовників Київщини та яке житло шукають українці

Антон Мирончук: Як «MOLODIST» увійшла в ТОП забудовників Київщини та яке житло шукають українці

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

1
Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Поділіться вашою думкою
0 коментарів
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше