Подати оголошення

Топ-3 найбільш доступних за ціною однокімнатних квартир у ЖК на Шулявці

ЖК GENESIS
ЖК GENESIS
Топ-3 найбільш доступних за ціною однокімнатних квартир у ЖК на Шулявці
Новобудови Шулявки з найдоступнішими цінами на квартири.

Шулявка — відомий в столиці мікрорайон, розташований одночасно в двох районах — Шевченківському та Солом'янському. На Шулявці вирує студентське життя, оскільки тут знаходяться навчальні корпуси п'яти київських вишів. У мікрорайоні розвинена комерційна і транспортна інфраструктура, проходить червона гілка метро, ​​знаходяться три великих парки: ім. Пушкіна, Київського політеху, а також зоопарк. Крім того, Шулявка розташована в 10 хвилинах їзди на міському транспорті від центру Києва. За ці та інші переваги мікрорайон часто розглядають для купівлі та оренди нерухомості столичні жителі. 

У жовтні 2021 року на Шулявці знаходиться 27 житлових комплексів, з них в 13 проєктах можна купити житло від забудовника. Редакція порталу Domik.ua вибрала три з них, що пропонують квартири за найдоступнішою ціною.

Методологія відбору новобудов

Складаючи перелік новобудов, ми керувалися такою методологією:

  1. Вивчали лише проєкти, розташовані на Шулявці.
  2. Брали до уваги ті житлові комплекси, які знаходяться на етапі будівництва, оскільки інвестиції в такі проєкти вигідніші, ніж купівля готових ЖК.
  3. Вибирали тільки ті проєкти, що були відмічені високим або середнім Індексом надійності на Bild.ua.
  4. Під «найбільш доступною квартирою» ми маємо на увазі загальну вартість житла у разі повної оплати і з урахуванням всіх діючих знижок на жовтень 2021 року.

Перше місце: квартира за 1,2 млн грн в ЖК Genesis

Найдоступнішу однокімнатну квартиру на Шулявці восени нинішнього року можна купити в ЖК Genesis. Новобудова зводиться в 100 м від перехрестя вулиці Вадима Гетьмана й Борщагівської та в 1,3 км від станції метро «Шулявська». Квартира площею 35,1 кв. м, що розташована в другій черзі проєкту, коштуватиме інвестору 1,2 млн грн за повної сплати. Планування житла включає окрему кімнату, суміщений санвузол і кухню-вітальню 11,33 кв. м із виходом на засклену лоджію.

Житло в Genesis передаватиметься інвесторам із чорновим оздобленням: на підлозі облаштують цементно-піщану стяжку всюди, крім санвузлів — там буде гідроізоляція. Забудовник встановить металеві вхідні двері, сталеві радіатори, двокамерні склопакети WDS і балконні двері. У місцях загального користування змонтують лічильники на електроенергію, воду та тепло.

Візуалізація житлового комплексу «Генезис» від забудовника «Євротранс»
На території ЖК «Генезис» буде відкритий дитячий центр
Планування однокімнатної квартири площею 35,1 кв. м у ЖК «Генезис» 

Читайте також: Мені наснився сон: один день із мого майбутнього життя в ЖК Genesis

Забудовник: «Євротранс».

Локація: пров. Індустріальний, 2; до станції метро «Шулявська» — 1,3 км.

Клас житла: «комфорт».

Індекс надійності на Bild.ua: 201 бал.

Технічні характеристики: п'ятисекційний монолітно-каркасний будинок змінної поверховості на 16, 18, 21 і 33 поверхи. Стіни з червоної цегли, утеплення мінватою завтовшки 100 мм.

Переваги: підземний паркінг із зарядками для електрокарів, ​​закритий двір на даху паркінгу, власний дитячий центр, дворівневі квартири з терасами, розвинена інфраструктура мікрорайону.

Програма лояльності: розтермінування від забудовника з мінімальним першим внеском від 25%. Термін дії — до закінчення будівництва комплексу. Залишок суми не фіксується і виплачується за актуальною на момент погашення ціною.

Вартість: від 29 000 грн за кв. м.

Термін здачі: секції 1-3 — IV квартал 2021 року; секції 4-5 — ІІ квартал 2023 року.

Дізнатися більше інформації про новобудову і подивитися фото з перебігом будівельних робіт можна на форумі ЖК «Генезис».

Друге місце: квартира за 1,33 млн грн у ЖК «Урбаніст»

Житловий комплекс «Урбаніст» — новий проєкт на мапі новобудов Шулявки. Його будівництво почалося влітку цього року. Будівельний майданчик розташований в 1 км від метро «Шулявська», на території кампусу Київського економічного університету. Найдоступніша квартира в «Урбаністі» — однокімнатна студія площею 38,14 кв. м. Вартість такого житла становить 1,33 млн грн у разі повної оплати. Планування передбачає наявність суміщеного санвузла, балкона і однієї загальної кімнати, об'єднаної з кухнею.

Передавати житло власникам в ЖК «Урбаніст» планують з чорновим оздобленням: стяжкою на підлозі, гідроізоляцією в санвузлах, двокамерними склопакетами та металевими вхідними дверима. Опалення в будинку буде автономним. Усі лічильники розміщуються в місцях загального користування.

Візуалізація житлового комплексу «Урбаніст»
1-кімнатне планування 38,14 кв. м у ЖК «Урбаніст»

Забудовник: «Контур Девелопмент».

Локація: Шевченківський район, вул. Антона Цедіка, 14а; до станції метро «Шулявська» — 1 км.

Клас житла: «комфорт».

Індекс надійності на Bild.ua: 181 бал.

Технічні характеристики: двосекційний будинок висотою 9 і 16 поверхів із підземним паркінгом, автономним опаленням та закритим внутрішнім двором.

Програма лояльності: розтермінування з першим внеском від 10%. Термін — до березня 2023 року. Залишок виплачується рівними частинами.

Вартість: від 34 000 грн за кв. м.

Термін здачі: І квартал 2023 року.

Подробиці проєкту і більше рендерів можна знайти на форумі ЖК «Урбаніст».

Третє місце: квартира за 1,79 млн грн у ЖК «Poetica. Друга колекція»

На третій сходинці нашого рейтингу — житловий комплекс «Poetica. Друга колекція», розташований в 80 м від парку ім. Пушкіна і в 1 км від станції метро «Шулявська». У жовтні поточного року тут можна придбати однокімнатну квартиру за 1,79 млн грн. Площа житла складає 42,5 кв. м. У квартирі суміщений санвузол, гардеробна, кімната прямокутної форми і нестандартна кухня-вітальня у вигляді неправильного шестикутника.

Квартири в ЖК «Poetica. Друга колекція» передаються власникам із мінімальним оздобленням: стяжка на підлозі, розводка електрики до щитка, виведення «мокрих точок». Забудовник встановлює вхідні металеві двері, енергозберігаючі склопакети, радіатори тепла.

Візуалізація житлового комплексу «Поетика. Друга колекція»
1-кімнатна площею 42,5 кв. м у ЖК «Poetica. Друга колекція»

Забудовник: ENSO.

Локація: Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25а; 1 км до метро «Шулявська».

Клас: «бізнес».

Індекс надійності на Bild.ua: 195 балів.

Технічні характеристики: чотири 28-поверхові будинки з усією необхідною інфраструктурою в стилобатній частині і підземним паркінгом з ліфтом.

Програма лояльності: перший внесок — від 30%. Залишок виплачується рівними частинами до завершення будівництва.

Вартість: від 31 900 грн за кв. м.

Термін здачі: перша черга — IV квартал 2022 року.

Більше подробиць про новобудову можна дізнатися на форумі ЖК «Поетика. Друга колекція».

Висновки

Знайти найдоступнішу однокімнатну квартиру на Шулявці в жовтні 2021 року можна в ЖК Genesis. При цьому інвестору не доведеться йти на компроміс між своїм бажанням й можливістю та купувати житло в скромній новобудові економкласу. Genesis — масштабний проєкт, резиденти якого житимуть поблизу центра столиці та матимуть всю необхідну внутрішню інфраструктуру.

Житловий комплекс Тип нерухомості Площа Вартість у разі повної сплати Відстань до метро «Шулявська» 
Genesis 1-кімнатна квартира 35,1 кв. м 1,2 млн грн 1,3 км
«Урбаніст»  Студія 38,14 кв. м 1,33 млн грн 1 км
«Poetica. Друга коллекція» 1-кімнатна квартира 42,5 кв. м 1,79 млн грн 1 км

Шулявка — активний район, що швидко розвивається. Побачити, як він виглядав шість років тому, можна на відео.

Інформаційно-аналітичний відділ Domik.ua

© domik.ua, 2021

Оцініть статтю

Читайте також

Повний огляд поліфункціонального району «Новий Поділ» в інфографіках
Повний огляд поліфункціонального району «Новий Поділ» в інфографіках
Перебіг будівництва ЖК Great у жовтні 2021 року
Перебіг будівництва ЖК Great у жовтні 2021 року
Друга паркова колекція ЖК Poetica: стан будівництва за вересень
Друга паркова колекція ЖК Poetica: стан будівництва за вересень
Поділіться вашою думкою
0 коментарів