Подати оголошення

У передмісті столиці з’явиться нове місто на 32 тисячі мешканців

У передмісті столиці з’явиться нове місто на 32 тисячі мешканців
У передмісті столиці розпочалося будівництво нового сучасного містечка на 32 тисячі мешканців Vlasne Misto, аналогів якому немає в Україні.

А у Східній Європі такі проєкти не створювались щонайменше останні 40 років. Це місто із розвиненою інфраструктурою, освітніми та розважальними закладами, власним виробництвом та усіма можливостями для розвитку бізнесу.  

Однією з головних особливостей міста є автономність та екологічність. Тут передбачено  сонячний парк, вітро- та метаногенерація. Вони покриють більшу частину потреби міста в електроенергії. Також у місті будуть власні очисні споруди та резервуари для збору дощової води. Заплановані горизонтальні теплиці допоможуть подбати про продуктову автономію, а унікальна для України вертикальна теплиця дозволить раціонально використовувати площу та забезпечити завжди свіжий асортимент салатів, пряних трав та фруктів до столу. 

Для комфортного проживання на території містечка запроєктовано   приватні будинки, блокхаузи та багатоквартирні будинки від 3 до 5 поверхів. 

Для забезпечення комфортного проживання та розвитку в місті запланована розвинена мережа інфраструктурних об’єктів, необхідних для сучасної людини. Серед них:

  • мережа освітніх закладів, що включає в себе садочки, школи та вищий навчальний заклад;
  • крафтові крамниці, пекарня, велика ринкова площа; 
  • ресторани та кафе;
  • лікарня швидкої допомоги з пропускною здатністю 90 000 пацієнтів на рік;
  • для розвитку передбачені дитячі клуби, освітні центри;
  • для занять спортом передбачені спортивні майданчики, workout-центр, басейн, йога-центр,  вейк-парк, скалодром, два спортивні центри та кінний клуб;
  • для роботи біля дому – коворкінг та бізнес-центр;
  • для релаксу - банний комплекс, SPA-готель, центр з програмами оздоровлення вихідного дня, б’юті центр, пляжний клуб зі SPA тощо;
  • для відпочинку у місті буде великий розважальний центр з кінотеатром, фудкортом та івент холом;
  • а також чимало всього для розваг: озера для риболовлі, мотузковий парк, зони для барбекю, клубний будинок з критим басейном, Beach club та інше.

І це далеко не повний перелік усього, що чекає вас у Vlasne Misto. Уся інфраструктура міста забезпечуватиме сталий розвиток, та сприятиме зростанню індексу локального щастя, емоційного інтелекту та індивідуального розвитку потенціалу кожного мешканця.

Vlasne Misto – це новий погляд на українське будівництво, де враховані усі потреби сучасної людини у комфорті, розвитку, освіті, відпочинку та решті сфер життєдіяльності. 


 

Оцініть статтю
0 голосів

Читайте також

Антон Мирончук: Як «MOLODIST» увійшла в ТОП забудовників Київщини та яке житло шукають українці

Антон Мирончук: Як «MOLODIST» увійшла в ТОП забудовників Київщини та яке житло шукають українці

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

Інвестиції у своє майбутнє з безпечним ЖК DELREY

1
Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Безпека та Комфорт: Чому слід звернути увагу саме на ЖК DELREY?

Поділіться вашою думкою

Коментарі відвідувачів

1 комментар
T.H.E. Capital• 

С нетерпением ждем запуска продаж - будем рады распространить информацию по объектам для наших инвесторов и подписчиков.

0+2
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше