Подати оголошення
Житлові комплекси Група компаній DIM

Група компаній DIM

Група компаній DIM – українська компанія-девелопер, чиї принципи ведення бізнесу базуються на відповідність сучасним європейським стандартам будівництва і суворої ділової етики. Ключ до успіху будь-якого проєкту – команда професіоналів, об'єднаних спільною метою. Тому колектив DIM – це провідні фахівці своєї галузі, чий багатий досвід допомагає компанії реалізовувати проєкти багатофункціональних комплексів житлового будівництва і обслуговувати здані в експлуатацію об'єкти.


Разом з постійними стратегічними партнерами – архітектурним бюро "АВН" і будівельною компанією "Доміан", DIM пропонує українському ринку сучасний і раціональний підхід до проєкту на всіх етапах розробки: від маркетингових досліджень і первинного аналізу ділянки, до дизайну внутрішніх приміщень, здачі об'єкта в експлуатацію і подальшого сервісу комплексу.


З 2014 року компанією збудовано понад 10 будинків, ще 50 знаходяться на різних етапах реалізації. Компанія пишається тим, що кожен 5-й покупець повертається на повторні інвестиції.


Серед готових об'єктів забудовника: престижний ЖК A52 у центрі Києва, ЖК "Автограф" поблизу парку Перемоги на Дарниці, ЖК "Соборний" та "Фамільний" у Броварах.

2014рік заснування
10готових будинків в 6 ЖК з 2011 року
22будинки будуються в 6 ЖК
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше

Новобудови забудовника Група компаній DIM в Підгірцях

ЖК Park Lake City
БудуєтьсяЗданий частково
ЖК Park Lake City
Таунхауси PLC Terra
Старт продажуБудується
Таунхауси PLC Terra

Розташування головного офісу

Адреса
г. Киев, ул. Раисы Окипной, 8Б
+380 (44) 391 48 08Дзвонити
Loading map...

Задать вопрос застройщику

Група компаній DIM