Найдено:
306
Полнота объявления
Армянская ул., 29
Вырлица – 12 мин.
$50 000
/ $1 429 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 7 м²
7 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 35 м²
Без комісії Вірменська вулиця 29 7/9 поверхового будинку 35/18,3/7 Квартира в гарному
Николая Бажана просп., 16
Позняки – 6 мин.
$130 000
/ $1 806 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 12 м²
23 этаж из 24
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 72 м²
Без % Продаж 2к. перепланованої в 2 окремі автономні студії. Бажана 16 Загальна площа
Бориса Гмыри ул., 6
Позняки – 16 мин.
$81 000
/ $1 558 за м²
Жилая 21 м²
Кухня 13 м²
13 этаж из 21
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 52 м²
Квартира в 5-ти хвилинах від метро Позняки, вулиця Бориса Гмирі 6, будинок монолітно-
Харьковское шоссе, 190
Вырлица – 25 мин.
$84 000
/ $1 826 за м²
Жилая 25 м²
Кухня 9 м²
15 этаж из 24
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 46 м²
Продаж 1-кімнатна квартира в ЖК Харківський (2021 р. здачі), Харківське шосе 190. Пр
Ялтинская ул., 15
Новая Дарница
$48 000
/ $1 234 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 8.4 м²
16 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 38.9 м²
Продаж 1 кімнатної квартири, Дарницький р-н, вул. Ялтинская 15, розташованої на 16 по
Осокорская ул., 2А
Славутич – 7 мин.
$78 000
/ $1 866 за м²
Жилая 17.8 м²
Кухня 11.7 м²
20 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 41.8 м²
Продається без комісії для покупця, видова 1 кімнатна квартира в ЖК Зарічний, вул. Ос
Николая Бажана просп., 16
Осокорки – 15 мин.
$65 000
/ $1 857 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 20 м²
23 этаж из 23
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 35 м²
Без % Продаж 2к. перепланованої в 2 окремі автономні студії. Проспект Миколи Бажана 1
Срибнокильская ул., 22А
Осокорки – 8 мин.
$72 000
/ $1 007 за м²
Жилая 41.8 м²
Кухня 9.2 м²
5 этаж из 10
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 71.5 м²
Продаж 3-к квартири вул. Срібнокільська 22а. Осокорки 10 хв пішки. Квартира з меблями
ЖК Заречный, ДОМ 7
Славутич – 4 мин.
$128 000
/ $1 376 за м²
Жилая 52 м²
Кухня 20 м²
24 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 93 м²
Продаж видової 3-кімнатної квартири в ЖК бізнес-класу Зарічний (Славутич) Площа 92,
Урловская ул., 36
Осокорки – 25 мин.
$87 819
/ $1 203 за м²
Жилая 32 м²
Кухня 12 м²
14 этаж из 25
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 73 м²
Продам квартиру в будинку по вулиці Урлівська на середньому поверсі. В квартирі був р
Михаила Донца ул., Драгоманова, 2а
Позняки – 23 мин.
$115 000
/ $1 655 за м²
Жилая 33 м²
Кухня 9.4 м²
16 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 69.5 м²
Продаж готового бізнесу квартира під подобову оренду м. Київ, вул. Драгоманова, 2А
Анны Ахматовой ул., 14Б
Позняки – 22 мин.
$70 000
/ $1 273 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 8.5 м²
12 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 55 м²
Дарницький р-н, Позняки, вул. А.Ахматової 14Б, продам гарну велику видову 2кв., 55/30
Харьковское шоссе, 188
Вырлица – 25 мин.
$200 000
/ $1 639 за м²
Жилая 67 м²
Кухня 23 м²
25 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
4-комнатная, 122 м²
До вашої уваги пропонується шикарна дворівнева видова квартира з дизайнерським ремонт
Александра Мишуги ул., 12
Позняки – 4 мин.
$238 000
/ $1 889 за м²
Жилая 79 м²
Кухня 15 м²
3 этаж из 30
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
4-комнатная, 126 м²
Преміальна пропозиція, 4-кімнатна квартира біля метро Позняки, вулиця Мишуги, 12!
Елизаветы Чавдар ул., 7
Осокорки – 10 мин.
$83 000
/ $1 844 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 12 м²
5 этаж из 24
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 45 м²
Чавдар Єлизавети вул.7 Продаж 1-к квартири 45кв.м.розташована на 5 пов./24пов.будинку
Юрия Литвинского ул., 84
Новая Дарница
$45 500
/ $1 167 за м²
Жилая 19.9 м²
Кухня 7.5 м²
3 этаж из 9
Тип стен: силикатный кирпич
1-комнатная, 39 м²
Без комиссии для покупателя. Берём задаток. Массив Новая Дарница. Улица Ю. Литвинс
Вишняковская ул., 1
Харьковская – 13 мин.
$65 000
/ $1 444 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 12 м²
9 этаж из 18
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 45 м²
Продається затишна та простора 1-кімнатна квартира 45 кв.м на 9 поверсі по вул. Вишня
Заречная ул., 6к2
Славутич – 4 мин.
$170 000
/ $2 471 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 26.7 м²
17 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 68.8 м²
Без % Видова 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Славутич Є Генератор
Софії Русової, 7Г
Осокорки – 21 мин.
$70 000
/ $1 892 за м²
Жилая 20 м²
Кухня 12 м²
22 этаж из 25
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 37 м²
#11180 ГАРЯЧА ПРОПОЗИЦІЯ Продаж 1-кімнатної квартири на вул. Софії Русової, 7Г, у ЖК
Здолбуновская ул., 7А
Позняки
$64 000
/ $914 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 8 м²
6 этаж из 9
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 70 м²
ПРОДАЖ 3-кімнатна квартира Позняки Лівий берег ПІД ВАШ СТИЛЬ вул. Здолбунівська
Николая Бажана просп., 28
Позняки – 6 мин.
$55 700
/ $1 013 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 8 м²
18 этаж из 18
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 55 м²
Продаж двокімнатної квартири за адресою просп. М. Бажана, 28, Дарницький р-н. До ст.м
Княжий Затон ул., 21
Осокорки – 16 мин.
$150 000
/ $1 684 за м²
Жилая 44.8 м²
Кухня 16.6 м²
23 этаж из 36
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 89.1 м²
Продаж 2-кімнатної квартири, 89,1 кв.м вул. Княжий Затон, 21 . Пропонується до прод
Вересневая ул., 17/101
Новая Дарница
$38 000
/ $1 445 за м²
Жилая 12 м²
Кухня 3.3 м²
7 этаж из 9
Тип стен: силикатный кирпич
1-комнатная, 26.3 м²
Дарницький рн, вул. Вереснева 17. Продаж квартири з ремонтом, та газом! 7 поверх з 9
Днепровская наб., 16Д
Осокорки – 11 мин.
$115 000
/ $2 500 за м²
Жилая 11 м²
Кухня 27 м²
24 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 46 м²
Продаж євродвушки 46 м2 в ЖК Seven з ремонтом та меблями. Без % Якщо ви шукали сучасн
Горловская ул., 38/40
Харьковская – 31 мин.
$41 500
/ $1 281 за м²
Жилая 13.5 м²
Кухня 6.4 м²
3 этаж из 9
Тип стен: силикатный кирпич
1-комнатная, 32.4 м²
Продається 1-кімнатна квартира загальною площею 32,4 кв.м, розташована на 3 поверсі 9
Бориса Гмыри ул., 9В
Позняки – 16 мин.
$129 500
/ $1 245 за м²
Жилая 55 м²
Кухня 16 м²
1 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 104 м²
Продам велику (104м) 3-кімнатну квартиру у Дарницькому районі біля метро Позняки. Ква
Срибнокильская ул., 8
Осокорки – 16 мин.
$73 000
/ $928 за м²
Жилая 41.6 м²
Кухня 8.2 м²
4 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 78.7 м²
Продається простора та світла 3-кімнатна квартира на вул. Срібнокільська, 8 (4 поверх
Евгения Харченко ул., 59
Бортничи
$82 000
/ $1 007 за м²
Жилая 41 м²
Кухня 10.1 м²
2 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 81.4 м²
Продається тепла та затишна 3-кімнатна квартира в Бортничах! Ця квартира справжній
Архитектора Вербицкого ул., 36
Харьковская – 15 мин.
$77 000
/ $1 510 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 8 м²
3 этаж из 9
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 51 м²
БЕЗ КОМІСІЇ. м. Київ. вул. Архітектора Вербицького.36. 3/9кб. Двокімнатна квартира за
Днепровская наб., 26
Осокорки – 5 мин.
$130 000
/ $1 589 за м²
Жилая 41.4 м²
Кухня 15.8 м²
15 этаж из 25
Тип стен: керамический кирпич
2-комнатная, 81.8 м²
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Південна Брама за адресою Дніпровська набережна 26.
Loading map...
1
2
3
4
. . .
11
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Дарницкий район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера