Найдено:
306
Полнота объявления
Бориса Гмыри ул., Антоненка-Давидовича, 1
Красный Хутор – 24 мин.
$105 600
/ $1 040 за м²
Жилая 58.5 м²
Кухня 11.5 м²
3 этаж из 25
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 101.5 м²
Продаж 3 кімнатної квартири в ЖК ,, Вудсторія,, БЕЗ КОМІСІЇ . Простір, який дихає при
Здолбуновская ул.
Позняки
$43 900
/ $1 291 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 8 м²
15 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 34 м²
Дарницький район, Позняки, вулиця Здолбунівська, N 5, розташована на 15/16 поверсі па
Петра Григоренко просп., 1А
Позняки
$105 000
/ $957 за м²
Жилая 57 м²
Кухня 11.8 м²
6 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
4-комнатная, 109.7 м²
Продається 4-кімнатна квартира у Києві, проспект Петра Григоренка, 1а Позняки, Дарниц
Петра Григоренко просп., 1А
Позняки
$105 000
/ $957 за м²
Жилая 57 м²
Кухня 11.8 м²
9 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
4-комнатная, 109.7 м²
Продається велика квартира 110м2 у Києві, проспект Петра Григоренка, 1а Позняки, Дарн
Бориспольская ул., 43
Красный Хутор – 27 мин.
$47 000
/ $1 004 за м²
Жилая 33.4 м²
Кухня 5.8 м²
2 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 46.8 м²
Продаж 2-кімнатної квартири в Києві, вул. Бориспільська, 43 (Дарницький район) Пропо
Вишняковская ул., 7А
Харьковская – 13 мин.
$69 900
/ $1 142 за м²
Жилая 17.8 м²
Кухня 11.8 м²
1 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 61.2 м²
У продажу 2к квартира на Вишняківська Без комісії Готівковий та безготівковий розра
Канальная ул., 8г
Позняки
$65 000
/ $1 512 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 15 м²
7 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 43 м²
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Причал 8, Позняки, Дарницький район, біля озера Квар
Елены Пчилки ул., 2Б
Позняки
$40 000
/ $412 за м²
Жилая 53 м²
Кухня 11 м²
14 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 97 м²
Пропонуємо на продаж 1/2 чудової 3-кімнатної квартири в Києві!. Розташування: Дарниць
Михаила Донца ул., Драгоманова, 5
Позняки – 23 мин.
$63 100
/ $1 169 за м²
Жилая 25 м²
Кухня 9 м²
9 этаж из 10
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 54 м²
Продам квартиру 2 кімнати Вул Драгоманов 5 Дарницький Рн 54/25/9 Без ремонта Видова ,
Софії Русової, 7
Осокорки – 21 мин.
$86 500
/ $1 602 за м²
Жилая 28.1 м²
Кухня 9 м²
23 этаж из 25
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 54 м²
Продаж панорамної 2-кімнатної квартири з ремонтом ЖМ Патріотика Софії Русової 7! Дар
1-й Бортницкий пер.
Бортничи
$59 000
/ $843 за м²
Жилая 48 м²
Кухня 22 м²
2 этаж из 3
Тип стен: газоблок
2-комнатная, 70 м²
К вашему вниманию! Продаємо квартиру 70м2, в таунхаусе, м.Києв, Бортничі, в лесу з со
Елизаветы Чавдар ул., 28
Осокорки – 16 мин.
$52 900
/ $1 469 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 7 м²
22 этаж из 25
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 36 м²
Предлагаем к продаже видовую 1к. квартиру, Месторасположение: Киев, Дарницкий р-н,
Камянська, 127
Вырлица – 9 мин.
$50 000
/ $2 273 за м²
6 этаж из 12
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 22 м²
#10998 Актуально Продаж сучасної смарт-квартири в ЖК Метро Парк Вид об’єкта: Новобу
Светлая ул., 3Д
Бориспольская – 18 мин.
$42 000
/ $661 за м²
Жилая 38 м²
Кухня 25.5 м²
25 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 63.5 м²
Продається 2-кімнатна квартира з панорамним видом на ліс біля метро ЖК Східна Бра
Урловская ул., 38А
Осокорки – 22 мин.
$58 700
/ $1 362 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 9 м²
22 этаж из 25
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 43.1 м²
Продається затишна 1-кімнатна квартира загальною площею 43,1 кв.м, з сучасним планува
Михаила Донца ул., Драгоманова, 12а
Позняки – 23 мин.
$74 000
/ $1 555 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 10 м²
1 этаж из 16
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 47.6 м²
Дарницький район, житломасив Позняки, вул.М.Драгоманова,12А. Продається однокімнатна
Камянська, 127А
Вырлица – 9 мин.
$39 000
/ $1 242 за м²
Жилая 25 м²
Кухня 3 м²
12 этаж из 12
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 31.4 м²
Простір із характером та потенціалом другого рівня Ексклюзивна пропозиція для тих, х
Петра Григоренко просп., 33/44
Позняки – 17 мин.
$149 300
/ $1 697 за м²
Жилая 48 м²
Кухня 22 м²
6 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 88 м²
Продам трикімнатну квартиру з ремонтом, метро Позняки 5 хвилин, ДЕРЖПРОГРАМИ Власник
Соломии Крушельницкой ул., 15В
Позняки – 14 мин.
$61 999
/ $1 722 за м²
Кухня 9 м²
16 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 36 м²
Наша квартира те, що ви давно шукали! Безумовно краща пропозиція, 1-но кімнатної кв
Елены Пчилки ул., 2Б
Позняки
$160 000
/ $1 649 за м²
Жилая 60 м²
Кухня 12 м²
5 этаж из 22
Тип стен: керамзитобетонная панель
3-комнатная, 97 м²
Продаж трикімнатної квартири по вул. Олени Пчілки 2, Позняки, Осокорки. Квартира зна
Алимпия Галика (Малоземельная) ул., 75
Славутич – 5 мин.
$85 000
/ $1 735 за м²
1 этаж из 9
Тип стен: керамический кирпич, газоблок
1-комнатная, 49 м²
Пропонуємо однокімнатну квартиру під офіс в ЖК "Рів‘єра", по вул. Галика Алімпія 75.
Ларисы Руденко ул., 10
Позняки – 14 мин.
$85 000
/ $1 328 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 12 м²
5 этаж из 18
Тип стен: керамзитобетонная панель
2-комнатная, 64 м²
Продається 2-кімнатна квартира з двома лоджіями, Позняки. Поверх: 5/18 Площа: Загал
Бориса Гмыри ул., 2
Осокорки – 16 мин.
$87 000
/ $1 000 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 12 м²
2 этаж из 16
Тип стен: керамзитобетонная панель
2-комнатная, 87 м²
В продажу 2-кімнатна квартира: зручний 2-й поверх, супер зручна локація. Простора кв
Драгоманова ул., 12А
Позняки – 26 мин.
$74 900
/ $1 664 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 17 м²
15 этаж из 16
Тип стен: керамзитобетонная панель
1-комнатная, 45 м²
БЕЗ КОМІСІЇ !!! Євродвушка біля метро Позняки | вул. Драгоманова, 12а Продається ст
Елизаветы Чавдар ул., 18
Осокорки – 17 мин.
$165 000
/ $1 634 за м²
2 этаж из 24
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 101 м²
Продажа просторной 3-х комнатной квартиры по улице Елизаветы Чавдар, 18, в Дарницком
Анны Ахматовой ул., 13Г
Позняки – 17 мин.
$240 000
/ $1 326 за м²
Жилая 127 м²
Кухня 17 м²
27 этаж из 28
Тип стен: керамический кирпич
4-комнатная, 181 м²
Продається чудовий двоповерховий пентхаус з каміном та терасою за адресою вул. Анни А
Срибнокильская ул., 1
Позняки – 11 мин.
$130 000
/ $1 667 за м²
Жилая 34 м²
Кухня 15 м²
27 этаж из 36
Тип стен: керамический кирпич
2-комнатная, 78 м²
Продаж стильної 2-кімнатної квартири з чудовими краєвидами та сучасним плануванням Ж
Евгения Харченко ул., 47А
Бортничи
$125 000
/ $1 250 за м²
Жилая 46 м²
13 этаж из 13
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 100 м²
Простора 3-кімнатна квартира на вул. Харченка, р-н Бортничі. Опис: Поверх: 13/13 Площ
Ревуцкого ул., 7А
Харьковский
$60 000
/ $985 за м²
Жилая 29.5 м²
Кухня 8 м²
4 этаж из 16
Тип стен: керамзитобетонная панель
2-комнатная, 60.9 м²
Пропонується до продажу квартира з вдалим плануванням у теплому будинку серії АППС у
Ревуцкого ул., 54
Харьковская – 15 мин.
$72 000
/ $1 000 за м²
13 этаж из 24
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 72 м²
Продаж затишної 2-кімнатної квартири в ЖК Ревуцький, на перехресті вулиць Ревуцького
Loading map...
1
. . .
4
5
6
. . .
11
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Дарницкий район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера