Найдено:
306
Полнота объявления
53-я Садовая ул., 16а
Славутич – 22 мин.
$39 500
/ $1 106 за м²
Жилая 25.1 м²
Кухня 4.7 м²
3 этаж из 3
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 35.7 м²
Клубний будинок на березі Дніпра! Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартир
Светлая ул., 3д
Бориспольская – 18 мин.
$45 000
/ $821 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 9.1 м²
5 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 54.8 м²
Затишна оселя в оточенні соснового лісу ЖК Східна Брама! Пропонується до продажу пр
Причальная ул., 8
Позняки
$92 000
/ $1 643 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 20 м²
10 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 56 м²
Без%%% для покупця! Пропонується ВИДОВА 1-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в Ж
Причальная ул., 11
Позняки
$63 000
/ $955 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 17 м²
10 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 66 м²
м.Київ, 2-х кімнатна квартира, Дарницький р-н, Позняки, ЖК Урлівський-1, вул. Причаль
Ревуцкого ул., 9
Харьковская – 14 мин.
$61 000
/ $1 007 за м²
Жилая 26.2 м²
Кухня 12.6 м²
5 этаж из 34
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 60.6 м²
Унікальна квартира для втілення дизайнерських ідей! До продажу пропонується простора
Причальная ул., 11
Позняки
$63 000
/ $955 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 17 м²
10 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 66 м²
Соломии Крушельницкой ул., 15
Позняки – 14 мин.
$78 000
/ $976 за м²
Жилая 45 м²
Кухня 10.8 м²
24 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 79.9 м²
Комфортна сімейна квартира з панорамним видом! Пропонується до продажу простора 3-кі
Княжий Затон ул., 21
Осокорки – 16 мин.
$165 000
/ $1 452 за м²
Жилая 63 м²
Кухня 16.6 м²
23 этаж из 36
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 113.6 м²
Квартира в ЖК Корона з панорамним видом на Дніпро! До продажу пропонується розкішна
Николая Бажана просп., 17б
Позняки – 6 мин.
$45 000
/ $1 406 за м²
Жилая 25 м²
Кухня 3 м²
22 этаж из 28
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32 м²
Квартира під ваш індивідуальний проєкт у ЖК Olympic Park! Продаж 1-кімнатної квартир
Канальная ул., 8Г
Позняки
$49 500
/ $1 008 за м²
Жилая 15.8 м²
Кухня 15.4 м²
22 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 49.1 м²
Видова квартира з панорамою на Дніпро та Правий берег! Пропонується до продажу прост
Светлая ул., 3д
Бориспольская – 18 мин.
$54 000
/ $1 350 за м²
Жилая 25 м²
Кухня 12 м²
15 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 40 м²
Затишна оселя поруч із лісом та метро Бориспільська! До продажу пропонується світла
Михаила Донца ул., Драгоманова, 1Г
Позняки – 23 мин.
$88 000
/ $936 за м²
Жилая 46.1 м²
Кухня 18.9 м²
16 этаж из 19
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 94 м²
Панорамна оселя з видом на озеро Сонячне! Пропонується до продажу простора та затишн
Княжий Затон ул., 17Б
Осокорки – 16 мин.
$51 800
/ $1 404 за м²
Жилая 17.1 м²
Кухня 11.4 м²
1 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 36.9 м²
Затишна та функціональна квартира на Позняках! Пропонується до продажу простора 1-кі
Евгения Харченко ул., 12
Бортничи
$40 000
/ $1 000 за м²
Жилая 24 м²
Кухня 5 м²
1 этаж из 2
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 40 м²
Світла квартира з потенціалом у Бортничах ваш затишний куточок біля лісу та озера!
Светлая ул., 3д
Бориспольская – 18 мин.
$42 000
/ $677 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 22.6 м²
24 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 62 м²
Панорамна квартира у лісовій зоні біля метро! Пропонується до продажу простора 1-кім
Днепровское шоссе, 15Ж
Позняки
$93 000
/ $1 938 за м²
Жилая 14 м²
Кухня 21 м²
18 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 48 м²
Без% Пропонується Супер-ВИДОВА 1-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great,
Евгения Харченко ул., 47б
Бортничи
$25 000
/ $1 174 за м²
Жилая 13 м²
Кухня 5 м²
2 этаж из 17
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 21.3 м²
Затишна смарт-квартира біля лісу! Пропонується до продажу компактна та функціональна
Вишняковская ул., 2
Харьковская – 13 мин.
$110 000
/ $1 719 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 12 м²
21 этаж из 27
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 64 м²
Видова 2-кімнатна квартира з євроремонтом біля метро Харківська! Пропонуємо стильну
Канальная ул., 8Б
Позняки
$79 000
/ $1 129 за м²
Жилая 31 м²
Кухня 16 м²
18 этаж из 24
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 70 м²
Без%! !! Продається ВИДОВА світла та простора 2-кімнатна квартира у сучасному ЖК "При
Ревуцкого ул., 9
Харьковская – 14 мин.
$74 000
/ $1 345 за м²
Жилая 24 м²
Кухня 15.6 м²
11 этаж из 34
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 55 м²
Простора 1-кімнатна квартира в автономному будинку! Пропонується до продажу велика 1
Александра Мишуги ул., 12
Позняки – 5 мин.
$245 000
/ $1 944 за м²
Жилая 79 м²
Кухня 15 м²
3 этаж из 30
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
4-комнатная, 126 м²
Преміальна пропозиція, 4-кімнатна квартира біля метро Позняки, вулиця Мишуги, 12! У
Елизаветы Чавдар ул., 34
Осокорки – 16 мин.
$165 000
/ $2 030 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 17.3 м²
3 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 81.3 м²
Простора сімейна оселя в ЖМ Патріотика! До продажу пропонується вишукана 3-кімнатна
Причальная ул., 8
Позняки
$115 000
/ $1 307 за м²
Кухня 37 м²
25 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 88 м²
Цена: $115 000, Комиссия: 5%, Ключи на руках ЖК Great Дом №9 Стильная квартир
Светлая ул., 3
Бориспольская – 20 мин.
$30 000
/ $750 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 11 м²
14 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 40 м²
Вашій увазі пропонується видова, простора однокімнатна квартира з вільним плануванням
Срибнокильская ул., 22
Осокорки – 16 мин.
$150 000
/ $1 829 за м²
Жилая 33 м²
Кухня 33 м²
22 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 82 м²
Продається видова 2-кімнатна квартира для сім’ї на Осокорках! Адреса: вулиця Срібнок
Михаила Гришко ул., 8А
Позняки – 10 мин.
$84 999
/ $955 за м²
Жилая 53 м²
Кухня 9 м²
9 этаж из 17
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
4-комнатная, 89 м²
Без% для покупя! !! Пропонується простора чотирикімнатна квартира за адресою вул. Гри
Урловская ул., 11А
Осокорки – 22 мин.
$90 000
/ $1 579 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 18 м²
19 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 57 м²
Без комісії для покупців Продаж 1-кімн. квартири вул. Урлівська 11А Загальна характе
Срибнокильская ул., 3А
Осокорки – 16 мин.
$199 000
/ $1 259 за м²
Жилая 91 м²
Кухня 14 м²
6 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
4-комнатная, 158 м²
Технологічна досконалість та італійський стиль: продумане житло преміумкласу! Пропон
Причальная ул., 11
Позняки
$63 000
/ $955 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 17 м²
10 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 66 м²
Срибнокильская ул., 1
Осокорки – 16 мин.
$250 000
/ $1 179 за м²
Жилая 140 м²
Кухня 18 м²
24 этаж из 36
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
5+ комнат, 212 м²
Розкішна дворівнева квартира з ремонтом! Вашій увазі пропонується простора та комфор
Loading map...
1
. . .
5
6
7
. . .
11
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Дарницкий район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера