Найдено:
306
Полнота объявления
Причальная ул., 11
Позняки
$60 000
/ $883 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 17.41 м²
5 этаж из 26
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 67.92 м²
Терміново продаєтся видова квартира! Переуступка! Чудовий варіант для проживання або
Вишняковская ул., 4
Харьковская – 13 мин.
$60 000
/ $1 635 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 8.7 м²
11 этаж из 27
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 36.7 м²
Квартира в новобудові поруч із метро в ЖК Welcome Home! Пропонується до продажу 1-к
Тростянецкая ул., 47
Новая Дарница
$53 500
/ $955 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 8.2 м²
7 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 56 м²
Квартира з гардеробною та меблями у розвиненому районі Дарниці! Пропонується до прод
Анны Ахматовой ул., 15
Позняки – 22 мин.
$84 000
/ $972 за м²
Жилая 48 м²
Кухня 9.1 м²
6 этаж из 18
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 86.4 м²
Простора сімейна квартира в серці Позняків! Пропонується до продажу велика 3-кімнатн
Елены Пчилки ул., 8
Позняки
$136 000
/ $1 361 за м²
Жилая 55.8 м²
Кухня 24.9 м²
21 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 99.9 м²
Дизайнерська квартира в автономному будинку на Позняках! Пропонується до продажу про
Евгения Харченко ул., 59
Бортничи
$76 000
/ $934 за м²
Жилая 45.7 м²
Кухня 10.1 м²
2 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 81.4 м²
Простора та світла сімейна квартира в Бортничах! Пропонується до продажу велика та з
Урловская ул., 23Б
Осокорки – 25 мин.
$84 999
/ $966 за м²
Жилая 44 м²
Кухня 14 м²
25 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 88 м²
Без%%%. Пропонується до продажу світла, простора та комфортна видова 3-кімнатна кварт
Севастопольская ул., 19
Новая Дарница
$65 000
/ $926 за м²
Жилая 45 м²
Кухня 8.2 м²
14 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 70.2 м²
Простора сімейна квартира біля парку Партизанська слава! Пропонується до продажу 3-к
Братства Тарасівців вулиця, 12/37
Красный Хутор – 10 мин.
$99 000
/ $1 065 за м²
Жилая 53.2 м²
Кухня 9.5 м²
7 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 93 м²
Код объекта: 89992. Простора та тепла 3-кімнатна квартира на 7-му поверсі 25-поверхов
Александра Мишуги ул., 3
Позняки – 5 мин.
$72 000
/ $935 за м²
Жилая 42 м²
Кухня 9 м²
11 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 77 м²
Вигідна пропозиція під ваш ремонт: 3к квартира за 3 хвилини від метро Позняки! Прода
Софії Русової, 7а
Осокорки – 21 мин.
$100 000
/ $1 493 за м²
Жилая 33 м²
Кухня 11 м²
9 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 67 м²
Стильна двокімнатна квартира з повною автономією: євроремонт та комфорт! Пропонуєтьс
Бориса Гмыри ул., 1/2
Позняки – 16 мин.
$78 000
/ $1 000 за м²
Жилая 35.9 м²
Кухня 12.3 м²
8 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 78 м²
Простора 2-кімнатна квартира біля метро Позняки До продажу пропонується велика та фу
Ивана Улитина ул., Дяченка, 20
Бортничи
$51 000
/ $1 010 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 24 м²
1 этаж из 8
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 50.5 м²
Квартира під житло або успішний бізнес! Пропонується до продажу простора 1-кімнатна
Бориса Гмыри ул., 22/Б
Позняки – 16 мин.
$50 000
/ $1 366 за м²
Жилая 17.06 м²
Кухня 8.63 м²
18 этаж из 25
Тип стен: железобетонная панель
1-комнатная, 36.61 м²
1 кімн. Метро Позняки. Вул. Гмирі Бориса 22-Б. ЖК Синевір. Площа 36.61, кімната 17.06
Днепровская наб., 15Ж
Позняки
$207 000
/ $2 464 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 30 м²
22 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 84 м²
Ціна актуальна до 06 березня 2026! ЖК Грейт(GREAT), авторський ремонт 2025 року Дні
Джерельная ул., 61б
Бортничи
$22 000
/ $1 146 за м²
Жилая 11.7 м²
Кухня 5 м²
1 этаж из 3
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 19.2 м²
Затишна смарт-квартира в ЖК Джерело Парк! Пропонується до продажу компактна та функц
Елены Пчилки ул., 2
Позняки
$58 000
/ $1 349 за м²
Жилая 20 м²
Кухня 11 м²
2 этаж из 20
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 43 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Продаж 1-кімнатної квартири вул. Олени Пчілки 2, в Дарницькому районі (По
Драгоманова ул., 17
Позняки – 26 мин.
$145 000
/ $986 за м²
Жилая 87 м²
Кухня 25 м²
10 этаж из 11
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 147 м²
Продаж дворівневої квартири з ремонтом Позняки, вул. Драгоманова, 17Пропонується про
Михаила Донца ул., Драгоманова, 40з
Позняки – 23 мин.
$54 000
/ $1 421 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 7.5 м²
22 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 38 м²
Стильна панорамна квартира на Позняках: сучасний ремонт та топ-локація! Пропонується
Харьковское шоссе, 188
Вырлица – 25 мин.
$65 000
/ $1 444 за м²
Жилая 20 м²
Кухня 13 м²
14 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 45 м²
Стильна євродвушка в сучасному будинку! Пропонується до продажу затишна та світла 1
Причальная ул., 8
Позняки
$75 000
/ $1 339 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 19 м²
21 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 56 м²
Панорамна квартира на березі Дніпра у ЖК Great! Пропонується до продажу простора 1-к
Канальная ул., 8Б
Позняки
$135 000
/ $2 885 за м²
Жилая 14 м²
Кухня 19.4 м²
2 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 46.8 м²
Дизайнерська квартира Smart House в ЖК Причал 8! До продажу пропонується ексклюзивна
Причальная ул., 11
Позняки
$63 000
/ $955 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 17 м²
10 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 66 м²
м.Київ, 2-х кімнатна квартира, Дарницький р-н, Позняки, ЖК Урлівський-1, вул. Причаль
Камянська, 127
Вырлица – 9 мин.
$55 000
/ $2 391 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 5 м²
9 этаж из 11
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 23 м²
Стильна smart-квартира у ЖК Метро Парк! Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна к
Харьковское шоссе, 188
Вырлица – 25 мин.
$61 000
/ $2 033 за м²
Жилая 17.5 м²
Кухня 4 м²
6 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 30 м²
Стильна смарт-квартира під ключ! Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира
Харьковское шоссе, 49
Вырлица – 25 мин.
$94 000
/ $1 270 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 9.5 м²
3 этаж из 17
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 74 м²
Затишна родинна оселя, яка не потребує додаткових вкладень! Пропонується до продажу
Днепровское шоссе, 17К
Славутич – 29 мин.
$62 998
/ $1 703 за м²
Жилая 14 м²
Кухня 11 м²
26 этаж из 28
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 37 м²
Без%%% Пропонується унікально Видова квартира в жк Берег Дніпра, вул Дніпровська набе
Заречная ул., 3А
Славутич – 4 мин.
$132 500
/ $2 458 за м²
Кухня 20 м²
14 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 53.9 м²
Продаж просторої та стильної квартири в одному з найпрестижніших комплексів лівого бе
Михаила Донца ул., Драгоманова, 2Б
Позняки – 23 мин.
$120 000
/ $1 644 за м²
Жилая 35 м²
Кухня 12 м²
6 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 73 м²
Сучасна сімейна квартира в ЖК Позняки-4а! До продажу пропонується 2-кімнатна квартир
Ревуцкого ул., 44
Харьковская – 14 мин.
$89 000
/ $1 190 за м²
Кухня 10 м²
11 этаж из 16
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 74.8 м²
3-кімнатна квартира вул. Ревуцького, 44 Дарницький район м. Харківська 3 хв Пр
Loading map...
1
. . .
6
7
8
. . .
11
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Дарницкий район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера