Аренда
Продажа
Новостройки
Новости
Форум
Подать объявление
Продажа квартир в Киеве, Соломенский район
Найдено:
149
Полнота объявления
Максима Кривоноса ул., 17
Александровская слободка
$80 000
/ $1 034 за м²
Жилая 38.3 м²
Кухня 14 м²
7 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 77.4 м²
Простора квартира в цегляному будинку біля парку! Пропонується до продажу 2-кімнатна
Чоколовский бул., 11
Чоколовка
$45 000
/ $1 023 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 7 м²
6 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 44 м²
Вашій увазі пропонується продаж двокімнатної квартири в районі Севастопольської площі
Полевая ул., 73
Шулявская – 28 мин.
$84 900
/ $1 733 за м²
Жилая 20 м²
Кухня 8 м²
3 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 49 м²
Генератор! Продається 2-кімнатна квартира з євроремонтом. ЖК Караваєві дачі, Польова
Вацлава Гавела бул., 1/28
Отрадный
$190 000
/ $2 166 за м²
Жилая 48 м²
Кухня 10.9 м²
8 этаж из 17
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 87.7 м²
Стильна та сучасна квартира з дизайнерським ремонтом! Пропонується до продажу сучасн
Николая Амосова ул., 4
Соломенка
$155 000
/ $1 615 за м²
Жилая 48 м²
Кухня 16 м²
2 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 96 м²
Соломенський р-н, вул. Амосова 4, тихий центр Києва, високий 2й поверх 22х поверховог
Олексы Тихого ул., 91А
Шулявская – 20 мин.
$30 000
/ $1 276 за м²
Жилая 10 м²
Кухня 5 м²
3 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 23.52 м²
Компактна квартира для життя чи оренди! Пропонується до продажу компактна та затишна
Генерала Геннадия Воробьева ул., 13-Е
Политехнический институт – 25 мин.
$122 000
/ $1 525 за м²
Жилая 50 м²
Кухня 12 м²
20 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 80 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! !!Продаж 3 к кв в Соломянському районі міста. Три окремі кімнати, два са
Патриотов ул., 74/57
Караваевы Дачи
$220 000
/ $2 095 за м²
Жилая 72 м²
Кухня 15.4 м²
3 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 105 м²
Міський маєток на Караваєвих Дачах: автономність, італійський стиль та затишок власно
Ковальский пер., 13А
Шулявская – 14 мин.
$250 000
/ $1 812 за м²
Жилая 68 м²
Кухня 17 м²
10 этаж из 18
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 138 м²
Предлагается на продажу 3 комнатная квартира общей площадью 138 м² по адресу: Киев, п
Чугуевский пер., 10
Берестейская – 13 мин.
$54 999
/ $1 250 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 6 м²
4 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 44 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! !!В продажу 2-х кімнатна квартира в Соломянському районі, за
Валерия Лобановского просп., 96
Совки
$67 000
/ $1 241 за м²
Жилая 27 м²
Кухня 8 м²
8 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 54 м²
Продається 2 кімнатна квартира з роздільним плануванням у цегляному будинку 1996 року
Ивана Неходы ул., 3
Вокзальная – 24 мин.
$54 000
/ $1 227 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 7 м²
3 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 44 м²
Без комісії! Готові до держпрограм. Продається двокімнатна квартира в Соломянському р
Михаила Максимовича ул., 32
Выставочный центр – 24 мин.
$66 583
/ $1 417 за м²
Жилая 22 м²
Кухня 19 м²
23 этаж из 23
Тип стен: монолитный железобетон
1-комнатная, 47 м²
Без комісії! 1-кімнатна квартира в ЖК LikoGrad Perfect Town Загальна площа - 47м. Вв
Волгоградская ул., 9А
Вокзальная – 27 мин.
$72 000
/ $1 565 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 11 м²
17 этаж из 19
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 46 м²
БЕЗ КОМІСІІ для покупця! БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК! Простора квартира з прекрасним вид
Машиностроительная ул., 41
Берестейская – 15 мин.
$45 000
/ $2 647 за м²
Жилая 8 м²
Кухня 4 м²
5 этаж из 13
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 17 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається квартира-студія в ЖК Smart House за адресою: м. К
Николая Василенко ул., 11
Берестейская – 23 мин.
$54 950
/ $1 221 за м²
Жилая 25 м²
Кухня 6 м²
5 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 45 м²
Продається 2-кімнатна квартира в Соломянському районі, Отрадний. Квартира розташована
Андрея Головко ул., 1
Александровская слободка
$47 999
/ $1 500 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 7 м²
7 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Продаж 1 кімнатноі квартири в Соломянському районі вул Андрія Головка 1.
Волошкова, 1
Жуляны
$200 000
/ $1 290 за м²
5 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
5+ комнат, 155 м²
Ексклюзивна 5-кімнатна квартира, 155 кв.м., висота стелі місцями до 7 метрів, є розро
Николая Шепелева ул., 6
Отрадный
$55 000
/ $1 000 за м²
Жилая 40 м²
Кухня 5 м²
5 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 55 м²
БЕЗ КОМІСІЇ Продається 3 кімн. квартира на Відрадному, зелений район, багато шкіл та
Вацлава Гавела бул., 19
Берестейская – 21 мин.
$57 999
/ $1 871 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 7 м²
1 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 31 м²
Комісія для покупця відсутня! Пропонуємо комфортну та доглянуту квартиру у класичній
Соломенская пл.
Соломенка
$155 000
/ $3 021 за м²
Жилая 12.7 м²
Кухня 18.8 м²
15 этаж из 20
1-комнатная, 51.3 м²
Пропонується стильна 1-кімнатна квартира площею 51,35 м² у сучасному житловому компле
Михаила Максимовича ул., 32
Выставочный центр – 24 мин.
$106 905
/ $1 384 за м²
Жилая 32 м²
Кухня 23.8 м²
22 этаж из 23
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 77.22 м²
Без комісії. Продаж 2-к у ЖК LikoGrad Perfect Town! Площа - 77,22 м Будинок побудова
Михаила Максимовича ул., 32Г
Выставочный центр – 24 мин.
$94 307
/ $1 384 за м²
Жилая 28.83 м²
Кухня 22.25 м²
16 этаж из 23
Тип стен: монолитный железобетон
2-комнатная, 68.12 м²
Без комісії! Продаж 2-к квартири у ЖК "Ліко-Град Perfect Town"! Квартира в будинку на
Петра Радченко ул.
Александровская слободка
$80 000
/ $1 170 за м²
Жилая 41 м²
Кухня 9.4 м²
2 этаж из 14
3-комнатная, 68.4 м²
Продаж в Солом'янському районі комфортної квартири по вул.П.Радченко. Простора, світл
Победы просп., 71А
Нивки – 16 мин.
$115 000
/ $2 556 за м²
Жилая 19 м²
Кухня 15 м²
14 этаж из 16
1-комнатная, 45 м²
Нова одно кімнатна квартира біля метро Нивки, ЖК «Наш дім» Пропонується сучасна 1-
Клиническая ул.
Александровская слободка
$240 000
/ $2 000 за м²
9 этаж из 14
4-комнатная, 120 м²
Продається трикімнатна квартира у центральному районі Києва з закритою територією. П
Кавказская ул.
Вокзальная – 23 мин.
$107 000
/ $1 646 за м²
13 этаж из 14
3-комнатная, 65 м²
Продаж просторої трикімнатної квартири в Солом‘янському районі по вул. Кавказька 12.
18 декабря 2025
Глубочицкая ул., 13
Шулявская – 20 мин.
$74 880
/ $1 872 за м²
Жилая 18 м²
Кухня 18 м²
6 этаж из 10
Тип стен: керамический кирпич
1-комнатная, 40 м²
Без Комиссии. Центр. Подол. Новострой. Однакомнатная -- 74878 $
Патриарха Мстислава Скрипника ул., 1
Вокзальная – 9 мин.
$64 880
/ $1 622 за м²
Жилая 28 м²
Кухня 6 м²
4 этаж из 4
Тип стен: керамический кирпич
2-комнатная, 40 м²
2 комнатная раздельная ул. Патриарха Скрипника (Островского),1 40\28\6, 4\4 этажного + че
Loading map...
1
2
3
4
5
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Соломенский район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера