Аренда
Продажа
Новостройки
Новости
Форум
Подать объявление
Продажа квартир в Киеве, Соломенский район
Найдено:
150
Полнота объявления
Вадима Гетьмана ул., 46А/4
Шулявская – 18 мин.
$62 000
/ $1 051 за м²
Жилая 28.9 м²
Кухня 8 м²
12 этаж из 12
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 59 м²
Вул.Гетьмана 46А,2 кiмн.квартира з роздiльним плануванням,ПОТРЕБУЄ РЕМОНТУ.Санвузол р
Вадима Гетьмана ул., 44
Шулявская – 18 мин.
$65 000
/ $1 089 за м²
Кухня 7.7 м²
1 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
2-комнатная, 59.7 м²
Пропонується до продажу без % 2 кімнатна квартира за адресою вулиця Вадима Гетьмана,
Васильченко ул., 12
Чоколовка
$35 500
/ $1 224 за м²
Жилая 16 м²
Кухня 5.8 м²
2 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 29 м²
Цегляний будинок неподалік від Севастопільської площі. У квартирі незакінчений ремонт
Ивана Пулюя ул., 5А
Чоколовка
$90 000
/ $1 023 за м²
Жилая 44 м²
Кухня 9 м²
11 этаж из 16
Тип стен: монолитный железобетон
3-комнатная, 88 м²
Кадетський Гай (Турецьке містечко). Івана Пулюя 5-А. Квартира 11/16 пов, 88/44/9 з г
Воздухофлотский просп., 50/2
Чоколовка
$159 900
/ $2 050 за м²
Жилая 47 м²
Кухня 8 м²
2 этаж из 5
Тип стен: керамический кирпич
3-комнатная, 78 м²
Чудова 3-кімнатна сталінка з високими стелями та авторським ремонтом. Поверх: 2/5 П
Березовая ул., 41
Александровская слободка
$99 000
/ $2 302 за м²
1 этаж из 4
Тип стен: газоблок
1-комнатная, 43 м²
#ЖКПаркленд Ⓜ️ Васильківська 💰99 000 Поверх: 1 з 4 1 кімната Загальна площа: 43
Ивана Пулюя ул., 5А
Чоколовка
$94 000
/ $1 068 за м²
Жилая 44 м²
Кухня 9 м²
11 этаж из 16
Тип стен: монолитный железобетон
3-комнатная, 88 м²
Кадетський Гай (Турецьке містечко). Івана Пулюя 5-А. Квартира 11/16 пов, 88/44/9 з га
Вацлава Гавела бул., 36
Отрадный
$105 000
/ $1 346 за м²
Жилая 45 м²
Кухня 9 м²
8 этаж из 16
Тип стен: железобетонная панель
3-комнатная, 78 м²
3-кімнатна квартира з паркувальним місцем, ЖК «Отрадний». Поверх: 8/16 Площа: Загал
Воздухофлотский просп., 51
Чоколовка
$46 500
/ $1 632 за м²
Кухня 6 м²
4 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 28.5 м²
БЕЗ КОМІСІЇ. Повітрофлоцкий проспект ( Повітряних сил України). буд.51. Чудова затиш
Чоколовский бул., 22
Чоколовка
$43 500
/ $1 318 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 8 м²
13 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 33 м²
Без комісії для покупця! Держпрограми розглянемо. Продається 1к. квартира за адресою
Вадима Гетьмана ул., 46А/4
Шулявская – 18 мин.
$65 998
/ $1 245 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 8 м²
10 этаж из 12
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 53 м²
БЕЗ Комісії. Продається 2 кімн. квартира в Соломянському районі біля Індустріального
Машиностроительная ул., 41
Берестейская – 15 мин.
$43 000
/ $2 389 за м²
Жилая 6 м²
Кухня 5 м²
9 этаж из 13
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 18 м²
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ! Продається 1-кімнатна квартира в монолітно-каркасному будинк
Генерала Геннадия Воробьева ул., 13-Е
Политехнический институт – 25 мин.
$122 000
/ $1 525 за м²
Жилая 50 м²
Кухня 12 м²
20 этаж из 25
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 80 м²
БЕЗ КОМІСІЇ! !!Продаж 3 к кв в Соломянському районі міста. Три окремі кімнати, два са
Вацлава Гавела бул., 1/28
Отрадный
$190 000
/ $2 166 за м²
Жилая 48 м²
Кухня 10.9 м²
8 этаж из 17
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 87.7 м²
Стильна та сучасна квартира з дизайнерським ремонтом! Пропонується до продажу сучасн
Михаила Донца ул., 2-Б
Отрадный
$40 000
/ $870 за м²
Жилая 30.5 м²
Кухня 6 м²
1 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 46 м²
Затишна двокімнатна квартира біля парку! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира
Митрополита Василия Липковского ул., Липківського, 9
Вокзальная – 16 мин.
$54 000
/ $1 137 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 6.8 м²
9 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 47.5 м²
Ваша ідеальна інвестиція біля центру! Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира пл
Вацлава Гавела бул., 35/2
Отрадный
$50 000
/ $1 087 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 8 м²
6 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 46 м²
Комфортна та перспективна квартира в зеленому районі столиці! Пропонується до продаж
Уманская ул., 27
Политехнический институт – 19 мин.
$53 500
/ $1 672 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 6 м²
4 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 32 м²
Продаж 1 кімнатної квартири в цегляному будинку з гарним ремонтом у Соломянському рай
Алексеевская ул., 10/12
Александровская слободка
$29 500
/ $1 054 за м²
Жилая 16.7 м²
Кухня 5.6 м²
1 этаж из 4
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 28 м²
Затишна та світла квартира в тихій частині Солом’янського району! Пропонується до пр
Николая Амосова ул., 4
Соломенка
$155 000
/ $1 615 за м²
Жилая 48 м²
Кухня 16 м²
2 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 96 м²
Соломенський р-н, вул. Амосова 4, тихий центр Києва, високий 2й поверх 22х поверховог
Николая Шепелева ул., 6
Отрадный
$43 000
/ $1 387 за м²
Жилая 17 м²
Кухня 6 м²
5 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 31 м²
Комфортна 1-кімнатна квартира неподалік парку Відрадний! Пропонується до продажу про
Олексы Тихого ул., 91А
Шулявская – 20 мин.
$30 000
/ $1 276 за м²
Жилая 10 м²
Кухня 5 м²
3 этаж из 5
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 23.52 м²
Компактна квартира для життя чи оренди! Пропонується до продажу компактна та затишна
Юношеская ул., 6
Выставочный центр – 29 мин.
$173 000
/ $1 924 за м²
Жилая 49 м²
Кухня 16.5 м²
9 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 89.9 м²
Квартира мрії у безпечному та затишному ЖК ParkLand! Продається 3-кімнатна квартира
Максима Кривоноса ул., 17
Александровская слободка
$80 000
/ $1 034 за м²
Жилая 38.3 м²
Кухня 14 м²
7 этаж из 14
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 77.4 м²
Простора квартира в цегляному будинку біля парку! Пропонується до продажу 2-кімнатна
Полевая ул., 73
Шулявская – 28 мин.
$84 900
/ $1 733 за м²
Жилая 20 м²
Кухня 8 м²
3 этаж из 26
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 49 м²
Генератор! Продається 2-кімнатна квартира з євроремонтом. ЖК Караваєві дачі, Польова
Чоколовский бул., 11
Чоколовка
$45 000
/ $1 023 за м²
Жилая 29 м²
Кухня 7 м²
6 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 44 м²
Вашій увазі пропонується продаж двокімнатної квартири в районі Севастопольської площі
Митрополита Василия Липковского ул., Липківського, 16в
Вокзальная – 16 мин.
$199 000
/ $2 180 за м²
Жилая 57.3 м²
Кухня 9.8 м²
18 этаж из 22
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 91.3 м²
Дизайнерська резиденція з панорамним виглядом на центр ЖК Квартет! Пропонується до
Липківського Василя Митрополита вулиця, 37
Вокзальная – 27 мин.
$82 999
/ $1 025 за м²
Жилая 50 м²
Кухня 7 м²
8 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
3-комнатная, 81 м²
БЕЗ % для покупця! У продажу 3-кімнатна простора квартира біля центру за адресою вули
Гарматная ул., 28
Шулявская – 27 мин.
$75 000
/ $1 630 за м²
Жилая 30 м²
Кухня 7 м²
6 этаж из 9
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
2-комнатная, 46 м²
Терміновий продаж 2-кімнатної квартири у Солом’янському районі Києва Продається світ
Вишневая ул., 12
Жуляны
$24 500
/ $875 за м²
Жилая 15 м²
Кухня 5 м²
4 этаж из 6
Тип стен: керамический пустотелый кирпич
1-комнатная, 28 м²
Компактна студія біля метро Теремки ЖК Liberty Park! Пропонується до продажу 1-кімн
Loading map...
1
2
3
4
5
Продажа квартир в Украине
Продажа квартир в Киеве
Продажа квартир в Киеве, Соломенский район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера