Оренда
Продаж
Новобудови
Новини
Форум
Подати оголошення
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Знайдено:
150
Повнота оголошення
Вацлава Гавела бул., 1/28
Відрадний
$62 000
/ $1 574 за м²
Житлова 15.7 м²
Кухня 10.8 м²
13 поверх із 17
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 39.4 м²
Простір для втілення ваших мрій!!!Продам 1-кімнатну квартиру в Солом’янському районі,
Михайла Донця вул., 21А
Відрадний
$65 000
/ $1 444 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 6 м²
8 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 45 м²
Вы ценитель всего прекрасного, красивого и самое главное качественно выполненного...
Волгоградська вул., 9А
Вокзальна – 28 хв.
$173 000
/ $1 802 за м²
Житлова 49 м²
Кухня 14 м²
18 поверх із 19
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 96 м²
Батиєва Гора. Продається видова 3-кімнатна роздільна квартира у гарному стані за адре
Валерія Лобановського просп., 37
Олександрівська слобідка
$95 000
/ $1 301 за м²
Житлова 43 м²
Кухня 9 м²
5 поверх із 14
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 73 м²
Олександрівська Слобідка. Продам окрему 2-кімнатну квартиру в гарному стані за адресо
Новопольова вул., 101А
Відрадний
$41 000
/ $965 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 6.4 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 42.5 м²
Продам 2к, вул. Новопольова 101а, 5/5 цегла, ходи/суміжні, площа 42,5/27/6,4 м.кв, жи
Чоколівський бул., 40
Першотравневий
$120 000
/ $1 395 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 10 м²
14 поверх із 14
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 86 м²
Соломенский район г.Киева, Чоколовка, бул.Чоколовский 40, 14 эт-14 эт. кирпичного дом
Миколи Голего вул., 5
Шулявська – 28 хв.
$130 000
/ $1 444 за м²
Житлова 45 м²
Кухня 14 м²
3 поверх із 17
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 90 м²
Продаж 2-кімнатної квартири Послуги агентства сплачує власник! Пропонується затишна 2
Мартиросяна вул., 4
Чоколівка
$41 000
/ $1 464 за м²
Житлова 16 м²
Кухня 5 м²
7 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 28 м²
Гостинка . Тихое место . Норм. состояние . Без торга (Дальнейшая покупка у продавцов
Вадима Гетьмана вул., 1Б
Шулявська – 5 хв.
$105 000
/ $1 721 за м²
Житлова 24 м²
Кухня 12 м²
5 поверх із 25
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 61 м²
🔥 Терміновий продаж! Найвигідніша ціна на ринку! 🔥 🏡 Сучасна 1-кімнатна квартира біля
Топольова вул., 5
Політехнічний інститут – 24 хв.
$62 000
/ $1 378 за м²
Житлова 34 м²
Кухня 6 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 45 м²
Продам 2к 45.60м2, вул Тополева 5, Солом’янка, м. Вокзальна, Солом’янська пл. Київ К
Тетяни Яблонської вул., 1
Караваєви Дачі
$74 500
/ $931 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 10 м²
9 поверх із 10
Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 80 м²
Без % ! Метро Шулявська! Продається простора 3 кімнатна квартира в самому серці Сол
Юношеская вул., 6
Виставковий центр – 30 хв.
$189 000
/ $2 100 за м²
Житлова 60 м²
Кухня 18 м²
9 поверх із 9
Тип стін: газоблок, керамічна цегла
3-кімнатна, 90 м²
Продаж просторої 3-кімнатної квартири, ЖК ParkLand (Паркленд), вул. Юнацька 6. 9 пове
Чоколівський бул., 40
Першотравневий
$120 000
/ $1 395 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 10 м²
14 поверх із 14
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 86 м²
Соломенский район г.Киева, Чоколовка, бул.Чоколовский 40,14 эт-14 эт. кирпичного дома
Патріарха Мстислава Скрипника вул., 44А
Вокзальна – 19 хв.
$41 000
/ $1 519 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 5 м²
2 поверх із 3
Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 27 м²
Продам 1-х кімнатну квартиру у Солом'янському р- ні міста Києва по вул.Мстислава Скри
Єреванська вул., 10А
Першотравневий
$118 000
/ $1 242 за м²
Житлова 51 м²
Кухня 10 м²
1 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 95 м²
Когда хочется не просто «квадратные метры», а место, где действительно хочется жить —
Очаківська вул., 8
Чоколівка
$102 000
/ $1 259 за м²
Житлова 50 м²
Кухня 8 м²
1 поверх із 4
Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 81 м²
Сталінка, 3-кімнатна квартира на першому поверсі цегляного будинку по вул. Очаківська
Преображенська вул., 16
Олександрівська слобідка
$62 500
/ $1 420 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 7 м²
9 поверх із 9
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 44 м²
Солом'янський р-н, масив Олександрівська Слобідка. Пропонується на продаж 2 кімнатна
Максима Кривоноса вул., 10
Олександрівська слобідка
$60 100
/ $1 113 за м²
Житлова 26 м²
Кухня 7 м²
4 поверх із 4
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 54 м²
БЕЗ % Продаж 2-кімнатної квартири, вул. Максима Кривоноса, 10, Продам 2-кімнатну
Митрополита Василя Липковського вул., 37Б
Вокзальна – 26 хв.
$220 000
/ $1 982 за м²
Житлова 56 м²
Кухня 14 м²
14 поверх із 25
Тип стін: залізобетонна панель
3-кімнатна, 111 м²
Сучасна видова квартира в ЖК «Династія». Пропонується простора видова 3-кімнатна к
Михайла Донця вул., 2Б
Відрадний
$90 000
/ $1 957 за м²
Житлова 18 м²
Кухня 9 м²
26 поверх із 26
Тип стін: залізобетонна панель
1-кімнатна, 46 м²
1-кімнатна видова квартира з індивідуальним опаленням. Поверх: 26/26 Площа: Загальн
Новопольова вул., 67
Караваєви Дачі
$45 000
/ $983 за м²
Житлова 26.8 м²
Кухня 7.5 м²
2 поверх із 2
2-кімнатна, 45.8 м²
Продається 2-кімнатна квартира (ВЛАСНИК) 2/2 поверхового будинку, 45,8 /18,8/8,0/7,5
Гарматна вул., 18
Шулявська – 25 хв.
$45 000
/ $849 за м²
Житлова 41 м²
Кухня 3 м²
1 поверх із 5
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 53 м²
Продажа 2 комнатная квартира ул.Гарматная,18 полуцоколь 1/5 этажного,кирпичного ст
ЖК SKY AVENUE, Будинок 1
Чоколівка
$130 000
/ $2 453 за м²
Житлова 22 м²
Кухня 13 м²
7 поверх із 16
Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 53 м²
ЖК SKY AVENUE вул. Святослава Хороброго ( Народного ополчения ) 11-Б. Квартира 7/16,
Любомира Гузара просп., 8
Відрадний
$61 000
/ $1 342 за м²
Житлова 33 м²
Кухня 6 м²
4 поверх із 5
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 45.44 м²
Пропонується на продаж 2к квартира в газифікованому будинку по проспекту Любомира Гуз
Олександра Пироговського вул., 8
Олександрівська слобідка
$60 000
/ $1 333 за м²
Житлова 28 м²
Кухня 6 м²
3 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 45 м²
Вулиця Григорія Кочура (Олександра Пироговського) 8. Продам відмінну двокімнатну квар
Генерала Шаповала вул., 20
Вокзальна – 24 хв.
$112 000
/ $2 240 за м²
Житлова 17 м²
Кухня 23 м²
15 поверх із 23
Тип стін: монолітний залізобетон
1-кімнатна, 50 м²
Без комісії для покупця продаж сучасної 1к квартири 50 кв.м. в ЖК Solo Park (Будинок
Олексіївська вул., 11
Олександрівська слобідка
$58 000
/ $1 568 за м²
Житлова 19 м²
Кухня 8 м²
4 поверх із 9
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
1-кімнатна, 37 м²
Соломянський.Затишна, сучасна квартира- студія майже у центрі міста. Вул. Олексіївськ
Академіка Каблукова вул., 21
Відрадний
$111 000
/ $1 586 за м²
Житлова 36 м²
Кухня 12 м²
12 поверх із 16
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 70 м²
Продам шикарную 2-х комн.квартиру по ул.Виталия Скакуна (быв.Каблукова) 21, ЖК Отрадн
Машинобудівна вул., 21
Шулявська – 26 хв.
$115 000
/ $1 983 за м²
Житлова 30 м²
Кухня 13.2 м²
1 поверх із 16
Тип стін: залізобетонна панель
2-кімнатна, 58 м²
Продається квартира з ексклюзивним дизайнерським ремонтом "заходь і живи"! Власна ко
Михайла Донця вул., 27А
Відрадний
$52 500
/ $1 141 за м²
Житлова 27 м²
Кухня 7 м²
5 поверх із 5
Тип стін: керамічний пустотіла цегла
2-кімнатна, 46 м²
Найкраща пропозиція без комісії та співвідношення ціна/якість Від Власника пропонуєт
Loading map...
1
2
3
4
5
Продаж квартир в Україні
Продаж квартир в Києві
Продаж квартир у Києві, Солом`янський район
Для корректной работы сайта включите JavaScript в настройках вашего браузера