Подать объявление

Ціни на оренду квартир у Житомирі в жовтні

Ціни на оренду квартир у Житомирі в жовтні
Ріелтори зазначають, що у Житомирі оренда квартир користується стабільним попитом.

У серпні-вересні у Житомирі активно винаймали житло студенти. Зараз, у жовтні орендне житло користується попитом серед працівників, що приїжджають у відрядження, та молодих сімей. Є на ринку і переселенці, проте власники квартир відмовляють їм у оренді. «Переселенці зарекомендували себе не з кращої сторони, тому орендодавці відразу цікавляться, з якого регіону орендарі. Серед головних претензій до переселенців: несвоєчасна оплата оренди, неможливість «виселення» при порушенні договору та позиція «нам усі повинні», - розповів Domik.ua директор АН «Магістр» Сергій Рижков.

Читайте також: Тарифи на природній газ у Житомирі в жовтні

Скільки коштує оренда житла

Нерухомість економ-класу

Вартість оренди житла у Житомирі висока, проте орендарі готові платити такі гроші. Орендувати однокімнатну квартиру у Житомирі можна мінімум за 1500 грн. Додатково орендарі мають сплачувати комунальні послуги за лічильниками. Дво- та трикімнатні квартири дорожчі на 500 — 1000 грн. Найбільшим попитом користується одно- та двокімнатне житло у центрі та прицентральних районах. На околиці квартири невеликої площі винаймають студенти через їхню невисоку вартість.

У жовтні орендувати квартиру у Житомирі можна за такими цінами:

Локація

Однокімнатна квартира

Двокімнатна квартира

Трикімнатна квартира

Центр міста

2500 грн

3000 грн

3500 грн

Прицентральні райони

2000 грн

2500 грн

3000 грн

Околиця міста

1500 грн

2000 грн

2500 грн

Нерухомість бізнес-класу

«Нерухомість сегменту «бізнес» користуються попитом у центрі міста. У прицентральних районах та на околиці також є будинки, які можна віднести до бізнес-класу, проте орендарі ними майже не цікавляться через бажання мешкати саме у центральній частині міста», - прокоментував ріелтор.

Ціни на житло залежать від якості ремонту та вартості побутової техніки і меблів. Орендувати однокімнатну квартиру можна за 3000 — 4000 грн, за двокімнатну просять 5000 — 6000 грн, вартість трикімнатної квартири стартує від 5000 грн.

Читайте також: Ріелтори-шахраї у Житомирі гіпнотизують клієнтів і видурюють у них тисячі доларів

Які квартири орендують у Житомирі

Великим попитом користуються одно- та двокімнатні квартири, трикімнатне житло винаймають рідко, в першу чергу, через дорогі комунальні послуги. «Орендодавці попереджають, що з початком опалювального сезону орендарі мають сплачувати і за теплопостачання. Якщо квартира знаходиться у гарному стані, то орендарі погоджуються», - зазначив ріелтор. Якщо стан квартири задовільний, то погоджуються сплачувати тільки компослуги за лічильниками. Дорогі тарифи змушують і власників квартири, і орендарів іти на поступки та знаходити компроміс, який власшує обидві сторони.

Незважаючи на високі орендні ставки та дорогі комунальні тарифи, ріелтори не прогнозують зниження цін на орендовані квадратні метри у Житомирі.

Дізнатися про орієнтовні ціни продажу квартир у Житомирі можна за посиланням .

Автор: Наталія Куксенко, журналіст Domik.ua

© domik.ua, 2015

Оцените статью
0 голосов

Читайте также

Как мы строим «Новую Англию» в течение года войны

Как мы строим «Новую Англию» в течение года войны

Весенние скидки в «Новой Англии» -19% на квартиры в доме «Престон»

Весенние скидки в «Новой Англии» -19% на квартиры в доме «Престон»

Зачем нужен дизайн интерьера?

Зачем нужен дизайн интерьера?

2
Поделитесь вашим мнением
0 комментариев
Підлогові конвектори Fancoil! АКЦІЙНІ ЗНИЖКИ!
Пропонуємо сучасні внутрішньопідлогові конвектори зі знижкою від прямого виробника Fancoil
Подробнее
+380631914154xxxx