Подати оголошення

Продаж квартир в Хмельницькому

Знайдено: 164
Героїв Крут вул.
Героїв Крут вул.
Залізнична станція "Гречани" – 31 хв. 
$⁠41 900 / $⁠998 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 13 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 42 м²
Продаж 1к квартири 42 кв. м на вул. Героїв Крут 4/1Б, Хмельницький 🤩41 900 $ за об'є
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дачне селище "Олешкінське"
$⁠64 000 / $⁠1 034 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 61.9 м²
Продаж 2к квартири 61.9 кв. м на вул. Кармелюка 5, Хмельницький 🤩64 000 $ за об'єкт
Нижня Берегова вул.
Нижня Берегова вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 13 хв. 
$⁠79 000 / $⁠763 за м²
  • Житлова 75 м²
  • Кухня 20 м²
  • 9 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 103.6 м²
Продаж 3к квартири 103.6 кв. м на вул. Нижня Берегова 2/2Д, Хмельницький 🤩79 000 $ з
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠26 290 / $⁠626 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 42 м²
Продаж 1к квартири 42 кв. м на вул. Озерна 6/1, Хмельницький 🤩26 290 $ за об'єкт 📲
Соборна вул.
Соборна вул.
Парк Шевченко – 6 хв. 
$⁠67 000 / $⁠1 196 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 56 м²
Продаж 2к квартири 56 кв. м на вул. Соборна 58, Хмельницький 🤩67 000 $ за об'єкт 📲
Проскурівського Підпілля вул.
Проскурівського Підпілля вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 3 хв. 
$⁠69 500 / $⁠1 616 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 43 м²
Продаж 1к квартири 43 кв. м на вул. Проскурівського Підпілля 165Ж, Хмельницький 🤩69
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠50 370 / $⁠748 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67.3 м²
Продаж 2к квартири 67.3 кв. м на вул. Озерна 16Б, Хмельницький 🤩50 370 $ за об'єкт
Кам'янецька вул.
Кам'янецька вул.
Кам'янецький сквер – 7 хв. 
$⁠116 000 / $⁠1 198 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 1 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 96.8 м²
Продаж 3к квартири 96.8 кв. м на вул. Кам'янецька 145А, Хмельницький 🤩116 000 $ за о
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠55 000 / $⁠1 250 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Продаж 1к квартири 44 кв. м на вул. Панаса Мирного 11, Хмельницький 🤩55 000 $ за об'
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠59 000 / $⁠910 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
3-кімнатна, 64.8 м²
Продаж 3к квартири 64.8 кв. м на вул. Степана Бандери 5, Хмельницький 🤩59 000 $ за о
Народної Волі вул.
Народної Волі вул.
Ринок "Ракове" – 5 хв. 
$⁠115 000 / $⁠1 045 за м²
  • Житлова 75 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 6
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 110 м²
Продаж 3к квартири 110 кв. м на вул. Народної Волі 1А, Хмельницький 🤩115 000 $ за об
Тернопільська вул.
Тернопільська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 17 хв. 
$⁠37 000 / $⁠768 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 10 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 48.2 м²
Продаж 1к квартири 48.2 кв. м на вул. Тернопільська 12А, Хмельницький 🤩37 000 $ за о
Тернопільська вул.
Тернопільська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 17 хв. 
$⁠53 900 / $⁠898 за м²
  • Житлова 40 м²
  • Кухня 15 м²
  • 5 поверх із 5
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 60 м²
Продаж 3к квартири 60 кв. м на вул. Тернопільська 34/3, Хмельницький 🤩53 900 $ за об
Водопровідна вул.
Водопровідна вул.
Стадіон "Поділля" – 8 хв. 
$⁠118 000 / $⁠983 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 120 м²
Продаж 3к квартири 120 кв. м на вул. Водопровідна 42/1, Хмельницький 🤩118 000 $ за о
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠72 000 / $⁠847 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 85 м²
Продаж 3к квартири 85 кв. м на вул. Лісогринівецька 16/1А, Хмельницький 🤩72 000 $ за
Маршала Красовського вул.
Маршала Красовського вул.
Сад Григорія Сковороди – 10 хв. 
$⁠21 763 / $⁠512 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 12 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 42.5 м²
Продаж 1к квартири 42.51 кв. м на вул. Гетьмана Мазепи, Хмельницький 🤩21 763 $ за об
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠65 500 / $⁠1 191 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 55 м²
Продаж 2к квартири 55 кв. м на вул. Зарічанська 52, Хмельницький 🤩65 500 $ за об'єкт
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠35 000 / $⁠864 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 12 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40.5 м²
Продам 1 кімнатну квартиру в чудовому ЖК «Перлина Проскурова-3» з видом на озеро. Дру
Незалежності пров.
Незалежності пров.
Ринок "Ракове" – 5 хв. 
$⁠54 500 / $⁠725 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 8 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 75.2 м²
Продаж 3к квартири 75.2 кв. м на пров. Незалежності 5, Хмельницький 🤩54 500 $ за об'
Маршала Красовського вул.
Маршала Красовського вул.
Сад Григорія Сковороди – 10 хв. 
$⁠36 000 / $⁠537 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Продаж 2к квартири 67 кв. м на пров. Гетьмана Мазепи 67, Хмельницький 🤩36 000 $ за о
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠65 000 / $⁠985 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 66 м²
Продаж 3к квартири 66 кв. м на вул. Зарічанська, Хмельницький 🤩65 000 $ за об'єкт 📲
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠42 857 / $⁠640 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 16
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Продаж 2к квартири 67 кв. м на вул. Озерна 6/1, Хмельницький 🤩42 857 $ за об'єкт 📲
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠48 500 / $⁠1 032 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 47 м²
Продаж 1к квартири 47 кв. м на вул. Лісогринівецька, Хмельницький 🤩48 500 $ за об'єк
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠175 000 / $⁠1 108 за м²
  • Житлова 88 м²
  • Кухня 25 м²
  • 11 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
Дворівнева, 157.9 м²
Продаж 4к квартири 157.9 кв. м на шосе Львівське 55/1, Хмельницький 🤩175 000 $ за об
Подільська вул.
Подільська вул.
Парк Шевченко – 4 хв. 
$⁠56 000 / $⁠1 016 за м²
  • Житлова 35 м²
  • Кухня 11 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 55.1 м²
Продаж 1к квартири 55.1 кв. м на вул. Подільська 10/1, Хмельницький 🤩56 000 $ за об'
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠35 000 / $⁠864 за м²
  • Житлова 25 м²
  • Кухня 12 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40.5 м²
Продаж 1к квартири 40.5 кв. м на вул. Панаса Мирного 9, Хмельницький 🤩35 000 $ за об
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠52 000 / $⁠968 за м²
  • Житлова 37 м²
  • Кухня 13 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 53.7 м²
Продаж 1к квартири 53.7 кв. м на вул. Зарічанська 3/2В, Хмельницький 🤩52 000 $ за об
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠47 000 / $⁠643 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 73.1 м²
Продаж 2к квартири 73.1 кв. м на вул. Степана Бандери 30А, Хмельницький 🤩47 000 $ за
Довженка вул.
Довженка вул.
Ринок "Ракове" – 8 хв. 
$⁠67 000 / $⁠753 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 89 м²
Продаж 3к квартири 89 кв. м на вул. Довженка, Хмельницький 🤩67 000 $ за об'єкт 📲 09
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠27 000 / $⁠614 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Продаж 1к квартири 44 кв. м на шосе Старокостянтинівське, Хмельницький 🤩27 000 $ за
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
1. . .356
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx