Подати оголошення

Продаж квартир в Хмельницькому

Знайдено: 164
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠99 000 / $⁠1 031 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 96 м²
Продаж 3к квартири 96 кв. м на вул. Зарічанська, Хмельницький 🤩99 000 $ за об'єкт 📲
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠87 000 / $⁠1 033 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 20 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 84.2 м²
Продаж 3к квартири 84.2 кв. м на вул. Степана Бандери 40/1А, Хмельницький 🤩87 000 $
Вінницька вул.
Вінницька вул.
Лезневе
$⁠60 000 / $⁠740 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 3 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 81.1 м²
Продаж 2к квартири 81.1 кв. м на вул. Вінницька 1/8А, Хмельницький 🤩60 000 $ за об'є
Водопровідна вул.
Водопровідна вул.
Стадіон "Поділля" – 8 хв. 
$⁠118 000 / $⁠983 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 120 м²
Продаж 3к квартири 120 кв. м на вул. Водопровідна 42/1, Хмельницький 🤩118 000 $ за о
Січових Стрільців вул.
Січових Стрільців вул.
Дендропарк – 18 хв. 
$⁠35 500 / $⁠807 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 44 м²
Продаж 1к квартири 44 кв. м на вул. Січових Стрільців 8Б, Хмельницький 🤩35 500 $ за
Степана Бандери вул.
Степана Бандери вул.
Парк Заріччя – 15 хв. 
$⁠47 500 / $⁠990 за м²
  • Житлова 22 м²
  • Кухня 10 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 48 м²
Продаж 1к квартири 48 кв. м на вул. Степана Бандери 30А, Хмельницький 🤩47 500 $ за о
Січових Стрільців вул.
Січових Стрільців вул.
Дендропарк – 18 хв. 
$⁠30 000 / $⁠893 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 33.6 м²
Продаж 1к квартири 33.69 кв. м на вул. Січових Стрільців 4, Хмельницький 🤩30 000 $ з
Повстанська вул.
Повстанська вул.
Залізничний вокзал – 10 хв. 
$⁠30 000 / $⁠1 107 за м²
  • Житлова 15 м²
  • Кухня 8 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 27.1 м²
Продаж 1к квартири 27.1 кв. м на вул. Повстанська 36, Хмельницький 🤩30 000 $ за об'є
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дендропарк – 21 хв. 
$⁠115 000 / $⁠1 173 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 98 м²
Продаж 3к квартири 98 кв. м на вул. Кармелюка, Хмельницький 🤩115 000 $ за об'єкт 📲
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠30 000 / $⁠683 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 43.9 м²
Продаж 1к квартири 43.93 кв. м на шосе Старокостянтинівське 5А, Хмельницький 🤩30 000
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠42 000 / $⁠671 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 10 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 62.6 м²
Продаж 1к квартири 62.6 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/8, Хмельницький 🤩42 00
Пушкіна вул.
Пушкіна вул.
Парк Шевченко – 6 хв. 
$⁠37 800 / $⁠634 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 2
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 59.6 м²
Продаж 3к квартири 59.6 кв. м на вул. Героя України Олексія Скоблі, Хмельницький 🤩37
Миколи Федунця вул.
Миколи Федунця вул.
Парк Заріччя – 12 хв. 
$⁠78 000 / $⁠1 368 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 57 м²
Продаж 2к квартири 57 кв. м на вул. Федунця Миколи 5, Хмельницький 🤩78 000 $ за об'є
Курчатова вул.
Курчатова вул.
Залізнична станція "Гречани" – 7 хв. 
$⁠34 990 / $⁠1 023 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 9
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 34.2 м²
Продаж 1к квартири 34.2 кв. м на вул. Романа Шухевича 1З, Хмельницький 🤩34 990 $ за
Нижня Берегова вул.
Нижня Берегова вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 13 хв. 
$⁠119 000 / $⁠1 293 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 3 поверх із 3
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 92 м²
Продаж 3к квартири 92 кв. м на вул. Нижня Берегова 3Е, Хмельницький 🤩119 000 $ за об
Проскурівського Підпілля вул.
Проскурівського Підпілля вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 3 хв. 
$⁠40 500 / $⁠871 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46.5 м²
Продаж 1к квартири 46.5 кв. м на вул. Проскурівського Підпілля, Хмельницький 🤩40 500
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠27 500 / $⁠686 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40.06 м²
Продаж 1к квартири 40.06 кв. м на шосе Старокостянтинівське 2/1Л, Хмельницький 🤩27 5
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠36 000 / $⁠597 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 11 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 60.3 м²
Продаж 2к квартири 60.3 кв. м на шосе Львівське, Хмельницький 🤩36 000 $ за об'єкт 📲
Молодіжна вул.
Молодіжна вул.
Ботанічний сад ХНУ – 15 хв. 
$⁠66 900 / $⁠1 221 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 54.8 м²
Продаж 2к квартири 54.8 кв. м на вул. Молодіжна, Хмельницький 🤩66 900 $ за об'єкт 📲
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠55 000 / $⁠1 190 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46.2 м²
Продаж 1к квартири 46.2 кв. м на вул. Лісогринівецька 26/3, Хмельницький 🤩55 000 $ з
Січових Стрільців вул.
Січових Стрільців вул.
Дендропарк – 18 хв. 
$⁠110 000 / $⁠1 048 за м²
  • Житлова 88 м²
  • Кухня 20 м²
  • 2 поверх із 7
  • Тип стін: керамічна цегла
4-кімнатна, 105 м²
Продаж 4к квартири 105 кв. м на вул. Січових Стрільців 2, Хмельницький 🤩110 000 $ за
2-й Вінницький пров.
2-й Вінницький пров.
Центральний автовокзал – 12 хв. 
$⁠78 000 / $⁠1 196 за м²
  • Житлова 43 м²
  • Кухня 15 м²
  • 1 поверх із 8
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 65.2 м²
Продаж 2к квартири 65.2 кв. м на 2-й пров. Вінницький 25, Хмельницький 🤩78 000 $ за
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дачне селище "Олешкінське"
$⁠63 000 / $⁠940 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 10 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 67 м²
Продаж 2к квартири 67 кв. м на вул. Кармелюка, Хмельницький 🤩63 000 $ за об'єкт 📲 0
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠35 000 / $⁠530 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 16 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 66 м²
Продаж 2к квартири 66 кв. м на вул. Озерна 6/1, Хмельницький 🤩35 000 $ за об'єкт 📲
Шевченка вул.
Шевченка вул.
Залізничний вокзал – 12 хв. 
$⁠78 000 / $⁠932 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 83.7 м²
Продаж 2к квартири 83.7 кв. м на вул. Шевченка 39, Хмельницький 🤩78 000 $ за об'єкт
Північна вул.
Північна вул.
Залізнична станція "Гречани" – 23 хв. 
$⁠32 000 / $⁠629 за м²
  • Житлова 34 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 4
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 50.9 м²
Продаж 1к квартири 50.9 кв. м на вул. Північна 117В, Хмельницький 🤩32 000 $ за об'єк
Вінницька вул.
Вінницька вул.
Лезневе
$⁠95 000 / $⁠1 177 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 80.7 м²
Продаж 2к квартири 80.7 кв. м на вул. Вінницька 1/8, Хмельницький 🤩95 000 $ за об'єк
Молодіжна вул.
Молодіжна вул.
Ботанічний сад ХНУ – 15 хв. 
$⁠95 000 / $⁠1 267 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 75 м²
Продаж 2к квартири 75 кв. м на пров. Молодіжний 2/1Д, Хмельницький 🤩95 000 $ за об'є
Староміська вул.
Староміська вул.
Центральний продуктовий ринок – 7 хв. 
$⁠165 000 / $⁠1 398 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 20 м²
  • 4 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 118 м²
Продаж 3к квартири 118 кв. м на вул. Староміська 52, Хмельницький 🤩165 000 $ за об'є
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠41 500 / $⁠847 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 49 м²
Продаж 1к квартири 49 кв. м на вул. Озерна 16Б, Хмельницький 🤩41 500 $ за об'єкт 📲
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
234. . .6
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx