Подати оголошення

Продаж квартир в Хмельницькому

Знайдено: 164
Михайла Грушевського вул.
Михайла Грушевського вул.
Парк Шевченко
$⁠85 000 / $⁠1 214 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 20 м²
  • 2 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 70 м²
Продаж 2к квартири 70 кв. м на вул. Грушевського Михайла 40, Хмельницький 🤩85 000 $
Довженка вул.
Довженка вул.
Ринок "Ракове" – 8 хв. 
$⁠36 999 / $⁠791 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46.8 м²
Продаж 1к квартири 46.8 кв. м на вул. Довженка 4, Хмельницький 🤩36 999 $ за об'єкт
Кармелюка вул.
Кармелюка вул.
Дачне селище "Олешкінське"
$⁠64 080 / $⁠859 за м²
  • Житлова 50 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 74.6 м²
Продаж 2к квартири 74.6 кв. м на вул. Кармелюка 4/1, Хмельницький 🤩64 080 $ за об'єк
Свободи вул.
Свободи вул.
Сквер Скорботи – 11 хв. 
$⁠50 000 / $⁠803 за м²
  • Житлова 41 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 16
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 62.3 м²
Продаж 2к квартири 62.3 кв. м на вул. Свободи 12А, Хмельницький 🤩50 000 $ за об'єкт
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠75 000 / $⁠1 248 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 60.1 м²
Продаж 1к квартири 60.1 кв. м на шосе Львівське 12/1, Хмельницький 🤩75 000 $ за об'є
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠60 000 / $⁠714 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 84 м²
Продаж 2к квартири 84 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/8, Хмельницький 🤩60 000
Миру просп.
Миру просп.
Парк Заріччя – 10 хв. 
$⁠21 767 / $⁠1 088 за м²
  • Житлова 10 м²
  • Кухня 5 м²
  • 7 поверх із 10
  • Тип стін: керамзитобетонна панель
1-кімнатна, 20 м²
Продаж 1к квартири 20 кв. м на просп. Миру 61/2, Хмельницький 🤩21 767 $ за об'єкт 📲
Свободи вул.
Свободи вул.
Сквер Скорботи – 11 хв. 
$⁠110 000 / $⁠1 189 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 20 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 92.5 м²
Продаж 3к квартири 92.5 кв. м на вул. Свободи 14/1, Хмельницький 🤩110 000 $ за об'єк
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠38 000 / $⁠974 за м²
  • Житлова 18 м²
  • Кухня 10 м²
  • 2 поверх
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 39 м²
Продаж 1к квартири 39 кв. м на вул. Панаса Мирного, Хмельницький 🤩38 000 $ за об'єкт
Трудова вул.
Трудова вул.
Залізничний вокзал – 14 хв. 
$⁠48 000 / $⁠690 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 10 м²
  • 4 поверх із 11
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 69.6 м²
Продаж 2к квартири 69.6 кв. м на вул. Трудова 5/1А, Хмельницький 🤩48 000 $ за об'єкт
Івана Франка вул.
Івана Франка вул.
Сквер ім. Івана Франко – 7 хв. 
$⁠25 999 / $⁠650 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 12
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 40 м²
Продаж 1к квартири 40 кв. м на пров. Франка Івана, Хмельницький 🤩25 999 $ за об'єкт
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠43 000 / $⁠838 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 10 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 51.3 м²
Продаж 1к квартири 51.3 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/8, Хмельницький 🤩43 00
Шевченка вул.
Шевченка вул.
Залізничний вокзал – 12 хв. 
$⁠54 000 / $⁠614 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 88 м²
Продаж 3к квартири 88 кв. м на вул. Шевченка, Хмельницький 🤩54 000 $ за об'єкт 📲 09
Інститутська вул.
Інститутська вул.
Ботанічний сад ХНУ – 2 хв. 
$⁠41 000 / $⁠865 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 47.4 м²
Продаж 1к квартири 47.4 кв. м на вул. Інститутська, Хмельницький 🤩41 000 $ за об'єкт
Лісовий пров.
Лісовий пров.
Дегтярка
$⁠35 000 / $⁠761 за м²
  • Житлова 28 м²
  • Кухня 10 м²
  • 1 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46 м²
Продаж 1к квартири 46 кв. м на пров. Лісовий, Хмельницький 🤩35 000 $ за об'єкт 📲 09
Львівське шосе
Львівське шосе
Хмельницький гуртовий базар – 19 хв. 
$⁠91 999 / $⁠1 278 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 72 м²
Продаж 2к квартири 72 кв. м на шосе Львівське 20/1Б, Хмельницький 🤩91 999 $ за об'єк
Озерна вул.
Озерна вул.
Дендропарк – 20 хв. 
$⁠33 500 / $⁠670 за м²
  • Житлова 30 м²
  • Кухня 10 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 50 м²
Продаж 2к квартири 50 кв. м на вул. Озерна, Хмельницький 🤩33 500 $ за об'єкт 📲 0981
Зарічанська вул.
Зарічанська вул.
Парк Заріччя – 2 хв. 
$⁠92 000 / $⁠494 за м²
  • Житлова 65 м²
  • Кухня 20 м²
  • 2 поверх із 6
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 186.1 м²
Продаж 1к квартири 186.1 кв. м на вул. Зарічанська 5/2, Хмельницький 🤩92 000 $ за об
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠55 000 / $⁠685 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 20 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 80.3 м²
Продаж 2к квартири 80.3 кв. м на вул. Лісогринівецька 34В, Хмельницький 🤩55 000 $ за
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠42 000 / $⁠560 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 75 м²
Продаж 2к квартири 75 кв. м на вул. Лісогринівецька 16/1А, Хмельницький 🤩42 000 $ за
Вайсера вул.
Вайсера вул.
Центральний продуктовий ринок – 1 хв. 
$⁠88 500 / $⁠899 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 4 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 98.4 м²
Продаж 3к квартири 98.4 кв. м на вул. Вайсера 4/2, Хмельницький 🤩88 500 $ за об'єкт
Нижня Берегова вул.
Нижня Берегова вул.
Парк ім. Михайла Чекмана – 13 хв. 
$⁠55 000 / $⁠862 за м²
  • Житлова 38 м²
  • Кухня 15 м²
  • 2 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 63.8 м²
Продаж 2к квартири 63.86 кв. м на вул. Нижня Берегова 2/2В, Хмельницький 🤩55 000 $ з
Подільська вул.
Подільська вул.
Парк Шевченко – 4 хв. 
$⁠82 500 / $⁠1 213 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 10 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 68 м²
Продаж 2к квартири 68 кв. м на вул. Подільська 70, Хмельницький 🤩82 500 $ за об'єкт
Лісогриневецька вул.
Лісогриневецька вул.
Дендропарк – 27 хв. 
$⁠51 500 / $⁠1 120 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 10 м²
  • 5 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 46 м²
Продаж 1к квартири 46 кв. м на вул. Лісогринівецька 38А, Хмельницький 🤩51 500 $ за о
Повстанська вул.
Повстанська вул.
Залізничний вокзал – 10 хв. 
$⁠37 000 / $⁠1 294 за м²
  • Житлова 15 м²
  • Кухня 10 м²
  • 9 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 28.6 м²
Продаж 1к квартири 28.6 кв. м на вул. Повстанська 36, Хмельницький 🤩37 000 $ за об'є
Миру просп.
Миру просп.
Парк Заріччя – 10 хв. 
$⁠59 000 / $⁠1 250 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 15 м²
  • 8 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 47.2 м²
Продаж 1к квартири 47.2 кв. м на просп. Миру 94/1В, Хмельницький 🤩59 000 $ за об'єкт
Панаса Мирного вул.
Панаса Мирного вул.
Парк Заріччя – 24 хв. 
$⁠38 320 / $⁠835 за м²
  • Житлова 20 м²
  • Кухня 15 м²
  • 3 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
1-кімнатна, 45.9 м²
Продаж 1к квартири 45.9 кв. м на вул. Панаса Мирного 9, Хмельницький 🤩38 320 $ за об
Володимирська вул.
Володимирська вул.
Парк Шевченко – 5 хв. 
$⁠86 000 / $⁠1 172 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 5 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 73.4 м²
Продаж 2к квартири 73.4 кв. м на вул. Володимирська 1/2, Хмельницький 🤩86 000 $ за о
Молодіжна вул.
Молодіжна вул.
Ботанічний сад ХНУ – 15 хв. 
$⁠74 000 / $⁠763 за м²
  • Житлова 55 м²
  • Кухня 15 м²
  • 7 поверх із 9
  • Тип стін: керамічна цегла
3-кімнатна, 97 м²
Продаж 3к квартири 97 кв. м на вул. Молодіжна 2/3В, Хмельницький 🤩74 000 $ за об'єкт
Старокостянтинівське шосе
Старокостянтинівське шосе
Дендропарк – 6 хв. 
$⁠61 289 / $⁠742 за м²
  • Житлова 45 м²
  • Кухня 15 м²
  • 6 поверх із 10
  • Тип стін: керамічна цегла
2-кімнатна, 82.6 м²
Продаж 2к квартири 82.6 кв. м на шосе Старокостянтинівське 20/8, Хмельницький 🤩61 28
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Детальніше
+34624407828xxxx
Loading map...
124. . .6
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Детальніше
+34624407828xxxx